NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Přítomnost osob v plavkách v naturistickém prostoru nebo akci:

Vložil Anonymní, 7. Prosinec 2008 - 9:37
To mi vůbec nevadí, nepovažuji to za problém. Smíšený provoz také akceptuji.
16% (15 hlasů)
Když jsou ve výrazné menšině, tak to nevadí.
25% (23 hlasů)
Přítomnost osob v plavkách mi sice vadí, ale neřeším to.
41% (38 hlasů)
Vadí mi to natolik, že odcházím a na takové místo již nechodím.
8% (7 hlasů)
Vadí mi to tak moc, že je vždy požádám, aby se buď svlékli nebo odešli.
11% (10 hlasů)
Celkem hlasů: 93
0
 
-

Textil na n-akcích

Vložil misak, 11. Prosinec 2008 - 16:34
bych tedy asi odlišil od n-pláží. Jinak je mi ale „oblečených“ holek líto, a u chlapů mi to každopádně připadá „podivné“ .. pochybuji, že by přišli kvůli n-partnerce, takže tam vůbec nemají co dělat. Osobně jsem děsně introvertní, takže se snažím neodlišovat a na jejich místě bych si připadal ještě nepatřičněji, než kdybych například do divadla přišel v tričku (nebo si dokonce vzal k fraku černý motýlek). V Čestlicích mě zarazil vysoký počet mužů, kteří chodili zabalení do ručníku, ale Ti se asi ještě „řeší“, tak budiž (nebo že by tam potřebovali schovat něco nevídaného?)
[Úsměv]
 
-

Textil na n-akcích

Vložil fiba, 9. Únor 2009 - 13:29
Obrázek uživatele fiba

Ta otázka je blbě položená. V Babylonu neřeším smíšený provoz a jdu do toho. Když tam ale v půl deváté sedí poslední pár tvrdošíjně v plavkách a blbě čumí, když jim někdo řekne, aby si je sundali nebo šli pryč, tak jsou u mě troubové. Za sebe mohu říct, že mi jsou šumák, ale ne každý se pak cítí dobře. Proto asi taky do 20:00 potkáte jen pár lidí bez plavek.

 
-

Prcek: Nechápu proč vám vadí textil

Vložil Prcek (bez ověření), 11. Únor 2009 - 0:02

www.svobodni.estranky.cz zatím ještě jsou.

Pokud by se chovali nějak nepatřičně budiž. Ale pokud jen jsou a nic zlého vám nedělají tak proč by vám měli vadit? Já to absolutně nechápu. Já když jsem na takovém místě kde jsem nahý i jako jeden z mála a ostatní v plavkách je mi to moc příjemné. Ne že bych se rád předváděl. To je hloupost. Ale hrozně moc se mi líbí ta svoboda volby kdy si může každý zvolit sám jak bude. Pokud je to těm v plavkách jedno a nikdo nic neřeší je to moc příjemné. To je o svobodě ducha. Vy zde jen hovoříte o svobodě těla. Naturista ty dvě věci umí spojit a náležitě si toho užít [Úsměv] Ta duše jde nějak mimo vás a připadá mi s prominutím, že vám ji ovládá zlý démon [Úsměv] V prvé řadě se člověk nesmí bát těch druhých a nesmí trpět nějakým komplexem z méněcennosti a podobně. Stát si za svou pravdou jako já a ono to jde. Jen chtít [Úsměv] .

Já to vlastně vzal z druhého konce. Ale stejně tak to beru i na těch natur akcích. Pokud nebudu vyhánět ty v plavkách, pak ani oni mě nebudou vyhánět z jejich pláží.

 
-

Ale budou, Prcku, budou

Vložil abel (bez ověření), 11. Únor 2009 - 8:41

Ale budou, Prcku, budou [Smutný] cituju:„Pokud nebudu vyhánět ty v plavkách, pak ani oni mě nebudou vyhánět z jejich pláží“.

 
-

Textil nevadí,ale....

Vložil Zdendous (bez ověření), 11. Únor 2009 - 8:52

To Prcek:Rád bych reagoval na tvůj příspěvek,myslím že svým způsobem máš pravdu na druhou stranu si nemyslím že věc je tak jednoduchá a lze se na ni dívat až tak jednostranným pohledem.Myslím že nám mnoha naturistům až tak textiláci nevadí,mě tedy osobně je to zcela fuk ale… zde je právě to ale.Docela pravidelně jezdíme do Babylonu na natur akce a i přestože tam chodíme až na osmou hodinu kdy je provoz zcela natur dochází v šatnách k promíchávání odcházejících textiláků a přicházejících naturistů.Nejednou jsem byl svědkem posměšků textiláků a vyděšených pohledů co že se to vlastně děje.Chci tím říci,že smíšený provoz není problém,problémem zůstává vzájemná tolerance a slušnost mezi lidmi. Bohužel spousta textiláků si myslí že jsme úchylové a i proto asi ideální stav úplné svobody zcela nefunguje.Proto i spousta naturistů se lépe cítí mezi svými a mají logicky raději akce bez textilu. Ovšem jde ještě o další věc,pokud si naturisté uspořádají nějakou svou akci či je vyhraněný prostor pouze pro naturisty mělo by být slušností každého normálního člověka toto respektovat a myslím že pokud někdo například v Babylonu tvrdohlavě setrvává v textilu i v době kdy je prostor určen výhradně pro natur lidičky je nejen že značně tvrdohlavý ale také neslušný. A co se týče ankety tak vlastně nemám co zaškrtnout.Přítomnost textiláků mě rozhodně nevadí ale nesmím především já vadit jim a nesmím být terčem posměšků což mě vadí.

 
-

Nebudou abeli, nebudou. Nechápete.

Vložil Prcek (bez ověření), 11. Únor 2009 - 11:24

www.svobodni.estranky.cz zatím ještě jsou. Je to jen otázka času.

Ani tak nečiní. Já často chodím na jejich pláže do té přírody kde se jen zřídka naháči vyskytují. Vyhnali mě jen 3× cca za 10 roků. Z toho 2× loni že tam bylo lidí moc a jeden takový se tam našel. Já se chovám v klidu a nikoho neobtěžuji. Naopak tam vždy ráno po příchodu kolem sebe uklízím bordel co tam ti plavkáči po sobě zanechali. A pokud už tam někdo v plavkách je slušně se ho zeptám zda mu tam nebudu nahý vadit. Ještě jsem se nesetkal se zápornou odpovědí.

Re: Zdendous. Děkuji za tvůj názor. Můj je ovšem odlišný jako vždy [Úsměv] . Chápu že ti textiláci mnohým vadí. Mně by také vadili kdyby se na mě dívali přez prsty. Ale tím spíše mám potřebu se a i ostatní naturisty představovat jako pohodáře a správné lidi. Aby se tak na nás již nedívali. Tím, že se ztáhneme někam do ústranní jim jen potvrzujeme to co si o nás myslí zlého. Každý si pomyslí, že jim asi dáváme za pravdu když se tak lehce vzdáme. Každý přece když je přesvědčen že má pravdu tak se hájí. Ne? A ne aby se skovával před někým kdo neumí nic jiného než nesmyslně pomlouvat a odsuzovat. To s tou slušností na natur. akcí je snad každému jasné i mě. Vnucovat se někam kde néni dotyčný vítán je zlé a měli by se stydět, že tak činí. Já bych ale ty plavkáče nechal právě na pokoji ať si dělá každý co chce. pokud se nechová nějak absurdně. Já se mimochodem také nikam nevnucuji. Vybírám si v té přírodě osamocená místa hned z rána většinou. Když tam pak přindou další zůstanou pokud jim nevadím. Pokud ano mohou jít o kus dál. Nikam se nikomu nevnucuji. A jsem ochoten vyklidit plac pokud by bylo zřejmé že jsem na obtíž. To se, ale naštěstí neděje [Úsměv] . Já vím, že mě zase asi málo kdo pochopí tak se nezlobte že jsem také měl potřebu něco připsat. Ahoj a mějte se všeci jak chcete [Úsměv] . Příjemnou zábavu přeji VŠEM.

 
-

anketa

Vložil sotek (bez ověření), 2. Srpen 2009 - 12:34

Když tam jde někdo očumovat v plavkách, vadí mi to. V Poděbradech se někdy stává, že přijde někdo v plavkách z vedlejší textilní pláže, jde si zaplavat a zase v plavkách odejde – to naprosto nechápu. Horší jsou ale kluci, kteří chodí očumovat ženy – naštěstí to není časté. Trochu mi vadí dívky, které si nechají spodní díl plavek, ale uznávám, že třeba mají „ženské problémy“, tak to neřeším. Každopádně zastávám názor, že když je to oficiální vymezená nudistická pláž, nikdo v plavkách tam nemá co dělat.Pavel

 
-

Textiláci na n-pláži odpověď

Vložil zdenekstary (bez ověření), 17. Duben 2012 - 18:23

Na 100% s tebou souhlasím.

 
-

Textilaci na FKK

Vložil PRAZAK, 17. Duben 2012 - 19:36

Je to, bohuzel ,problem,dost casto vubec nereseny ! Napriklad, na Lhote,textilni cast je dost velka,a nikdo z naturistu se jim tam necpe ! Zeny nahore bez,to je neco jineho,to uz je dnes normalni,temer na kazde louce,ale opacne, je to neco uplne jineho ! Konec FKK,za poslednim stankem,smerem od parkoviste vlevo,uz zacinaji silne okupovat textilaci,ackoliv konec FKK plaze je jasne oznacen, az u toalet u pokladny,ale nikdo to neresi ! PROC ??? Zkuste se nekdo svleknout na hlavni plazi,naproti 1.pokladne,behem par minut Vas hned budou upozornovat,ze se to neslusi,nebo si budou stezovat u vedouciho. Ale i to je jim malo,posledni dobou se textilaci zacinaji,obcas,cpat i na tradicni FKK cast,hned na kraji plazi,u tech dvou stanku obcerstveni ! Pokud jim to budeme tolerovat,tak nas casem uplne vytlaci nekam do rakosi !!!