NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Seznamovací Ples bez plavek a FKK Párty Babylon Liberec.

Vložil Roland Jitka, 5. Březen 2012 - 20:23
Přijedu sám, sama na Ples i Aqua.
29% (33 hlasů)
Přijedu s partnerem, partnerkou na Ples i Aqua.
32% (37 hlasů)
Nepřijedu na Ples, jen do Aqua.
6% (7 hlasů)
Přijedu jen na Ples, do Aqua ne.
1% (1 hlas)
Nemohu, nechci přijet.
32% (37 hlasů)
Celkem hlasů: 115
5
 
-

Seznamovací ples.

Vložil Roland Jitka, 5. Březen 2012 - 20:39

Koncepce plesu je vedena jak jako zábavná, tak i seznamovací. Neváhejte se zúčastnit jednotlivci misto psaní inzerátů. Navíc je spousta mužů (viz já), kteří mají partnerku, ale moc netancují (v mém případě je mnoho jiných možností, jak ze sebe udělat blázna). U mé ženy je to přesně obráceně. Takže hledá se samotný tanečník. Hledáme i dalšího tanečníka pro naši kolegyni, která tančí také velice ráda. Dvě tancechtivé ženy na jednoho netancujícicho muže je opravdu dost. Takže tak, jak se hledají lidé na zatemňování v aqua, tak já hledám tanečníky, abych celý ples tanečně neprotrpěl. Děkuji předem za pomoc a určitou míru pochopení.

 
-

Podle mne je moc bezva nápad

Vložil Měsíček (bez ověření), 8. Březen 2012 - 19:30

Podle mne je moc bezva nápad uskutečnit seznamku na živo. Ale ples? To je i pro mě, pro opravdového naturistu trochu silné kafé. V kulturní společensky se chovám kulturně. Naturisté mezi zdi nepatří. Ti se cítí nejlépe jako naturisté jen v přírodě. A když je jim zima sedí někde oblečení v teple. Přeji vám i tak pěknou zábavu a ať se vám na svá holá uleptaná těla od potu lepí hodně protějšků.

 
-

re: 1.Ples bez plavek

Vložil PetrK, 8. Březen 2012 - 19:45

Není třeba mít strach z „uleptaných těl od potu“. Koukněte na doplněný článek o plese http://naturista.cz/drupal/1ples a vemte na sebe osušku nebo něco podobného ;-)

PetrK

 
-

To je spíš výhoda.

Vložil Roland Jitka, 8. Březen 2012 - 20:00

Na klasickém plese se člověk také zapotí, jen nemůže sundat sako, kravatu, kalhoty. Tady se můžeš utřít osuškou, třeba celý a nebude to nikomu divné. Zkus totéž udělat na klasickém plese a někdo zavolá policajty.

 
-

Ples

Vložil Pepper, 8. Březen 2012 - 20:11

Měsíček nám shůry osvětlil, že nejsme praví naturisté. Navrhuji přejmenovat ples na „1. antinaturistický“. [Smích]

 
-

Vždy je něco poprvé.

Vložil mikina (bez ověření), 9. Březen 2012 - 12:32

Když se něco činí poprvé, tak ne všichni musí nutně souhlasit. Pokud by organizátoři při každé zápornější reakci měli ustoupit od cíle, nebo ho měnit, nebylo by nikdy nic. Myslíte, že THOMAS ALVA EDISON měl se žárovkou jen souhlasné názory, že to musí fungovat a ještě perfektně? Kdyby na záporné nazory dal, tak svítíme dnes loučí a nebo by se našel jiný Pepík Novák, který by žárovku vymyslel, odzkoušel a nabídl ostatním jako službu a služebníka. Držím Plesu palce.

 
-

název a pojetí

Vložil Pohodička (bez ověření), 11. Březen 2012 - 8:33

Téma obsahu a chápání naturismu je nekonečné, to už jsme poznali a pokud má někdo zájem, můžeme otevřít někde nekonečnou diskusi. Já mám snahu jen upozornit, že slovo „naturismus“ název plesu neobsahuje.

 
-

Ples bez plavek

Vložil denisa (bez ověření), 11. Březen 2012 - 12:28

Tak to je super nápad, rádi dorazíme si zatancovat „bez plavek“…

 
-

rozdelit anketu

Vložil mino, 15. Březen 2012 - 19:02

V ankete moznost „nemohu“a „nechci“ prist ste mohli rozdelit… Ja napr. nemozem bo je to pre mna mrte dalekoooo…