NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Smajlíky na fotografiích

Vložil Anonymní, 26. Listopad 2010 - 20:20
Jsou legrační a líbí se mi
23% (31 hlasů)
Nevadí mi
13% (18 hlasů)
Chudáci nudisti jsou aspoň trochu schovaní
2% (3 hlasy)
Vadí mi
53% (72 hlasů)
Nemám rád smajlíky :-(
8% (11 hlasů)
Celkem hlasů: 135
5
 
-

Smajlíci...

Vložil Andry (bez ověření), 29. Listopad 2010 - 1:19

…pokud mohu hodnotit, smajlíci mi přijdou dost dětinský, takový standardní kýčovitý český nevkus jako např trpaslíci na zahrádkách atd. Pokud už je potřeba něco na fotkách zakrývat tak bych spíš použil rozmazání konkrétních partií nebo něco podobně méně rušivého co celkový dojem fotky nedevalvuje, což skoro každý grafický program umožňuje. Ale pokud jde o všechny Vaše akce v režii Naturisty.cz tak chválím, chválím a hluboce smekám a blahořeji a děkuji za Vaši vytrvalost a perfektní zábavu, kterou všem připravujete ! Díky a krásné nadcházející Vánoce všem ! A.


Žurek: Děkuji vám za postřeh :-) Cílem smajlíků je opravdu dětinskost a legrace. Pokud mi pošlete méně kýčovité smajlíky, tak budu používat ty. Já jsem je začal používat po dlouhých létech, po tisících vytvořených fotkách bez korekcí a bez jakýchkoli problémů s nimi. Na jednom echt německému fóru mi radili, že mám používat „schwarze Balken – černé trámy“ :-D, německá prkennost se prostě nezapře. Dospěl jsem ale k názoru, že není potřeba stále podporovat vetřelou obec čumilskou, která neúnavně vyhledává jen a jen inkriminovaná místa. A v současnosti se opravdu nesmírně bavím tím, jak těmto zkysly jejich slintající úsměvy. Jde taky o celkový obraz Naturista.cz, který nechce být přehlídkou čumilských fotografií. O rozmazávání konkrétních partií se pobavte s „ufonology“. Ty jsme už zavrhli, nyní je doba smajlíků. Jak dlouho bude trvat nevím. Až objevíme něco humornějšího, tak smajlíky opustíme.

 
-

Smajlíci jsou nejlepší řešení

Vložil Jarda2, 29. Listopad 2010 - 16:03

Účelem fotek na naturistovi.cz je hlavně ukázat skvělou a bezproblémovou atmosféru na akcích, přitáhnout lidi, kteří tam ještě nikdy nebyli a ujistit je, že se opravdu nejedná o nějaké obří swingers párty. Je jasné, že lidem, kteří zdejší fotky vyhledávají ze zcela jiných důvodů se smajlíci nebudou líbit, protože fotky skoro totálně zbavují jakéhokoli erotického nádechu.

 
-

Smajlíci raději jak UFO

Vložil stoll (bez ověření), 29. Listopad 2010 - 15:47

Nerad se srovnávám se zakrýváním přirozené nahoty na serveru o naturismu, a již vůbec nesouhlasím, že na snímcích se jedná o nějaké erotično. Ze všech snímků čiší nádherná atmosféra, nespoutaná radost z přirozeného žití a pohoda nádherných lidiček. Pokud je potřeba z hlediska zákona, či zneužívání úchylnými spoluobčany ( ó jak jsem slušný ), kteří fotografie používají k jiným účelům, tak se přikláním k těmto veselým smajlíkům – i když v menším rozměru a menší míře, než k bezpohlavnímu rozmazávání nás přítomných. Ono asi bude stačit do budoucna jen pár smajlíků a fotka již nebude zneužitelná, aspoň doufám. Jarek

 
-

Smajlíci

Vložil Pepper, 29. Listopad 2010 - 20:43

Myslel jsem, že původně šlo o nějaký nepříjemný zákon. Proč tedy nedávat na inkriminovaná místa malé tučné paragrafy? :)


Žurek: Přehoďte už prosím výhybku, diskuze o smajlících je už nudná.

 
-

Smajlíci

Vložil tlc (bez ověření), 2. Prosinec 2010 - 12:58

Určitě mnohem lepší, než rozmazávání, či další, již opuštěné, techniky. Pokud je třeba určité fotky upravovat, tak toto je (aspoň dle mého subjektivního názoru) zatím nejlepší varianta. A pokud smajlíků na fotkách není příliš, tak ani nijak neruší celkový dojem fotografie.

 
-

Zvýší to návštěvnost akcí

Vložil Pohodička (bez ověření), 4. Prosinec 2010 - 23:01

protože ti, kdo chtějí vidět vše, musí přijít na akci!

 
-

Je to rozhodně takové celé rozjásané

Vložil Vogel, 5. Prosinec 2010 - 14:06

Fotky jsou při použití těchto smajlíků, kachniček a podobných obrázků takové rozjásané a vypadá to podle mého názoru rozhodně lépe než rozmazané, jak bylo předtím. Ještě se používá rozkostičkování (vlastne razantní snížení rozlišení v inkriminovaných místech), což mi připadá o chlup lepší než původní rozmazání. Když ale mají fotky ukazovat pohodu a legraci na akcích, tak mi tak tyto veselé a rozjásané obrázky pasují. Jinak někdy může být zábava i s zmíněnými černými rámy. V několika klipech je tvůrci vcelku vtipně použili.

 
-

Moc Vás zdravím.

Vložil LP75.NATURISTA (bez ověření), 7. Prosinec 2010 - 23:09

Mne osobně smajlíci vadí,protože jsem velkým zastáncem naturismu a veřejné nahoty vůbec..PLNĚ ale chápu myšlení pana Žurka,kterého já mimochodem velice obdivuji za jeho názory,myšlení a vůbec jeho činnost a aktivitu,co se naturismu v naší zemi týče.Je opravdu velikánským faktem to,že pokud člověk vyznává naturismus,ať přijde na nudapláže,na naturistické akce,vysvětluje výhody naturismu všem ostatním a zkrátka proto něco dělá.A ne aby Naturistu.cz používal k jeho nějakým sexuálním ukájením.Takže za mne říkám v tomto ohledu že smajlíci jsou výborným nápadem aby zakryly vše co nemusí vidět všichni ostatní,náhodní návštěvníci Naturisty.cz..

 
-

smajlíci

Vložil Tomáš Marný (bez ověření), 16. Prosinec 2010 - 1:18

nestřídat moc druhů smajlíků stačí pro pány šaška a dámám kačenku – jak za mlada to nazývali rodiče (mám ze smajlíků jen srandu)