NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Už jste zahájili venkovní nudistickou sezonu?

Vložil volynak, 19. Duben 2019 - 18:27
Ano
57% (70 hlasů)
Ještě je brzy
28% (35 hlasů)
Až o prázdninách/dovolené
7% (8 hlasů)
Nahotím celoročně
8% (10 hlasů)
Celkem hlasů: 123
0
 
-

Sezóna Bolevák Plzeň

Vložil kubjin, 20. Duben 2019 - 12:53
Obrázek uživatele kubjin

Zahájil jsem právě dnes na Boleváku (Plzeň).

 
-

Já jsem dnes na Vlkove

Vložil volynak, 20. Duben 2019 - 13:33

Já jsem dnes na Vlkove u Veselí n.L.

 
-

24. 4. 2019

Vložil georgejirka, 26. Duben 2019 - 21:44
Obrázek uživatele georgejirka

…na sv. JIŘÍ vylézají naturisti…

 
-

26.4.2019

Vložil M.Dr., 28. Duben 2019 - 21:23

V pátek bylo teplo, tak jsme zahájili sezonu, konkrétně zde: https://sk.mapy.cz/zakladni?…

 
-

Ach to počasí

Vložil volynak, 4. Květen 2019 - 18:05

Po slibném začátku sezony v druhé půlce dubna se dostavilo ochlazení, které má podle všech dostupných předpovědí trvat delší dobu. Přitom v loni touto dobou už byly teploty veskrze letní, ne-li tropické. Co naděláme, že, nezbývá než čekat až se počasí umoudří.

 
-

Sezona v plném proudu

Vložil volynak, 1. Červen 2019 - 19:21

Po dnešku už snad nemůže nikdo říct, že je ještě brzy nebo že je chladno, sezona nám začala, letos s více než měsíčním zpožděním oproti loňsku.

 
-

Lhota a Hostivař

Vložil volynak, 2. Červen 2019 - 20:02

Tak jsem využil prvního opravdového letního víkendu a navštívil dvě svoje nej pláže.

Lhota: Vstupné i parkovné už se platí (ceny nezměněny), dva stánky v provozu, voda čistá, ale ještě studená, navezen nový písek, lidí celkem málo na to jak bylo hezky, uzavírka v obci Lhota, musí se přes Dřísy.

Hostivař: Denní vstupné navýšeno z 90 na 119 Kč, na nuda nové WC a umývadlo, dokonce s osoušečem rukou, stánek v provozu, lidí celkem dost.

Ať žije léto!

 
-

Dotaz na Hostivař

Vložil Jarda2, 3. Červen 2019 - 13:52

Když jsem tam byl před pár lety naposled, tak osazenstvo tvořili většinou postarší pánové a přiznám se, že jsem si tam moc v pohodě nepřipadal – takoví podivní týpci. Jak to tam vypadalo teď o víkendu? Zhruba poměr ženy / muži a věkový průměr? A kolik zhruba lidí na FKK celkem?

 
-

Ad: Hostivař

Vložil volynak, 3. Červen 2019 - 17:47

Ano, v tomto směru se asi nic nezměnilo, jednoho takového, který obtěžoval ženy jsem tam zrovna pozoroval, Věkově to bylo různé, starší převažují asi všude, ale bylo tam i dost mladých lidí obojího pohlaví. Celkový počet odhaduji tak 150 lidí.

 
-

Díky za info o FKK na Hostivaři

Vložil Jarda2, 3. Červen 2019 - 18:26

To vypadá celkem nadějně a určitě se tam zase po několika letech zajdu někdy podívat.

Zajímavé to bude s tou Lhotou – už loni byla návštěvnost dost mizerná a to i v opravdu krásné horké prázdninové dny. Kde jsou ty časy z poloviny a konce 80. let kdy tam bylo někdy tak narváno že bylo prakticky nemožné na zem položit svůj ručník, aniž by člověk alespoň částečně nepřekryl ručníky ostatních návštěvníků.

 
-

Ad: návštěvnost

Vložil Horác, 3. Červen 2019 - 23:13

Nedivte se, ne každý je ochoten platit za vstup 119,– na Hostivaři nebo xx + auto na Lhotě. Spousta lidí si klidně zajede vlakem, autem či na kole tam, kde se neplatí nic a je tam klid, pokoj, vždy lepší voda (to platí jak pro Lhotu posledních let, tak pro Hostivař, kde je „humus“ pořád, tam jsem snad čistou vodu ještě nezažil…). K opalování a koupání už vůbec nepotřebuju stánek s předraženým občerstvením. Zakoupím čerstvé jídlo a chlazené nápoje všeho druhu s sebou a jede se.

 
-

Hostivař za tuto cenu ne !!!!

Vložil Michal76, 6. Červen 2019 - 15:53

Skok z 90 na 119 Kč je pro mne za kvalitu, kterou koupaliště v Hostivaři za tuto cenu poskytuje neakceptovatelná. Kousek za Prahou dám za celý den v aquaparku 180 Kč. Nebo jinde dokonce 100 Kč za venkovní areál se skluzavkami, tobogány a pitnou čisťounkou vodou. Rád jim v Hostivaři 119 Kč dám, musím ale vidět, že alespoň malou část investují zpět do zkvalitnění služeb. Dnes, když tam půjdu s dětmi, tak se unudí k smrti.

 
-

Hostivař-cena

Vložil volynak, 8. Červen 2019 - 2:47

Ač pro mě není cena rozhodující, takové razantní navýšení mě také překvapilo. Něco se tam přece jen vylepšilo – na nuda – (viz můj popis výše – zapomněl jsem ještě na Wi-fi pokrytí). Co se týká dětí, pro ty asi nic na nuda nevybudují. protože tam skoro žádné nechodí.

 
-

Lhota - návštěvnost

Vložil w, 10. Červen 2019 - 10:23

Návštěvnost na Lhotě vskutku celkem výrazně klesá. Ne že by tento trend netrval už delší dobu, ale v posledních dvou sezónách mi to přijde nejmarkantnější. Loni bylo krásné léto, ale i tak byla pláž spíše poloprázdná, přitom ještě takových pět let zpátky bylo při horkých dnech skoro plno. Někdo to tu přičítal tomu, že loni bylo krásných dnů tolik, že se návštěvnost rozmělnila, jenže letos jsme si na první povedený víkend (1.-2.6) museli pořádně počkat a přitom to bylo podobné. Ano, hlavní sezóna ještě nezačala, ale dříve i tak v tomto období bývala na nudě (narozdíl od textilní pláže) návštěvnost velmi slušná. Dále mě zarazilo, že dopoledne je pláž téměř prázdná a jakž takž se zaplní až někdy po obědě. Stánky s občerstvením otevírají až po 11.hodině, což někteří návštěvníci nelibě nesou, jenže při tak malé obsazenosti se nelze provozovatelům moc divit. Navíc téměř nevidíte mladé, ne že by převažovali důchodci, ale většině lidí je tak kolem 40–50 let. Jestli to tak půjde dál, tak za nějakých 20 let bude na Lhotě nudistům vyhrazen malý plácek, kde potkáte pár babiček a dědečků…

 
-

Nebyl někdo v sobotu na Lhotě?

Vložil Jarda2, 16. Červen 2019 - 13:49

Vedro jak blázen, krásné slunečné počasí – byla tam už konečně pořádná návštěvnost?