NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Den naturistů na frýdecké Olešné

Vložil Anonymní, 9. Červen 2009 - 22:20

Oslava Dne naturistů na Moravě byla plánovaná do venkovního areálu AP Olešná u stejnojmenné přehrady u Frýdku-Místku. Bylo tak naplánováno po velmi úspěšné březnové n-akci, po které nebylo pochyb, že AP Olešná je místem z nejlepších pro severomoravské naháče. Tuto sobotu došlo ale hned k několika nedostatkům. Medardové počasí určilo hned ráno, že budeme muset oželet největšího nerezového AP v republice a Den naturistů budeme slavit uvnitř. Pojďte se s námi podívat, jak to v nám už důvěrně známých prostorách vypadalo.

Světový den naturismu se ve světě slaví stylem „Den otevřených dveří“. Tzn. naturistická zařízení zvou ostatní veřejnost do svých prostor a pořádají zde oslavné akce. Také na olešenské sobotní akci šlo o smíšený provoz, který byl ale dán záměrem uskutečnit akci venku. Po přesunu do interiérů zůstal smíšený režim. Mohlo tak dojít k naplnění tužeb liberálních naturistů vytvořit prostor pro ostýchavé textiláky, kteří během akce získají takovou odvahu, že nakonec bude celý areál jásat, jak je naturismus nádherný a skvělý. Zavilí bermuďáci, po zuby zahalená sotva dvouletá děcka i plná ostatní polovina osazenstva ovšem ukázali, že naturismu nepropadnou ani zadarmo a tak tato N-Olešná dopadla v plně smíšeném provozu za poněkud smíšených pocitů.
Naturistický program tento stav nijak nenarušil. Z rozhovorů se známými z jiných našich akcí bylo ale očividně znát, že „dneska to není to pravé“. Musím uznat, že atmosféra této akce byla opravdu vůbec ne tak jásavá, jako na řadě ostatních naturistových akcích. Myslím, že zkušenostmi se člověk učí a napříště už nebudeme experimentovat a důsledně prosadíme známé heslo: OSUŠKY POVOLENY – PLAVKY ZAKÁZÁNY.

Jinak ale program odpoledne proběhl za tradičních podmínek. Zvláště děti měly tento den už dlouho dopředu červeně zaškrtnutý v kalendáři a náležitě si ho užily. Naturista.cz zde tentokrát vlastními silami provozoval aquazorby, které pak dále putovaly na známý Opaťák u Hradce Králové. Dětských soutěží se tentokrát zúčastnilo snad více dětí než na minulé akci (textiláci pouze přihlíželi). Z tohoto pohledu dopadla akce úspěšně a u ostříleného jádra našich akcí byla hodnocena kladně. Za sebe musím ale říct, že atmosféra vůbec nedosahovala nadšení z jiných akcí a pro váhavé nováčky mohla být i deprimující. I jinak vysmátí naháči nyní posedávali po okrajích a z jejich hovoru bylo znát, že do dneska „není ono“. Za Naturista.cz slibuji, že napříště už budeme opět na 100% FKK.

AQUAPARK OLEŠNÁ, Frýdek-Místek.
4.8
 
-

Moc pěkné

Vložil Prcek (bez ověření), 10. Červen 2009 - 8:48

www.svobodni.estranky.cz zatím ještě jsou.

Po přečtení tohoto článku mně přišlo moc líto, že jsem tam nebyl i já. Mám to moc daleko. Kdybych ovšem věděl že to bude takto smíšeně nejspíš bych přijel i tak a to i se svou dcerou která proti naháčům vůbec nic nemá, ale je raději v plavkách. Připadá mi to mnohem svobodnější pro ty co se fak nestydí a považují nahotu opravdu za správnou věc. I pro ostatní. Pořád nějak nemohu pochopit proč a komu by ti plavkáči měli vadit a obráceně. A ani to proč nikde není napsáno jaký byl zhruba poměr. Proč není i nějaké to foto s těmi plavkáči? Popř smíšeně?! Vypadá to že jste tam všichni do jednoho nazí. Velice mě mrzí, že se na ten smíšený provoz díváte tak zle. Pokud ho zrušíte sotva tam někdy tu dálku pojedu. A už vůbec ne s dcerou.

I když se další k nám třeba na těch akcích nepřidají a zůstanou v plavkách, alespoň uvidí, že jsme správní pohodáři a jak si umíme užívat. Tím spíš nás pak veřejnost přijme kdekoliv u vody mezi sebe a plavky se časem jistě stanou přežitkem. Tomu věřím. Pokud budete dělat pořád drahoty že se po vás někdo dívá nikdy nebudeme ok a v pohodě. To nikdo nepochopí proč jste takoví ušlápnutí když si při tom myslíte, že děláte správnou věc a budou se mnozí logicky na nás stále dívat přes prsty.

 
-

Modrá 92

Vložil Janetta (bez ověření), 10. Červen 2009 - 8:40

Zdravím,všechny. Neviděla bych to zas tak tragicky jak píšete.Já s manželem jsme se bavili náramně.Zvlášť bodypainting nás dostal [Úsměv] i když jsme přišli trošku později.Těch pár textiláků nám vůbec nevadilo.Ostatně zůstali jsme,až do půl sedmé kdy už party oficialně skončila [Spiklenec].Prostě kdo chce,ať se svlékne a kdo ne,tak jeho problém.Záleží na svobdné vůli každého.Nebo snad někomu vadí,když se na něj dívá někdo v plavkách [Úsměv]?Vždyť textiláci jsou taky lidi(skoro [Smích]). Tak snad příště,vyjde počasí a sejdeme se venku,to bude určitě veselejší [Ďáblík]

 
-

RE: Modrá 92

Vložil Prcek (bez ověření), 10. Červen 2009 - 9:01

www.svobodni.estranky.cz zatím ještě jsou.

Těší mě, že to také tak vidíte jako já. Jen musím poznamenat, že textiláci jsou určitě také lidi. A ne skoro. někteří mohou být i lepší než naturisté. Oni jen neumí to co někteří výjimeční naturisté jako vy a já. To jest zbavit se toho hloupého ostychu. Někteří by se klidně svlékli, ale prostě jsou raději v plavkách, že je jim to tak příjemnější. Pro nás zaryté naturisty je to zvláštnost, že by se ty plavky mohli líbit na sobě někomu kdo se nestydí. Pro textiláky je zase zvláštnost, že se to právě takto bez plavek někomu může líbit. Je to jen a jen o té vzájemné toleranci a respektu jeden druhého.

 
-

Prcku ten smajlík u toho

Vložil Janetta (bez ověření), 10. Červen 2009 - 9:24

Prcku ten smajlík u toho „skoro“ tam není jen tak pro nic za nic [Spiklenec]

 
-

Pochvala a něco pro Prcka

Vložil Mirda, 10. Červen 2009 - 11:18
Obrázek uživatele Mirda

V první řadě bych chtěl pochválit Ivoše, za skvělou organizaci a za, podle mne, velmi výstižně napsaný článek.
Teď pro Prcka:
Ono to je otázka pohledu, jestli smíšený provoz ano či ne. Myslím si, že tohle řeší hlavně spousta žen. Stejně, jako se stydí tvá dcera a nedokážeš ji nijak přesvědčit, já jsem manželku dlouho přesvědčoval a nakonec se mi ji podařilo přesvědčit. Jeden z argumentů bylo taky to, že ten, kdo se na ni bude dívat, bude také nahý, stejně jako ona. Když pak přijedeš na akci a je tam spousta lidí, kteří přišli na „Naturpárty“ v plavkách, zaplatí si předem domluvenou lepší cenu (viz ceník aquaparku) a pak slyšíš divné poznámky, chechtání se a podobně, tak jsou argumenty totálně v troskách, rázem je nálada na bodě mrazu a je jasné, že pokud bude podobná akce znovu, tak nemám šanci ji tam dostat. Původně jsme chtěli přijet až na večer, domluvil jsme si ubytování a když se to poměnilo, tak jsme se rozhodli po dlouhém zvažování, že nebudeme rušit ubytování a zkusíme to, že si vezme sebou plavky a uvidíme na místě. Plavky jsme nakonec nevyužili, naštěstí naháčů bylo více jak textiláků, ale rozhodně si to manželka neužívala tak jako minule. Proto plně souhlasím s výše napsaným článkem a těším se na další akci 100% FFK.
Vzhledem k předcházejícím diskuzím, které byli u upoutávky na akci si myslím, že i část naturistů smíšený provoz odradil od návštěvy rovnou a vůbec nepřijeli. Vždyť minule na 100% FFK akci bylo přes 170 naturistů a tentokráte jsem na ukazateli viděl největší číslo něco přes 150 a to byl součet všech.
Nicméně píšeš, že by si „přijel, kdyby si věděl“, ale pokud vím, tak od prvopočátku to bylo plánováno tak, že odpoledne bude smíšené venku (4 hodiny) a večer plně „natur“ uvnitř, tak jste mohli přesto přijet. Minule na Olešné byla jedna paní s manželem a dětmi, za celou dobu jsem ji neviděl sundat osušku, pod kterou, pokud vím, skrývala plavky a byla v pohodě. Pomáhala dětem při soutěžích a šlo to. Takže si myslím, že vymlouvat se na nesmíšený provoz je opravdu jen výmluva, ne omluva, dá se plně využít hesla: OSUŠKY POVOLENY – PLAVKY ZAKÁZÁNY
 Mirda

 
-

Ahoj všichni, neodpustím

Vložil dadido (bez ověření), 10. Červen 2009 - 12:05

Ahoj všichni, neodpustím si napsat komentář k této akci,pač mě hodně zklamala a vůbec se mi nelíbilo, že byli pouštěni na tu akci lidé s plavkami. Když srovnám tu předcházející nebo akce v Praze v Čestlicích nedá se to srovnat. I čas byl velmi špatný pro vnitří prostory to mělo být večer tak jako minule. Ten čas který to bylo, tak by to bylo super kdyby vyšlo počasí a mohli jsme se koupat venku. Tak snad pořadatelé se pro příště ponaučí a bude to lepší::)

 
-

Pochvala

Vložil Gwynbleidd, 10. Červen 2009 - 12:48
Obrázek uživatele Gwynbleidd

Zdravím všechny naturisty a přeji hezčí počasí [Spiklenec] .

Já i moje přítelkyně, leč jsme příznivci naturismu a stálí návštěvníci n-pláží, jsme byli na podobné akci i aquaparku Olešná poprvé a byli jsme s ní spokojeni. Bez plavkáčů to mohlo být možná o chlup lepší, ale nijak nám tam nevadili a zdálo se nám to i takové demokratické řešení. Nějakých smíchů, podivných pohledů atd. jsme si vůbec nevšimli [Zmatený] . Ze všech lidí jediní nějací pokukovači byli snad jen 3 prepubertální ogaři u kterých je to v jejich věku celkem normální. (možná se to chce bavit a nekoukat po okolí a zkoumat co si kdo o mně myslí [Spiklenec] )

Takže já za akci panu Žurkovi velice děkuji a doufám, že se uskuteční brzy další opakování Olešné a nejlépe za pěkného počasí, kdy budeme moci pobíhat i po venkovních atrakcích a ať je klidně společná pro nás hambaté i pro ty stydlíny [Spiklenec] [Úsměv] .

 
-

Čas akce

Vložil Mirda, 10. Červen 2009 - 13:20
Obrázek uživatele Mirda

Pokud jde o čas, ve kterém se akce konala, tak odpoledne je pro rodiny s malými dětmi, které chodí brzo spát vcelku skvělé. My jsme třeba byli s časem spokojeni. I čas od 18-ti hodin je ještě dobrý, ale když je dítě zvyklé být v osm v posteli a v osm teprve začíná akce, tak to ke konci nebývá nic moc. Holt je těžké zavděčit se všem.
Ještě jednou díky Ivovi za akci a těším se na další. Mirda

 
-

Olešná???????

Vložil mirop (bez ověření), 10. Červen 2009 - 14:51

Už jsem spomenul, že na každou akci jedu s manželku a dvě kamarádky. Na Olešnou to bylo totéž. Z domu to máme 230 km. Po vstupu mého osadenstva do areálu nastal zlom, že den naturismu se slavit na Olešné nebude. Po pár minutách se odcházelo s pocitem, – už nikdy Olešná. Tato akce se né, že nepovedla ale nezvládla.......až to zvládnete dejte vědet.

 
-

suhlas

Vložil ivana161 (bez ověření), 10. Červen 2009 - 15:34

aj ja som sa tesila na Olesnu…zobrala som svoje 2 dcery – 14 a 12, mame to sice zo Slovenska skoro 120 km, ale tesili sme sa na vylet..uz pri prichode na parkovisko mi bolo divne spravanie niektorych „naturistov“, ktori tam akoby schvalne cakali kto vsetko pride…vsak ake maju vyznam komentare uplne neznamych asi 50–60 rocnych muzov : „holky, ale dnes musite byt nahe“ alebo „nechybi vam muzska spolecnost?“ definitivne ma ale odradilo, to neustale prenasledovanie niektorych chlapov, ktori tam vyslovene prisli ocumovat…nahe sme boli asi 3 minuty,natiahli sme plavky dievcata si zasantili vo vode a po hodinke sme odisli.. v buducnosti sa nemienim prezentovat pred bandov nadrzanych voyeurov…ked naturisticka akcia, tak idealy naturizmu – my sa tiez nechodime kupat nahe na plavaren kedykolvek…akcia bola ohlasena v dostatocnom predstihu a bol to nas jediny den naturistov v roku, tak sa to malo patricne zohladnit a tolerovat..napriek tomu velmi dakujem organizatorom a priatelom z Ceskej republiky .

 
-

Olešná - zajímavé názory

Vložil M.Dr., 10. Červen 2009 - 21:15

Tak se tady sešla pestrá paleta názorů a pohledů na tutéž skutečnost… velmi by mně zajímal ještě pohled těch zavilých textiláků, ale ti zřejmě na tyto stránky moc nechodí. Já nebudu hodnotit, nebyl jsem tam, dodám svůj názor, že kdyby bylo bývalo vyšlo počasí a smíšená akce byla venku, tak by to bylo zase o něčem jiném, takže bych byl nerad, kdyby slib v článku, že příští akce bude na 100% FKK, znamenal, že v případě příznivého počasí z tohoto důvodu akce venku nebude [Zmatený]


Žurek: Příští akce jsou Čestlice (tuto sobotu) a tam na bezproblémový chod dohlíží přímo gen. ředitel, takže 100% FKK.


Já jen tolik, že by jste se neměl vzdávat myšlenky smíšeného provozu venku, třeba za rok v Olešné, jestli vyjde počasí, jen proto, že uvnitř to nebylo ono. Přeji hodně elánu do dalších akcí. M.Dr.

 
-

mail

Vložil para4247, 10. Červen 2009 - 17:56

oto treść maila otrzymanego przed imprezą :

"Dobrý den,

akce bude plně naturistická, bez plavek. Vstupné je stejné jako jiné dny, dle našeho ceníku.

S pozdravem,

Ing. Petr Slunský Sportplex Frýdek-Místek, s.r.o., Na Příkopě 3162, 738 01 Frýdek-Místek"

I gdzie to FKK ??

 
-

Den naturistů na frýdecké Olešné

Vložil stoll (bez ověření), 10. Červen 2009 - 21:44

Ahoj všichni, předem děkuji Ivošovi za snahu a organizaci další „natur“ akce, proč v uvozovkách, on to sám ve svém článku dobře vystihl, akce se povedla, ale jen z pohledu nás trochu otrlejších naturistů, některým přítomní zatvrzelí textiláci oslavu dne naturistů pěkně otrávily, nejenom svou přítomností a naprosto nesmyslnýma poznámkami typu „fúj divej jak se jim to všechno houpá“ a na manželčin kontr – „ty ses narodil oblečenej“ úprk k pokladně…???, ale i z mého pohledu naprostý nezájem vedení aqua parku o jimi dlouho inzerovanou akci naturistické párty. Můj dojem je, že snaha organizace byla jen na Ivošovi a aquapark si snažil jen vylepšit návštěvnost a prodej vstupného, z mého hlediska ( i přesto, že mi pohled zakompleksovaného textiláka nečiní žádný problém ) vyplyne rozhodnutí – Olešná již nikdy více, Babylon a Čestlice o nás – naturisty mají větší zájem a víc nám fandí = namyslí jen na svůj profit.

 
-

Zajimave

Vložil Banana001 (bez ověření), 10. Červen 2009 - 22:36

Opravdu zajimave nazory, nicmene se jasne ukazuje kdo je exhibicionista a kdo naturista [Úsměv] Skoda, ze takove natur kapacity predpokladaly, ze plavkaci plavky sundaji a vsichni budou spolu slavit den naturistu jak je Buh stvoril. Bylo by to krasne. Ale bohuzel realita je dneska jina, jsem zastancem tvrde linie, zadne plavky, foceni apod…Nekteri lidi jsou „zvirata“ zvlaste zenskym dokazi prijemnou atmosferu svym chovanim dost zneprijemnit. [Zmatený] Bohuzel mame zkusenosti ze i na ciste nudisticke plazi prijdou jedinci v plavkach a neni jim to blby ocumovat, dokud je nekdo nevyhodi.

 
-

re: suhlas

Vložil zdenekfm (bez ověření), 11. Červen 2009 - 13:55

Je až s podivem co vše jste za prvních 5 minut pobytu na Olešné stihla. Dvě minutky na parkovišti a hned taková negativa. Tři minutky nahá v aquaparku a z důvodu „neustálého pronásledování některých chlapů“ musíte do plavek. My tam byli od počátku do konce a ničeho takového jsme si nevšimli. Spíš mi přijde, že na podobné akci jste byla poprvé a neustála jste to. Po celou dobu akce notně převažovali naháči a těch pár textiláků se dalo přehlídnout. Byli většinou ve složení rodiny s dětmi nebo mládež. Nezdálo se, že by přišli na naší akci, spíš je naše přítomnost zaskočila a nechtěli se vracet. Z toho, že se zdrželi podstatně kratší dobu, neusuzuji ani na to, že by zneužili zvýhodněné vstupné pro nás, jak tady někdo vzpomínal. Vše je o ekonomice, proto asi vedení aquaparku pro tentokrát zvolilo smíšený provoz. Vaším příspěvkem paní rozšíření naturpárty na severní Moravě jen ublížíte. Rádi se ovšem necháme od vás pozvat na podobnou akci do některého aquaparku na Slovensku [Úsměv] .
Akce byla fajn, tím neříkám, že příští by neměla být 100% FKK, ale jak už jsem psal, vše je i o ekonomice… . Množství účastníků dle mého podstatně ovlivnil především přesun plánované venkovní akce do vnitřních prostor, nadcházející letní období a pak region (kdo by se tu trmácel z Prahy, když to má příští víkend doma). Naše poděkování patří jak vedení aquaparku, že nám umožnilo oslavit mezinárodní den naturistů v jejích prostorách, tak především pak nezmarnému organizátorovi, panu Žurkovi.

 
-

Olešná - otázky a odpovědi

Vložil zurek (bez ověření), 11. Červen 2009 - 7:30

Mockrát děkuju za mohutný roj komentářů k sobotní Olešné [Úsměv] . Chtěl bych uvést na pravou míru pár faktů. Smíšený provoz byl z důvodu přesunutí akce z venkovních prostor (kapacita 3000 lidí, neuhlídatelné) dovnitř. Vedení akci prostě a jednoduše pouze překlopilo dovnitř a víc to neřešilo. Sám jsem počítal, že návštěvníci budou (jako i minule) hned u pokladny upozorňováni, že jdou na n-akci. Ve skutečnosti upozorňováni byli, ale s tím, že „si tam můžou být, jak chtějí“. Toto jsem se já dozvěděl až po začátku akce (že je to nařízení vedení), takže jsem už nebyl schopen valící se davy textiláků ukočírovat.

Vaše názory:
Hned před vchodem na nás naráželi voyeři.
To je bohužel skutečnost a nikdo s tím nic nenadělá. Není možné, aby organizátor nebo pořadatel lustroval všechny příchozí a omezoval jejich přístup do areálu. My můžeme pouze apelovat na to, že prakticky všechny n-akce jsou naturistickým svátkem a všichni účastníci by se měli také tak svátečně chovat. Zvýšená galantnost k ženám by měla být samozřejmostí. Pokud tomu tak není, tak se pak všichni diví, že n-bazény apod. jsou plné samotných chlapů…
Na druhou stranu je potřeba se nad určité věci povznést a přejít je. Já jsem na každé akci svědkem nevázaného veselí holek, které sledují, jak se bude to které individum zase předvádět [Smích] . Je mi ale líto, že někteří slovenští návštěvníci odjeli zklamaní.

Pojedeme do Čestlic a Babylonu, tam si nás váží víc
Já s vedením Olešné komunikuju přes půl roku a jsem přesvědčen, že si nás váží stejně jako Aquapalace nebo Babylon. Je pravda, že např. gen. ředitel Aquapalace je ultraprofesionál, který zná zpaměti provozy aquaparků snad v celé Evropě a ke stavu, jaký byl v sobotu na Olešné by nedal nikdy dojít. V Babylonu jsme během 3 let dostrkali podmínky do současného stavu. Ve 20 hod. tedy nastoupí četa plavčíků a do 20 minut není po textilu ani památky. Jen připomenu, že na minulé Olešné tomu tak bylo taky.
Příští Olešná bude tedy zase od 19 hod. a plně bez plavek. Ohledně příp. venkovní n-akce se ještě poradíme, ale já bych ji určitě chtěl uskutečnit. Venkovní Olešná je skvělá a v tak rozlehlém areálu by smíšený provoz nevadil. Já jsem oslovil samozřejmě všechny aquaparky na Moravě s nabídkou n-akcí. Některé jsem navštívil i osobně. Zatím se Olešná jeví jako nejperspektivnější a nejvstřícnější vůči našim požadavkům.

 
-

fotky pro účastníky

Vložil Janetta (bez ověření), 11. Červen 2009 - 15:35

Prosím,nemáte náhodou někdo kontakt nejlépe e-mail na fotografku co fotila na olešné?slíbila mi poslat nějaké fotky,ale nic mi nepřišlo. díky. [Úsměv]


Žurek: Pro účastníky mám fotky já, je potřeba mi dát na místě email a já vám je zazipované pošlu. Originály ale neposíláme neznámým lidem a „divákům“, těch by bylo… Je toho 137 MB, tak si prošťourněte vedení.

 
-

re: re:suhlas Vložil zdenekfm, 11. Červen 2009

Vložil fiba, 11. Červen 2009 - 15:55
Obrázek uživatele fiba

Myslím, že na účasti se ani tak nepodepsalo přesunutí zvenčí dovnitř jako zkrácení. My třeba nejeli jen kvůli tomu. Máme to 350 km. Na půl dne by nám to stálo za to. Na 4 hodiny ne. A věřím, že takových bylo hodně.

 
-

pochvala organizátorum Olešné

Vložil Xerris (bez ověření), 12. Červen 2009 - 4:58

Dobrý den,všem lidem dobré vule.bohužel sem nemohl tam být.i kdyš sem s Frýdku,bohužel sem musel být na pohřbu, v Berlině.a proto jen mohu říci že FRÝDEK-MÍSTEK konečně,začal něco dělat pro svoje občany.loučí se Erik Karygen


Pozn. redakce: Autor je cizozemec a neručí za svůj pravopis.

 
-

re: re: suhlas Vložil zdenekfm, 11. Červen 2009 - 14:55

Vložil naturistaSK, 12. Červen 2009 - 10:39

Vážený p. zdenekfm
Reagujem na už napisané: "Rádi se ovšem necháme od vás pozvat na podobnou akci do některého aquaparku na Slovensku [Úsměv] ". Nech sa páči, radi Vás uvidíme na našom pravidelnom naturplávaní a saunovaní v Jaslovských Bohuniciach. Akcia je ale skôr komornejšieho rázu, no tu sa za tie roky každý s každým dôverne pozná. Nehovoriac o tom, že na tom poslednom (navštevnosť už dávno presiahla kapacitu – ale dobrých ľudí sa všade veľa zmestí [Úsměv] ) to už nebolo ani o plávaní a saunovaní, ale skôr sa rozlúčiť pred letnou sezónou a prípadne dohodnúť sa na spoločnej dobolenke. Nehovorím, že sa nám všetko darí, ale komornejšia rodinná atmosféra nám možno viac vyhovuje. Ak si danou vetou naozaj myslíte Važený pán naturista, že by sme Vám vlastne mali byť vďačný, že máme vôbec kam chodiť, tak ste trochu vedľa…
Súhlasím, že negatívne skúsenosti sú skôr na škodu, ako na prospech danej akcie. Zrkadlo je však neúprosné. Chcem však počiarknúť, že nik tu nespochybňuje osobný prínos Ivoša. Keby sme aj na Slovensku mali tak zanieteného naturistu…
S pozdravom
Zdeno (predseda ASN a spoluadmin stránok www.asn.sk)
PS: inak na našom plávaní je čeština bežná. Nebudete sám.

 
-

to: Zdeno, předseda ASN

Vložil zdenekfm (bez ověření), 12. Červen 2009 - 15:42

Děkuji za pozvání do Jaslovských Bohunic, ale rodinných bazénů tu máme v okolí dostatek [Úsměv] . Na Slovensko jezdím velmi rád, byť do aquaparků a koupališť s nezbytnými plavkami. Hlavně Tatralandii či Bešeňovou jsme si velmi oblíbili. Vlastně, nepočítám li dovolenou v NDR, tak s naturismem jsem začínal právě na Slovensku [Úsměv] . Řekl bych, že tehdy jste byli v naturismu velký kus před námi. Svým příspěvkem jsem se nechtěl nikoho dotknout, jen jsem reagoval na přehnaný příspěvek paní ivany161. Přeji všem naturistům na Slovensku hodně radostných chvil při naturismu [Úsměv] .

 
-

Olesna II

Vložil albi (bez ověření), 15. Červen 2009 - 8:16

Chtel jsem se jen zeptat jestli se bude nekdy v nejblisi dobe poradat Olesna II??? Jestli bude 100% bez textilaku??? Jestli mate nekdo informace, za odpoved diky. Jinak drzim palce, a uz se moc tesim na nejakou akci! [Úsměv]


Žurek: Olešná na 100% bez textiláků bude na 100% opět v podzimním období. Jinak pokud bychom ještě pokusili venkovní areál, tak tam musíme počítat, že mohutnou kapacitu nenaplníme a smíšený provoz bude nutností. Dám ještě s pí hlavní manažerkou řeč a uvidíme.

 
-

Olešná

Vložil MONFOLT, 15. Červen 2009 - 11:09
Obrázek uživatele MONFOLT

Máš na myslí Olešnou III .. ta by se už konečně měla konat ve venkovním a to s tím: PLAVKY ZÁKAZÁNY – OSUŠKY POVOLENY


Žurek: Tak toto jsi řekla Moniko jen ty. Oficiální stanovisko vedení Olešné je: „Venkovní areál = smíšený provoz“.

 
-

Smíšeně prosím.

Vložil Prcek (bez ověření), 15. Červen 2009 - 14:47

www.svobodni.estranky.cz zatím ještě jsou.

Preferuji tuto možnost, že nemám rád násilí a je na každém jak bude. Pokud toto tedy bude ještě během léta tak hrozně moc rád přijedu i tu dálku. A možná ani nepřijedu sám.

 
-

Nudakoupání Olešná

Vložil EDTO (bez ověření), 17. Září 2009 - 9:46

Dobrý den, chtěli bychom se zeptat, kdy bude další koupání na Olešné. Děkujeme.