NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Babylonská natur párty versus melounové osvěžení

Vložil Anonymní, 3. Srpen 2010 - 8:46


Na sobotní babylonské naturistické párty, Ivoš vítal návštěvníky tentokrát již u samého vchodu, s úsměvem a s pestrou nabídkou triček s logem Naturisty.cz určených k prodeji a tudíž i k podpoře naturismu v ČR. V Centru Babylon se totiž téhož dne současně konala soutěž – Evropský Melounový Festival o „nejnápaditěji vykrájený meloun“, kam jsem na chvíli zavítala a pořídila tak pár zajímavých oku lahodících fotek. 


Celé akci hned zpočátku vévodilo aquazorbingové „chození po vodě". Aquazorbing si vyzkoušeli nejen čeští natur přívrženci, ale zapojilo se i spoustu návštěvníků ze zahraničí, samozřejmě za hlasitého povzbuzování všech přihlížejících. Největší um v chůzi po vodě předvedl Jirka Rybka a tak se máme všichni ještě co učit.


Přestože pro velký zájem trval aquazorbing poměrně dlouho, bylo kolem 21. hod. již na čase zahájit dětské soutěže. Dětí bylo tentokrát nevalně, nicméně s o to větší radostí a urputností se do hry zapojily. Na sobotní Babylon jsem připravila lehkou dětskou letní soutěž, v níž děti bojovaly o co nejvyšší počet bodů jak v házení šipek, plavání jeskyněmi, tak také v zodpovězení několika kvízových otázek. V sauně Afrikana se tradičně konaly velmi oblíbené saunové ceremoniály pod vedením Honzy Opluštila. A protože se na všechny zájemce z důvody kapacity nedostalo, tak po skončení párty následoval dodatečný, speciální a voňavý ceremoniál s překvapením. Dětské soutěže vystřídal aquaerobic, brilantně vedený finalistkou MISS Natura 2009 Luckou. Ta svou sestavu zahájila velmi svižným nástupem v rytmech Lambady, což ale nikoho ze cvičících neodradilo a nálada byla zase o stupínek lepší.

Veškeré babylonské aktivity nakonec vyvrcholily během malování na tělo (bodypaintingu), kterého se zúčastnilo nebývalé množství nových tváří. K vidění tak byly nové motivy a malůvky, které přítomné publikum přiměly k hlasitému povzbuzování a mnozí z nich se také připojili.

4.75