NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Diskriminace zdravých postiženými aneb nemocni Gymnofobií se maj léčit , nikoliv omezovat druhé .

Vložil Mira Ahimsa, 13. Březen 2018 - 11:39
Obrázek uživatele Mira Ahimsa

Dokázal by někdo vysvětlit , jak by molo přirozené zdravé nahé tělo / člověk / nahota ublížit / pohoršit tím , že je vidět / spatřen ? Jak by mohlo někomu ublížit , že uvidí / spatření nahoty ? Co je na nahotě a přirozenosti pohoršujícího ? Jakto , že tedy dětem nudistů na nudaplážích neubližuje a ostatním ano ? A potřebují mít vubec děti nudistú také “ do 18 ti let nepřístupno “ ? Nahé sochy i obrazy vystavené ve veřejném prostoru neubližují ? Nebo malování nahých těl na vysokých školách studenty ? Muže spatření nahého těla skutečně ublížit / pohorsit ? Nebo jde jen o pouhé předsudky " zvrhlé společnosti , kterou přemužou při pohledu na přirozené nevinné nahé tělo zvrácené představy ?

Takovým se mají ostatní zdraví podřizovat a ustupovat ? Nečím zvráceným předsudkům , by se měla zdravá část společnosti podrizovat a nevinný zdravý přirozený člověk yahalovat a schovávat před zvrhlím ? V zakone ( českém ) navíc ani o " nahotě " nic neni , ale jen o veřejném pohoršení což mže být pro každého něco jiného . Když se kvuli " zákonu o předsudkách " nevinný přirozený zdravý člověk má schovávt před postiženým zvrhlostí , který hledá / spařuje v přirozenosti zvrácenost , mne tedy jako naturistu také múže phoršovat / ubížovat , když je někdo oblečen . Neměl by se snad naopak léčit , schovávat a ustupovat ten , kdo v přirozenosti hledá a spatřuje zvrhlost a poukazuje tím na svúj vlastní psychiský stav , když v nahotě vidí zlo ?

Nabízí se několik otázek :Neni tedy povoleno být nahý , je ale pvoleno být nahý například v kabince na veřejném wc ? A když se zapomene zamknout ? Kde je vlastně povolené být nahý ? V posteli ? Ve sprše ? Ve vaňě ? Kopelně ? Je legální narodit se nahý na porodním sále v porodnici ? A kde je povoleno mít sex ? Je legální masturbovat ? Je legální jít po uici a masturbovat s rukou v kalhotech ? Je legální jít po ulici se ztopořeným penisem v kalhotech ? Je povoleno ít po ulici a mít v sobě venušnz kuličky ? A je vubec povoleno mt sex ? Proč se má sexualita schovávat ? Je-li špatná proč není rovnou zakázána a nepřestane se dělat ? Jestli špatná neni , proč ji vubec schovávat ? A jak je vubec možné , že spatření sexu mže pohoršt / ublžit , když v jiných kulturách například u indiánů jsou této přirozené činnosti bez jakékoliv ú jmy děti přítomny ?

Kdyby se toho již nechalo a společnost se začla chovat přirozeně . Svoboda těla , Svoboda volby , Mé tělo má volba : oděv nepovinný , Za přijetí veřejné nahoty , Proti gymnofobii , Svoboda být sám sebou , Za právo být nahý na veřejnosti , Osvoboď tlo , Nahota léčí , Nahota není zločin , Přijetí těla , Raději být nahý než nosit kůži . Právo žít nahý z náboženského přesvědčení , své nahé tělo prohlašuji za umělcké dílo .

http://miragranada.blogspot.cz/…ozenost.html

0
 
-

Pravda

Vložil 17061965, 17. Březen 2018 - 19:29

Plně s Vámi seznámím . Nahota je krásná a přirozená . Není proč se uchovávat . Každý má právo být sám sebou a nebýt odsuzován někým , kdo má předsudky .