NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Dotaz ohledně práce

Vložil peťanpraha, 3. Říjen 2021 - 16:32

Zdravím kolegy naturisty a mám dotaz.

S kolegou, který je pedagogický činovník a oba spolupracujeme v jednom dětském sdružení, se bavíme o naturismu a jeho vlivu na výchovu dětí. (Oba jsme příznivci naturismu.) Ptá se, zda existuje nějaká studie, která by podchycovala výchovný dopad naturismu na děti. Kdysi dávno, před řadou let, jsem o jedné věděl, ale nenávratně ji ztratil. Můžete mi prosím pomoci?

Naším zájmem je přesvědčit rodiče a ostatní pedagogické činovníky (nejen z našeho sdružení), že naturismus ve výchově dětí je něco, co může být jedině ku prospěchu; a pokud to není realizováno ve společnosti úchylů, pak nemá sebemenší negativní důsledky, ale naopak.

Přikládám znovu fotku Filipa z našeho indiánského oddílu. Kluka, který nejradši byl nahatý, bederka u něj byla až na druhém místě. I ve svých třinácti se za své měnící tělo nestyděl. Nemluvili jsme o tom jako o naturismu, ale prostě jako o indiánštině. Filipa si pamatuju jako jednoho z nejbezprostřednějších kluků, co jsem kdy zažil. Měl velice pozitivní vztah k sobě a k ostatním. Nestyděl se ani před sestrou a bráškou, kteří v oddíle taky byli. Nevím, zda to bylo dáno výchovou, protože pocházel z opravdu dobré a milující rodiny, nebo naturismem, každopádně ho dávám za příklad všem zájemcům o indiánštinu a naturismus.

Rouška3Rouška3

0