NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

 
-

?

Vložil Tisicak (bez ověření), 12. Duben 2014 - 21:37

? Opravdu těmito krásnými kvalitními černými obdélníčky získává Naturista na kvalitě.Čekám ještě větší vylepšení.

 
-

Taky se divím.

Vložil Roland Jitka, 13. Duben 2014 - 8:45

Je tam spousta hezkých fotek, tak autor mohl vynechat ty „znehodnocené“ s černými prkýnky. Škoda, jinak pěkný příspěvek.

 
-

Já si myslím,že ta prkýnka

Vložil Tisicak (bez ověření), 13. Duben 2014 - 12:02

Já si myslím,že ta prkýnka tam jsou úmyslně,aby si návštěvník těchto stránek při vyslovení slova naturista ještě poklepal na čelo.

 
-

Prkýnky dostaly pouze děti.

Vložil Ivan Draga (bez ověření), 13. Duben 2014 - 12:56

Prkýnky dostaly pouze děti. Nechci mít problémy se zákonem.

 
-

Poslední zhasne.

Vložil eSHá, 13. Duben 2014 - 13:08

Tento článek jsem tu zahlédl ještě před „vylepšením“ , ve správném formátu. Tudíž tam tyto černá prkénka asi nemusel dát nutně autor článku. Současná situace na Naturistovi se mi pranic nelíbí. Nejdříve se tu objevily bezpohlavní bytosti, nyní se vymazávají 2 mm kreslení pindíci. Poté může vadit v textech slovo NAHÝ a všechno dozadu se bude přepisovat. Poslední akcí před preventivním zrušením těchto stránek bude hromadná sleva na nějaké pěkné plavečky. Ať z toho členství tady také něco máme, že ? Myslím, že tu bude rapidně klesat návštěvnost a poslední ať zhasne. Díky za pozornost.

 
-

Neúcta k výtvarnici

Vložil Martin Drake (bez ověření), 13. Duben 2014 - 15:18

Zakrývání černými obdélníčky je obyčejnou a sprostou neúctou k práci výtvarnice. Také maluji, byť toto bych nesvedl ani náhodou, ale jako umělci by mě to hodně vadilo a ozval bych se za prznění vlastního díla. Komu by se líbilo, kdyby části obrazů, se kterými si dal někdo hodně práce, byly v galerii najednou přelepovány a skrývány? Tento licoměrný postoj je ostudou, nic víc.

 
-

Takto sa mi to páči viac :-)

Vložil jano-mt, 14. Duben 2014 - 8:38
Obrázek uživatele jano-mt

Susannah Martin - ShepherdSusannah Martin – Shepherd

Ďalšie necenzurované obrázky nájdete na stránke http://www.artslant.com/…annah-martin
 
-

Jak tady napsal eSHá:Poslední

Vložil Tisicak (bez ověření), 14. Duben 2014 - 19:48

Jak tady napsal eSHá:Poslední ať zhasne.Myslím,že je tu již hodně šero.

 
-

OPRAVDU NENÍ CO DODAT

Vložil georgejirka, 25. Duben 2014 - 8:08
Obrázek uživatele georgejirka

OPRAVDU [Šokovaný] NENÍ CO DODAT [Radši mlčet] NEJPRVE JSME TU BYLI JAK MARŤANI [Tmavé brýle] [Tmavé brýle] NYNÍ NEÚCTA K DÍLU TAK NASLEDANOU [Pláč] A POSLEDNÍ AŤ ZHASNE!!! [Vyplazený jazyk]

 
-

Samozrejme páči viac.

Vložil Xingú (bez ověření), 26. Duben 2014 - 19:36

Tak jsem dost nepochopil, proč zrovna tenhle obraz byl poničen obdelníčky. Jednak zrovna tady NENÍ vůbec nic, co by mohlo být závadné,vidět. A to by mne také asi uráželo, že mrňata se cenzurují a my dospělí (kde by snad cosi mohlo být opravdu vidět) jsme bez cenzury. Diskriminace? Je to hodně blbá doba… Zacenzurujeme všecko a hurá zpátky na stromy. Ale – tam bysme vlastně byli taky všichni bez textilu [Úsměv] . Ale ptáčci by zpívali, sluníčko hřálo a nám by bylo tak dobře, jako těm šťastným lidem na tomhle (nezmršeném) obrazu. Ostatně – co kdybyste někde vešli do galerie a na Renoirovi by byly černé samolepky…?

 
-

Souhlas.

Vložil Xingú (bez ověření), 6. Květen 2014 - 17:05

Svatá slova, hochu. Kdysi jsem jako malý byl vykázán v jednom zámku z prohlídkové trasy. Když jsem se ptal rodičů, proč? Tak mi řekli, že tam visel zakrytý obraz Paridův soud, kde jsou ženy bez šatů. A nádavkem jim pak ukázali zámecký záchod. To jsem jako dítě tedy nesměl vidět (asi bych se zhroutil). Přitom doma v pokoji jsme měli dva velké obrazy ženských aktů a také několik plastik žen-aktů. Mně to přišlo normální, v úžas to uvádělo (někdy) moje spolužáky, když náhodou přišli na návštěvu a pak pošťáka! Ten se rád podíval…A mne z domova nikdo kvůli tomu nevyháněl (jako na tom zámku) a žádný šok mi to také nepřivodilo. Ach, lidská blbosti.