NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Květnové Chorvatsko je ráj pro Naturisty!

Vložil David-K, 23. Květen 2024 - 9:00

Ostrov KrkOstrov KrkLetos jsme se s přítelkyní nemohli dočkat moře, takže jsme vyrazili do Chorvatska už v květnu a musím říct, že jsme byli nadšení. Konkrétně se jednalo o ostrov Krk, který je především mimo sezónu pro opalování a koupání bez plavek jako dělaný. Obzvlášť pokud máte nějaké to plavidlo, kterým se můžete přemisťovat podél pobřeží a prozkoumávat malé pláže. My jsme konkrétně vyráželi na paddleboardech a musím říct, že je to pro Chorvatsko perfektní možnost- většinu času tam totiž nejsou vlny, takže se pádluje opravdu perfektně

Jak je to s opalováním bez plavek na ostrově Krk mimo sezónu

Záleží na tom, jaká místa vyhledáváte. My většinou nechodíme na oficiální velké nudistické pláže, ale hledáme spíše malá místa, která máme jen pro sebe. Nicméně květen je naprosto perfektní v tom, že i větší pláže jsou prázdné a pokud jdete někam na bok, dá se opalovat bez plavek úplně bez problému. Jen doporučujeme pořídit nějaké měkké lehátko- ta mimo hlavní sezónu chybí a přece jen se na oblázcích neleží zrovna nejlépe. Doporučuji kvůli kamínkům nějaké s polstrováním- my jsme pořídili 2 někdy před rokem na https://www.my-hobby.cz/…adni-lehatka a jsme maximálně spoko.

Jaké jsou nejhezčí naturistické pláže na ostrově Krk?

Za nás jsou to rozhodně malé pláže a zátoky- na Krku jsme byli nadšení hlavně z pláže Golden Bay (po chorvatsky Zlatna Obala, na kterou ale nevede žádná přístupová cesta a dostat se dá na ní pouze po vodě. Krásné jsou i malé pláže a zátoky okolo. Nejlepší přístup je asi ze Staré Bašky, kde se dá vcelku pohodlně zaparkovat. Následně Vás bude čekat asi 3,5 km pádlování, které si ale opravdu užijete- výhledy na moře, vedlejší ostrov Cres i pobřeží jsou opravdu velkolepé.
0
 
-

A jak jste tam pádlovali? Asi

Vložil Dodopet, 30. Květen 2024 - 8:29

A jak jste tam pádlovali? Asi v plavkách, že? A co kdyby se zhoršilo počasí, dalo by se odtamtud dostat i jinak?