NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Materiály k propagaci naturisty-poskytněte

Vložil Dlouhan3, 4. Prosinec 2013 - 22:19

Ve dnech 14.-16.2.2014 je plánována na olomouckém výstavišti FLORA (pokud se dostaví pavilon A) pravidelná výstava TOURISM EXPO. Tato výstava informuje je zejména o propagaci volného času, svoje produkty zde propagují cestovní kanceláře, městské informační střediska, kraje, apod.

Loni jsme se měli na této výstavě dva propagační panely (šxv) 2×1,8 metrů, na kterém byly umístěny některé cestopisy, letáky z Koversady, vybrané strany katalogů cestovek, které prodávají n-pobyty, kresby pana Bureše, apod. Prosím, kdo z vás má nápad, co na takovou nástěnku, která by měla co nejlépe propagovat naše aktivity, umístit, napište, případně poskytněte. Uvítám např. vaše autentické začátky s nudismem, cestopisy, fotokopie titulních stran staré natur. literatury, případné samolepky, které vám zbyly, apod. Většina písemných materiálů byla formátu A4. Domimantní obraz tvoří malá plachta BEZPLAVEK.cz.

Neměly by to být materiály, jejichž ztráta by pro vás byla citelná, protože nemůžu zaručit, že se neztratí. Nemůžu zajistit celodenní dozor, pouze doplňuji průběžně materiály.

Finanční stránku a výstavní panely vč. odvozu zajistím, uvítám pomoc lidí s výtvarným talentem (pomoc s celkovou koncepcí nástěnky) při samotné instalaci a poskytnutí materiálů na vystavení.

Kontaktovat mě můžete v naturistově poště.

Díky za váš čas.

5