NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Moje první setkání s texilákmi aneb posilování imunity.

Vložil Andycko, 17. Březen 2020 - 21:09
Obrázek uživatele Andycko

Dnešní den stál za to najít si čas a vypadnout do přírody. Sluníčko hřálo, teplota nad deset a vítr jenom pofukoval. Kdo ví kolik jěšte dní bude možnost jít do přírody. Dnes sjem se rozhodl naštívit hory nad Podhoři (Lipník nad Bečvou) Zajel na konec Podhoří zaparkoval při zákazu a vykročil po cestě. Zatím jako textilák. Svléknul jsem se až za hájovnou na rázcestí v pekle – pěkný, ale zdevastovaný dům. Asi po nahé minutě se oproti řítí nákladní auto s dřevem. Neváhal jsem a skočil do keřů. Tak ani po druhé jsem to nedal.. [Smutný] Pak už byla cesta pokojná a slunečná… Apropo, kdo říká, že je ještě zima? Potil jsem se jako kůň a to jsem ani nešel strmou stezkou. [Smích] Po třech kilometrech v lese svážel chlapík s koněm dřevo, tak jsem se mu vyhnul a zahnul do opačné strany. Cestou v lese jsem si říkal sám pro sebe, že to už na potřetí musím dát: Třeste se textiláci! Kdokoliv mi vejde do cesty – aniž bych vyhledával setkání – neuhnu!! Na vrchu hory to bylo velmi pěkné a příjemné. Nakonec k setkáním došlo, na spáteční cestě. První bylo setkání s dalším náklaďákem se dřevem, který ale tentokrát šel ze zadu, tak sem mu jenom otrčil mé pozadí, ale necouvnul jsem.. [Úsměv] Přišel jsem ke hájovně: Balím, nebo pokračuji? Rozhodl jsem se, že pokračuji až k autu. (bylo už po čtvrté hodine, tak jsem nepředpokládal zvýšený výskyt lidí) Tam nastalo druhé, které už bylo tváří v tvář s bicyklistem. Usmál jsem se, kývnul rukou na pozdrav a on udělal totéž. Tak takhle jsi představuji setkání naturistu a textiláka. Nakonec mě jestě dohonil chlapík z lesa s koněm a poslední bylo u auta. V posledním domě se zahradou dělali jarní úklid. Kývnul jsem na rodinku, která se nenechla rušit, otevřel auto a v něm se nahodil do oblečení.

Dnes jsem dal něco nad 6 km nahatej. Zatím nejvíc. Dokonce jsem prožil i první setkání s lidmi. Mám z toho takový smýšený pocit, ale to je asi normální … Kdyby mi ještě před rokem někdo řekl, že se budu v březnu přemávat nahatej po lese, tak nevím, nevím, jestli bych mu uvěřil.. [Spiklenec] Na druhé straně je pro mně naturismus jako droga, která vám dělá radost a potřebujete jí..

Poznámka: Hory jsou zde krásné ale někde dost strmé. Doručuji jít po cestách pro auta, nebo turistickkých stezkách. Poznámka pro začátečníky: Některé lesní stezky (označené čárkovaně na mapy.cz) jednoduše už nejsou – zarostli, ale na druhé straně objevíte mnoho nových , nevyznačených.. :)

Stezka - PodhoříStezka – Podhoří AsfaltkaAsfaltka Lesní alejLesní alej Padlé stromyPadlé stromy
0