NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Moje první společenská n-akce

Vložil Andycko, 8. Únor 2020 - 23:39
Obrázek uživatele Andycko

Dnes večer jsem se zúčastnil naturistického večera v Holešově. Zároveň to byla moje první akce tohoto druhu. Naštěstí , prvotní stres z toho co to bude, velice rychle vystřídala pohoda. Nakonec jsem se tam cítil úplně přirozeně.. Dokonce i nahé ženské tělo , nebylo nějaký problém.. [Tmavé brýle] .. a ani být před nimi nahý.. Byl to příjemný večer, ale ještě to nebylo úplně všechno.

Cestou domů mě propad pocit neuspokojenosti, protože cez den jsem hledal nejakou možnost n- turistického vyžití v přírodě, ale nenašel jsem vhodnou trasu. Tak jsem to odparkoval na konci vesnice a v klidu jsem se za ůplňku trochu projel po zamrzlém poli. Jenom chvíli, protože foukal dost silný mrazivý vítr, ale i těch deset minut bylo fajn – a mohl jsem jít konečně plně nasycen domů.. [Spiklenec] Procházka po sauněProcházka po sauně

Ďekuji touto cestou jestě jednou organizátorům za organizaci a za možnost.
0
 
-

A jak jsi tam čuměl...?

Vložil PetrS, 9. Únor 2020 - 10:46

[Tmavé brýle]

 
-

nemohl jsem hned tolik čumět,

Vložil Andycko, 9. Únor 2020 - 20:12
Obrázek uživatele Andycko

[Smích] nemohl jsem hned tolik čumět, aby mě pustili i na příště.. [Spiklenec] Ale fakt jsem překvapen a rád, že to bylo v poho.. :)

 
-

Ahoj, tak mně dnes vyhnalo

Vložil turista, 9. Únor 2020 - 21:33
Obrázek uživatele turista
Ahoj, tak mně dnes vyhnalo krásné slunečné počasí do kopců a řekl jsem si, že Tě musím Andycko trumfnout s tím otužováním a dal jsem celkem 15 km v Hostýnských horách.Samozřejmě jsem neodolal a jaro jsem si trochu přivolal asi 2 km n-procházkou [Úsměv] zimní procházkazimní procházka
 
-

Zimní n-procházka

Vložil Andycko, 10. Únor 2020 - 5:39
Obrázek uživatele Andycko

Jeej tak to je skvělé že jsem tě inspiroval. A pěkná, taky inspirativní fotka. Áno, včera bylo krásné počasí na turistiku. Jsem rád že ti to vyšlo. Mně se bohužel nedalo, ale alespoň jsem ho využil na krátké koupání, jak jsem psal jinde. Hostýnské hory, to zní dobře. Snad nám někdy vyjde i něco podniknout společně. [Spiklenec] Láká mě okolí Potštát, Dolní újezd..