NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Prof. PhDr. Petr Weiss, Ph.D. v HYDEPARKU ČT24.

Vložil Anonymní, 4. Duben 2014 - 9:13

Petr Weiss Hydepark ČTPetr Weiss Hydepark ČT Prof. PhDr. Petr Weiss, Ph.D., jeden z předních českých sexuologů na téma pedofilie. Vzhledem k všeobecnému velmi nízkému povědomí veřejnosti o tomto tématu doporučuju celé vyslechnout a poslat dál.

Odkaz na tento díl HYDEPARKU ČT24.
0
 
-

Je úplně jasné za jakým

Vložil Tisicak (bez ověření), 5. Červen 2014 - 13:44

Je úplně jasné za jakým účelem je sem vložen tento odkaz.Dříve se pedofil musel stát pionýrským vedoucím nebo sbormistrem,aby se dostal do kontaktu s dětmí.Potom na táboře nebo zájezdu kontroloval dodržování hygieny intimních partií.Dnes to má podstatně snadnější,navštíví akci pořádanou naturisty a pořadatel s rodiči mu tam děti naservírují.

 
-

Stav před zblázněním nebo už po?

Vložil Roland Jitka, 6. Červen 2014 - 9:06

Myslím si, že to začínáte přehánět s věčnými urážkámi. Vůbec nechápu, proč sem chodíte, když máte na naturismus a jeho organizaci či práci pro něj takový názor, jak jste právě prezentoval v příspěvku výše. Pár Vašich přispěvku jsem bral jen jako reakce senilního penzisty, ale tohle už je opravdu za hranicí, kdy se dá senilita starců ještě tolerovat.

Hlavně je to urážka všech, co kdy pro naturismus něco udělali (zorganizovali a nebo pomáhali s ogranizací), dále pak urážka všech rodičů s dětmi (co jsou naturisté) a na akce chodí. Navíc jste urazil i slušné lidi dříve pracující s mládeží v pionýrech ve vaší době. Byli to naši rodiče a prarodiče, kteří se mnohdy ve svém volnu věnovali této záslužné práci. A jen tak mimochodem, nějak dobře popisujete praxi kontroly hygieny u dětí na táborech.

Domnívám se, že inteligentního příspěvku se od Vás již asi nedočkáme, což by vzhledem k charakteru věčného prudiče bylo asi bláhové předpokládat. Nejsem zastáncem cenzury a vždy jsem proti ní bojoval, ale teď již vím, kvůli jakým lidem byla cenzura vymyšlena. Mimochodem je to doba, kterou dobře znáte a zdá se, že Vás myšlenkově opravdu poznamenala.

Než Naturista.cz, doporučuji raději navštívit nějaké stránky s lékařskou tématikou. Pomůžete sobě i ostatním.

 
-

Kdyby jste si to pořádně

Vložil Tisicak (bez ověření), 6. Červen 2014 - 11:53

Kdyby jste si to pořádně přečetl a měl normální myšlení,tak by jste zjistil,že píši o pedofilech.Tím pádem nemohu urážet ostatní,krerých se to netýká.Mě také neuráží,když se píše o zlodějích a šmejdech,protože ani jedním nejsem.Naopak vaše výlevy mě urážejí,ale to už je zdejší folklor.Je dosti primitivní někoho,kdo má pro vás nepohodlný názor,posílat kamsi.....Ono totiž diskutovat jestli se něco stalo,může stát a jestli se tomu dá zamezit,je poněkud myšlenkově náročnější.

 
-

Rozdílnost názorů je normální věc

Vložil Roland Jitka, 6. Červen 2014 - 12:07

Rozdílnost názorů je zcela normální věc v „normální“ společnosti ale mezi normálními lidmi. Jestli jsem Vás urazil, tak jste můj příspěvek pochopil velice správně. Pak také chápu, že pro věčné a notorické prudiče je ledacos myšlenkově náročnější. Budiž Vám to tedy alespoň omluvou. Na každém vebu napříč internetem se totiž vždycky najde nějaký podobný „Tisičák“, takže již nejste v tomto originální. Zkuste se tedy raději „zviditelnit“ poněkud rozumnějším způsobem.

Jsem rád za Váš zájem o mé normální myšlení, protože mé myšlenky a texty najdete všude na Naturista.cz stejně jako ty Vaše. Nechte texty a myšlenky zhodnotit někým komu věříte, aby Vám je nestraně porovnal. Možná Vás výsledek nemile překvapí. Pak možná využijete mé doporučení na klik na nějaké medicínské stránky.

 
-

Roland má pravdu, ale vím, že

Vložil kubjin, 6. Červen 2014 - 12:10
Obrázek uživatele kubjin

Roland má pravdu, ale vím, že Vám je to marné vysvětlovat. Za další – pedofil neznamená automaticky kriminální živel (což plyne z Vašeho příspěvku). A za poslední – i když mám někoho za opovrženíhodného, pokud jsem sám slušným člověkem, neznamená to, že ho budu a smím urážet. To je všechno. Pěkný den [Vyplazený jazyk]

 
-

Já jsem tady reagoval na blog

Vložil Tisicak (bez ověření), 6. Červen 2014 - 13:55

Já jsem tady reagoval na blog Ivo Žurka a na problém,který se táhne napříč celou společností,včetně církve.Roland mě přesvědčuje způsobem jemu vlastním,že se to naturistů netýká.Rolanda neznám a proto nezpochybňuji jeho sexuální orientaci,zdravotní stav a tudíž ho ani nikam neposílám.Nápad s cenzurou je opravdu vynikající,to je to co tu ještě chybí.

 
-

Cenzura je něco

Vložil kaldoh, 7. Červen 2014 - 10:32
Obrázek uživatele kaldoh

úplně jiného, cenzuru vymysleli a zavedli vládci proto, aby zamezili dostupnost pravdivých a užitečných informací, aby tak mohli lidem vnucovat svoji demagogii.

Mám naprosto pevný názor na to, že CENZURA JE VŽDYCKY ŠKODLIVÁ. Zatajování a zkreslování informací je zločin a projev nadřazenosti samozvaného vládce nad všemi, které ON považuje za nesvéprávné ubožáky, neschopné unést svobodu a zodpovědnost za své činy a projevy. Jenže právě tím, že je takzvaně ochraňuje, ze všech takové ubožáky vytváří, všichni pak vyžadují, aby je někdo ochraňoval, aby se o zodpovědost za své činy nemuseli starat, aby se ani nemuseli snažit znát skutečnost, najít vysvětlení, protože jim jasné a jednoduché vysvětlení a návod bude poskytnuto.

Což myslím zcela obecně a dávám jako námět k diskuzi.

 
-

Samozřejmě máte pravdu,velkou

Vložil Tisicak (bez ověření), 7. Červen 2014 - 18:31

Samozřejmě máte pravdu,velkou diskuzi nečekejte a moc to nerozmazávejte.

 
-

Cenzura že je vždycky škodlivá ?

Vložil Jarda2, 9. Červen 2014 - 12:00

Myslíte tedy že je špatné i mazání různých úchylných a psychopatických příspěvků v internetových diskusích ? Vy byste je tam nechal v rámci demokracie. Tak nějak jste to myslel ?

 
-

Já si myslím, že zde by se

Vložil kubjin, 9. Červen 2014 - 14:11
Obrázek uživatele kubjin

Já si myslím, že zde by se mělo diskutovat na téma pedofilie. Cenzura – to jsme trochu jinde.

 
-

Já jsem v podstatě vše řekl a

Vložil Tisicak (bez ověření), 11. Červen 2014 - 7:10

Já jsem v podstatě vše řekl a vychutnal si názory na moji osobu.Teď si již užívám hodnocení na „vrchnost naturistů“ v osobních vzkazech a e-mailech.

 
-

můžeme si porozumět..?..!

Vložil kaldoh, 11. Červen 2014 - 13:59
Obrázek uživatele kaldoh

Opakuji, že cenzura je zatajování a potlačování pravdivých a užitečných informací.

Co vidíte pravdivého a užitečného na nenávistných příspěvcích? Na první pohled se poznají už tím, že jsou napsány špatnou češtinou, zjevně kdo nemá rád svoji rodnou řeč, nemá rád nic a nikoho. (výjimkou jsou příspěvky cizinců, kteří se česky teprve učí – jenže ty nebývají nenávistné).

Diskuze na téma pedofilie – je právě proto těžká, že ty rozumné názory cenzura ( ? ) likviduje.

Dvakrát jsem zkusil přispět do diskuze na idnes a uvést pravdu (jednou se to týkalo železniční trati Praha -Plzeň, podruhé Hubblova teleskopu). Inu, musel jsem se napřed přihlásit, trvalo dlouho, mezitím už byla ta první diskuze ukončená, po čase, to už jsem měl a mám dodnes přihlašovací jméno a heslo, jsem chtěl přispět do té druhé, jenže opět marně, příspěvek byl odmítnut s tím, že jsem dosud nic nenapsal a první příspěvek může mít jen šest slov. Ve výsledku ty hloupé dezinformace tam zůstaly, pisatelům nesmyslů zjevně nedělá problém psát nesmysly bez ohledu na téma diskuze, píšou do všech témat, vytrvale, všechny překážky postupně překonají, zatímco věcné příspěvky, no zkuste šesti slovy napsat vysvětlení, proč Hubblův teleskop vidí dál do minulosti, než pozemské. Ale znovu, tohle není cenzura. Jen špatně nastavená protispamová kritéria. Ale samozřejmě SPAM MAZAT !

Mám silnou obavu, že se pomocí cenzury a demagogie podařilo zamlžit a zdiskreditovat takové pojmy, jako je svoboda, demokracie, život v souladu s přírodou, tolerantnost, láska, právo, zákon, policie, spravedlnost . . .

Vždyť přece tohle všechno jsou jenom pomůcky, kterými se ohánějí ti největší syčáci ! Cenzuru na ně ! Než takovouhle demokracii a svobodu !!

Lidičky moji, svoboda přece není právo dělat zlé věci!

Svoboda je něco úplně jiného, svoboda je možnost rozhodnout se podle svého uvážení pro některou reálnou možnost s plným vědomím, co mi ta která možnost ve výsledku způsobí. K tomu potřebuji pravdivé a úplné informace.

Všimněte si prosím, že takto definovaná svoboda NEJDE PROTI SVOBODĚ NIKOHO JINÉHO. Člověk přece není PROTIVNÍK VŠECH, člověk je SOUČÁST společnosti. Jedině tím, že se podařilo lidem vnutit dojem, že nejsou součást společnosti, ale každý je nepřítelem každého, došlo k mnoha asociálním jevům. Zkuste sami sobě ukrást stokorunu, zkuste sami sobě dát úplatek za to, že si nějakou věc pro vlastní potřebu udéláte dráž a v horší kvalitě, než byste si ji udělali bez úplatku.

Chybná není ani svoboda, ani demokracie, ani PEDOFILIE, chybné je jejich zdiskreditované chápání jako protispolečenské jevy. Pedofil je asociál, který se chlapečkům dívá na oneho jenom proto, že mu ho chce uříznout a pak ho mít jako návodný materiál, přičemž mimochodem chlapečka usmrtí. A všechny zdánlivě nevinné fotky jsou jen předstupně na tomto výsledném cíli, ke kterému se každý pedofil dopracuje, pokud mu to rázně neutneme.

Mám už pokrk negativních definicí a odmítavých reakcí na jejich základě ! Není to jen na krátkou hádku.

Pokusme se vytvořit POZITIVNÍ definice a ŽÍT podle nich!

 
-

Cenzurovat..? CENZUROVAT !

Vložil kaldoh, 11. Červen 2014 - 18:23
Obrázek uživatele kaldoh

A hlavně cenzrurovat PEDOFILNÍ obrázky. jako tady ty nechutné sprosté obrázky Susannah Martin v blogu tady vpravo na liště.

Pane kubjin, jak chcete jinak diskutovat o pedofilii, než všechno zcenzurovat ? A začernit?

Podsouvat všem zlé a pedofilní pohnutky můžou hlavně ubožáci, kteří neumí vnímat krásu čehokoliv. Není to tak dávno, co jsem byl peskován za příliš kvalitní obrázek mého peefka. Na tomto webu jsem s ním místo nezabíral, byla tu jen jeho adresa a na peefku jsem jen já a oblečenej.

Hájil jsem marně výtvarné umění a jeho kvalitu. Proč musel ten Mucha dělat ty obrazy tak veliké, vždyť se na ně stačí dívat na obrázku 640 pixlí.

Stoupli jste si někdy před originální veliký obraz? Nic to s vámi neudělalo? Nebo ani nemáte snahu se před něj vůbec dostat ? V tom případě se litujte! Ne nechybí vám kus nohy, chybí vám kus duše.