NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

CENTRUM BABYLON LIBEREC zve na jarní prázdniny 2012

Vložil Anonymní, 24. Únor 2012 - 8:42

CENTRUM BABYLON ZVE NA PRÁZDNINY

Centrum Babylon v Liberci přináší svým návštěvníkům mnoho zajímavých programů, které zpestřují návštěvu jednotlivých provozoven a jsou v ceně běžného vstupného.

V AQUAPARKU Centra Babylon se po celý týden koná soutěž o zajímavé ceny s názvem „AquaAlphabet „. Akce, při které se roztáčí kolo štěstí, probíhá dvakrát za den a vítězové v ní získávají dárkové poukázky od Centra Babylon. Dalším zpestřením pobytu v Aquaparku je Aquazorbing. Chůzi po hladině ve velké kouli si mohou návštěvníci vyzkoušet také po celý týden 2krát denně. Pro milovníky pohybu všech věkových kategorií jsou v Aquaparku připravena pravidelná cvičení. Každý pátek od 18.00 hodin si pohybu chtiví návštěvníci mohou vyzkoušet světovou novinku AquaBellyform a zatančit si orientální tance ve vodě. V neděli je od 18.00 hodin připravena temperamentní AquaZumba

Na návštěvníky dalšího velkého zábavního provozu, LUNAPARKU, čekají každý pátek od 17.00 hodin vystoupení skupiny MISTRAL. Jedná se o vtipné vstupy klauna, artisty a žongléra.

Milovníky vědeckého poznávání a hraní si s vědou čekají v iQPARKU Centra Babylon o sobotách a nedělích od 16.00 hodin pravidelné Science show. Každou neděli je pro návštěvníky iQparku od 14.00 hodin připraven zábavný workshop. A navíc, 29. února startuje zábavná soutěž „Co víš o nanovláknech.?“ Vítězové si odnesou MP3 přehrávač.

Prázdninový týden Libereckého kraje je v Centru Babylon završen akcí „Prodlužte si prázdniny a přijďte k nám zas“ . Každý návštěvník, který si v týdnu od 27. února do 2. března zakoupí celodenní vstupné do provozů zábavy, získává jako bonus poukaz na vstupné 1+1 nebo slevenku pro příští návštěvu.

Centrum Babylon tak rozšiřuje svými programy nabídku možností trávení volného času pro jednotlivce i celé rodiny – pro návštěvníky z blízkého i z dalekého okolí.

Příloha : AquZumba v Centru Babylon Liberec

Hana Blaháčková CENTRUM BABYLON, a.s. +420 606 613 620 blahackova@centrumbabylon.cz

0