[ikona]

Bazén Uničov.

   29. Únor 2008 - 20:25
Anonymní

Není zde někdo, kdo má podrobnější informace o krytém bazénu v Uničově? Vím z regionálních novin, že je tam slabší návštěvnost a jsou finančně ve ztrátě. Možná, že zavedení nuda plavání by tam přineslo určité oživení. Znám toto zařízení jen z internetových stránek, není to sice přímo aquapark, ale je tam mimo 25-ti metrového bazénu alespoň vířivka a 2 prohřívárny. Za pokus by to snad stálo. Jsem sice z Olomouce, ale zde nemá cenu bušit na zavřená vrata.
Milan

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Re:Bazén Uničov

   29. Únor 2008 - 23:57
Dlouhan3

Pane Milane, s Uničovským bazénem mám jen málo zkušeností, a to ty horší. Internetové stránky mají hrozné, jakoby to fotil nějaký prvňáček. Prezentace veškerá žádná. Psal jsem jim to dvakrát, ani slovem se neozvali.
Prohřívárny-psal jsem jim také dvakrát, protože poprvé se neobtěžovali, napodruhé to bylo přes radnici. Žil jsem v tom, že jsou to dvě sauny – bylo mi upřesněno, že provozní doba není rozdělena na muže – ženy, protože se tam chodí v plavkách, protože teplota je tam asi jako v páře. Chodí se tam lidí opravdu prohřívat, ale smíšeně v textilu, ale nejsou to potírny.
Dnes jsou ve ztrátě snad všechny městy provozované aquaparky a bazény, pokud je na tom ten uničovský hůř, můžou si za to vlastní flegmatičností a ignorantstvím. Možná někomu z města křivdím, což bych nerad, ale takovým to ve mně působí dojmem.
V Uničově se do toho pouštět nebudu, jsem také z Olomouce, mám to z ruky. Přeji hodně zdaru při případných jednáních. Pokud zde bude n-plavání, budu se ho účastnit.
Jirka

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Bazén Uničov versus Olomouc.

   10. Březen 2008 - 23:08
Leev (bez ověření)

Zdravím Dlouhána i všechny ostatní! S tím nuda plaváním v Uničově jsem podobný výsledek čekal. A znovu si včera v regionálních novinách stěžovali, že radnice musí na bazén doplácet 3,5 miliónu korun. Ale zřejmě je panu vedoucímu i radnici milejší počestnost, než případná koruna navíc. Na tom našem krytém bazénu v Olomouci nebude nuda plavání na běžnou cenu určitě, o to nemá smysl vůbec bojovat. Ale nejen, že se nebudeme nudit v bazénu, ale hrozí zde i uzavření druhého jezera na Poděbradech v zájmu vytvoření klidové zóny a tudíž i uzavření nuda pláže. Je to záměr správy CHKO Litovelské pomoraví, který nachází plnou podporu i u primátora M.Novotného. Jak jsem už říkal, odebírám „Olomoucký Deník“ a tuto zprávu jsem tam zachytil v loni někdy koncem léta. Když už jsou v Uničově ignoranti, nezkoušel někdo komunikovat třeba s bazénem v Prostějově, Přerově, nebo Mohelnici? Jsou to pravda bazény již zastaralé, ale bylo by to lepší než nic.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Poděbrady u Olomouce

   11. Březen 2008 - 9:10
Dlouhan3

Ahoj Leeve! Po přečtení zprávy v Olomouckém deníku o záměru zřídit na jezerech klidovou zónu jsem volal na Správu CHKO Litovelské pomoraví a dostalo se mi odpovědi, že se zrušením nuda pláže se neuvažuje. Ale je to už nějaká doba, pokud myslíš, že se od té doby záměr aktualizoval v náš neprospěch, zavolej tam taky pro aktuální info. Blo by to pro nás špatné, pokud by pláž zavřeli. Ani nový aquapark (vnitřní prostory) neshledávám pro pořádání nuda akcí vhodný (pokud už v projektu není řešeno zastínění prosklených ploch, což jsem ale z projektu nevyčetl). Neříkám, že Uničov je neprůstřelný, jen to nejspíš nikdo nezkoušel a já o tom teď příliš neuvažuju. Měj se krásně a s pozdravem „Svět je malý, jednou se všichni sejdeme na nudapláži!“ Jirka z Olomouce

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Re:Poděbrady u Olomouce.

   11. Březen 2008 - 18:12
Leev (bez ověření)

Ahoj Jirko! Ten článek o uzavření jezera na Poděbradech vyšel asi před půl rokem. Nepsali tam přímo o lividaci nuda pláže, ale prostě jsem to tak pochopil, že pokud by nebylo větší jezero určeno ke koupání, zanikla by automaticky i nuda pláž. Primátor M. Novotný řekl asi toto: „v nynějších omezených podmínkách bude úspěchem zachovat pro rekreaci jedno jezero“. Jak to teda myslel nevím. Ohledně toho nuda plavání v Olomouci jsem také zasílal na vedení naší plovárny 2×e-mail, je to už asi dva roky, samozřejmě odpovědi jsem se nedočkal. Kromě nás dvou znám osobně další 3 lidi, kteří bazén ohledně plavání pro naturisty také kontaktovali. Ovšem pokud to někdo panu vedoucímu připomene, samozřejmě všechno popře, stejně tak jako s tou jejich saunou. Domluvit převážně společný provoz v sauně se zde snažili někteří jedinci již před 15 lety a to nejen naturisté, což páni vedoucí také bezpochyby popřou. Milan

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.