[ikona]

Čestlice sobota 12.03.2011

   8. Březen 2011 - 15:21
Jarda2

Chtěl bych opět vyzvat všechny příznivce naturistických Čestlic :

  • obvolejte, obmejlujte případně ob-SMS-kujte v tomto týdnu všechny své známé – příbuzné – kamarády o kterých víte nebo tušíte že by mohli mít zájem se účastnit a pozvěte je na tuto akci. Zkuste pozvat i lidi kteří na nudapláže běžně nechodí – mám s tím překvapivě dobré zkušenosti a člověk pak občas jen nechápavě zírá jak kolega z práce – vyhlášený suchar – řádí na toboganu se svojí přítelkyní jak malé dítě.

    Velká většina potenciálních návštěvníků o konání této akce vůbec neví – případně si neuvědomí že už je to ta nejbližší sobota – a osobní pozvání je nejlepší a hlavně bezkonkurenčně nejefektivnější způsob její propagace.

Je nutné připomenout že jen stabilně hojně navštěvované akce mají šanci dlouhodobě přežít.

A navíc – Čestlice jsou vlajkovou lodí naturistických akcí v této zemi a je jasné, že i vedení konkurenčních akvaparků se zvědavostí sledují jejich návštěvnost. Velká návštěvnost v Čestlicích tak může pomoci rozhýbat naturistické akce i v dalších akvaparcích, jejichž šéfové zatím podobným akcím příliš nefandí.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

?

   8. Březen 2011 - 19:35
jiří.filip

jestli jsou cestlice vlajkovou lodi naturistickych akci v teto zemi tak proc teda se tam nekonaj natur akce casteji?


Žurek: Až se aspoň naplní kapacita AP, tak to bude častěji. Zatím jsme Čestlice naplnili nejvýše z poloviny. To samé platí pro další areály.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

proč?

   8. Březen 2011 - 20:27
sueeee (bez ověření)

Zajímalo by mě k čemu je dobré plavat v bazénu bez plavek?? Chápu ať si to dělají dospělí, když se tak cítí líp, ale brát s sebou i děti? Nebo mladistvé? Když už tak bez fotek ne? Co jsem koukala tady na fotogalerii vůbec nechápu jak tam někdo jde s tím, že pak bude nahý někde na internetu. Chápu lidi, kteří se opalují nazí a chodí na nudapláže, ale to je snad jen proto, aby byli opálení (samozřejmě někteří tam chodí okukovat druhá pohlaví). Proto nechápu tyto akce, zvlášť s malými dětmi, to je potom přímo ráj pro pedofily a podobně zvrhlé lidi. Taky se opaluju minimálně nahoře bez, ale k čemu bych to dělala v bazénu? Jen by mě zajímalo za jakým je to účelem… a rozhodně nechápu ty lidi, kterým pak nevadí jejich nahé fotky někde na internetu… a taky jako bodypainting za který by běžně dostaly na nějakých akcích zaplaceno…

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

RE: Proč?

   8. Březen 2011 - 21:00
Obrázek uživatele Gwynbleidd
Gwynbleidd

Protože plavat bez plavek je příjemnější a proto, že se někteří nestydí a je jim to jedno (Bodypainting je brán jako soutěž o ceny – takže je to v podstatě nějak zaplaceno), no a možná i u některých z lehkého exhibicionismu, nicméně to asi skrývají dobře v přirozeném chování. No a jelikož děti nemám, tak můžu jen odhadovat, že jim příjde běžné jít na bezén s nima a ne je schovávat doma. Úchyláci se vyřádí jak tam, tak na nudapláží, tak na normální pláži, tak na netu, tak někde jinde.

V podstatě – každý je holt jiný

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Dva druhy FKK

   8. Březen 2011 - 21:09
Pawlow (bez ověření)

Ja si myslim, ze existujou dva druhy FKK. Ten prvni, ktery vyznavam ja, je jeste z byvale Jugosky, kdy sme se s pritelkyni schovali nekde za skalou a tam jsme si sundali plavky, protoze to tak bylo prirozeny a nikdo tam na dohled nebyl. Druhy je potom k dokonalosti doveden v Nemecku u Baltu, kdy lide maji potrebu nahotu spolu sdilet. Porto musi co nejblize sobe jist, hrat sport a jeste si vymejslet zabavy, aby se k sobe dostali co nejblize- Asi jste z myho popisu poznali, ze jsem zastance spise te prvni varianty, ktera mi prijde romantictejsi.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Tisíce druhů FKK

   8. Březen 2011 - 22:25
zurek (bez ověření)

A každý je dobrý a lehce stravitelný. Tady se schyluje zase k nekonečné diskuzi… Navrhuju, komu se líbí ležet na Adama za skálou, ať v sobotu vyrazí za skálu, kdo chce vyrazit do Čestlic, ať vyrazí do Čestlic. V pondělí si tady každý sdělíme svoje zážitky. Přeju příjemné skalní březnové opalování i tobogánování nebo dalších 999 druhů FKK.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

asi mas pravdu..kazdymu to

   9. Březen 2011 - 0:47
Pawlow (bez ověření)

asi mas pravdu..kazdymu to svoje, kdyz ho to bavi!

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

re.zurek

   9. Březen 2011 - 5:50
jiří.filip

jiri:tak to se nedockame ani za sto let.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

To : sueeee

   9. Březen 2011 - 16:34
Jarda2

To jste položila moc dobrou otázku. Podstatou všeho je naprostá bizardnost celé situace – člověk běhá úplně nahatý po akvaparku, kolem tisícovka úplně stejně nahatých lidí, všichni to přitom berou jako tu nejpřirozenější věc na světě. Člověk tam potkává lidí z neuvěřitelně širokého společenského spektra – od pomocných dělníků po špičkové vědce, lékaře, docenty z vysokých škol, majitele úspěšných firem – idea absolutní rovnosti lidí snad nemůže mít dokonalejší podobu. Pro mne osobně je to vždy obrovská fyzická a duševní relaxace a po těch 3 hodinkách se cítím jako po týdenní dovolené. Doporučuji jediné : někdy se nějaké naturistické akce zúčastněte a po jejím skončení si buď řeknete „nikdy více“ nebo se z Vás naopak stane jejich pravidelná účastnice.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Otázka do ankety

   9. Březen 2011 - 21:33
M.Dr.

To by mohla být dobrá otázka do ankety: „Proč chodíte na naturistické akce v bazénech?“ Teď už jen vymyslet možnosti [Zmatený]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

RE: Otázka do ankety

   9. Březen 2011 - 23:10
Obrázek uživatele Gwynbleidd
Gwynbleidd
  1. Miluji to, je to super, není nic lepšího než blbnout v AP nahatej
  2. Až tak mně to nebere, ale nic jiného mi v zimě nezbývá, když si chci zaplavat bez plavek
  3. Nechodím, ale nemám nic proti
  4. Nechodím, protože mi to přijde na umělém AP divné

Žurek: Ankety může vkládat od Autora výš každý, tak do toho!

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

proč?

   10. Březen 2011 - 21:28
karajin (bez ověření)

Když to nechápete tak přijďte v sobotu do Čestlic je tam ráj ale jiný než píšete.Když nepoznáte tu pohodu a přátelství která na našich naturistických akcích panuje tak těžko můžete psát takové úvahy. Nechápu lidi kteří haní něco o čem nic neví.Tak v sobotu v Čestlicích rádi Vás uvidíme. [Úsměv]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

prátelé

   13. Březen 2011 - 20:34
Roland Jitka

Vážení přátelé respektuji názor kohokoliv z této diskuse . Tahle diskuse vznikla jako propagace česlic ale postupně se stočila jinam , spíše k podstatě naturismu . K česlicím nemohu říci nic jelikož jsme tam ještě nebyli ale Jezdíme často do Babylonu do libece ,takže alespon reakce k podstatě naturismu .

Dá se říci a to platí pro jakoukoliv naturistickou akci že bývá přátelštější než plavkové aktivity . Spousta nudistů se potkávájí v nudakempech a na nudistických plážích tady i v zahraničí . To znamená vznik přátelství při společné nahotě jako při každé jiné činnosti třeba rybaření .

Nějak jsem zatím nezaregistroval krádeže na našich naturistických akcí ,což se o textilních říci nedá jak v bazenech tak v přirodě .

Akce tancování , Bodypaiting atd jsou brány jako show a jsou velmi vítanou aktivitou a jestli je v tom i prvek exibicionismu nechám na posouzení každého učástníka a přihlížejicícho ale je to jako soudit pocity a pohnutky a ty má každý člověk jiné .

Šestým smyslem naturistů je automatická kontrola těch co se chovají jinak jako naturisti ,to vychází i tím že se někteří osobně znají a kdokoliv neznámý je pod chvilkovým drobnohledem . Během chviličky je poznat podle chování, že je něco špatně a že si tento člověk spletl lokalitu nebo naturakci s něčím jiným (to je pro uklidnění lidí kteří chtějí přijít poprvé a třeba i s dětmi ). Domnívám se . že než vy noví naturisté zaregistrujete nějaké nevhodné chování tak už bývá někým zpacifikován (v dobrém slova smyslu )

Co se týče dětí můžu srovanávat jen svého dnes skoro 17 letého syna , který mezi nudisty a nudistkami všech věkových kategorii i přimeřených svého věku . Děti textiláků tedy jejich rodiče začnou kolem puberty řešit zvědavost pubescentů , jak na internetu ale i ve škole kdy dochází k různým aktivitám , která jdou za hranice slušnosti . Rodiče dětí nudistů tenhle problém u svých dětí nemusí řešit , jelikož jsou na nahotu zvyklé ,takže ji zvědavostí a šmírováním někde u klíčové dirky nevyhledávají (nebo i něco horšího) . Dalším prvkem u dětí je , že nudisticky vychováné děti nepoužívají sprostá slova která se dospělým nelíbí .

Dále bych chtěl upozornit na pořádek na natursitických akcích , nikde po nás nezůstanou papírové kapesníky , plastové lahve , žvýkačky atd . a to ani po dětech .

Vyzkoušet si nudistickou akci by měl každý a pak sdělovat své pocity by bylo ferovější , než hodnotit něco kde jsem vůbec nebyl nebo nebyla a jen tuším jaké by to mohlo nebo nemohlo být .

Nevěřím že existují dva druhy naturistů, spíše bych řekl že jsou lidé co se někde za stromem za křovím za skálou opalují nahý ve dvou (to spíše souvisí s erotickým pocitem být ve dvou sami ) Naturisté jsou družní , společenští ,a proto se nepotřebují schovávat a býti ve dvou někde schováni .

Nahotou se smazavají rozdily v ceně plavek,obleku, bot prstenů atd a proto jsou si všichni rovni ,vlastně nemáme nic a proto padají zabrany komunikační ekonomické a buhvíjaké jiné .

Myslím si že veškeré nedoruzumnění mezi textiláky a naturisty vznikají jen z pocitu textiláků že jde u naturismu vždy trochu o sex ,exibicionismus , šmirování a buhví co ještě . Je plno míst kde textiláci a nudisté žijí v pohodě vedle sebe a už se mnohokrát stalo , že z textiláka se stal vášnivý naturista , ale že by se z Naturisty stal vášnivý textilák o tom jsem ještě neslyšel . Jelikož jsme každý jiný nelze soudit ani jednu skupinu ani jim podsouvat nějaké nekalé úmysly .

Bylo by to stejné jako diskuse mezi vlasatými a holohlavými a každý bude mít argumenty pro a proti ,přesto jeden pracovník holohlavý a jeden vlasatý dokáží společně velké věci a mohou být přáteli (také si mohou vyzkoušet být jak holohlavý tak vlasatý a naopak )

Přeji všem hezký den [Úsměv]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.