[ikona]

Čestlice sobota 20.11.2010

   16. Listopad 2010 - 19:51
Jarda2

Zkusil jsem obvolat zhruba desítku svých známých o kterých vím, že alespoň občas v létě zajdou na nudapláž, NIKDO z nich o naturistických akcích v Čestlicích nevěděl a asi tak polovina z nich se nadšeně zajímala o podrobnosti s tím, že tam v sobotu určitě – někdo sám a někdo i s rodinkou – vyrazí.
Kdyby každý z pravidelných návštěvníků také obvolal své přátele a známé, informoval je o akci, myslím že zářná budoucnost naturistických akcí v Čestlicích by byla zajištěna.
Co vy na to ?


Žurek: I ty snílku jeden, se mně zdá, že tě budu muset probrat ze snění. Já jsem se probral už tak před 5ti lety… Letos jsem jen do plachet na n-pláže investoval 5000 Kč, ve slunečné dny se návštěvnost Naturisty blížila mým představám. Od té doby ale všichni tihle lidi na nějaký n-server zapomněli. N-Občasník umisťuje ve svém okolí 5 lidí ze sta tisíc návštěvníků měsíčně. Já jsem schopen a pravidelně zásobuju Občasníky areály, kde máme akce. Osobně zvu celou naši páteční saunovou společnost, která jezdí celkem pravidelně.
Jinak ale těch 5 pomocníků, kteří Naturistovi pomáhají, mají můj nekonečný obdiv a úžas [Šokovaný] .

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Ale to je přesně to o čem mluvím

   18. Listopad 2010 - 10:24
Jarda2

Průměrný člověk neřeší co bude dělat o víkendu za měsíc nebo dva, ale pokud zjistí, že se může nejbližší víkend účastnit dobré akce – navíc za super cenu – tak většinou nezaváhá. Chce to známé obvolat maximálně týden předem, jinak platí přesně to co výstižně popisuje Ivoš ve svém komentáři [Tmavé brýle]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Moje výsledné skóre z Čestlic

   22. Listopad 2010 - 12:42
Jarda2

Celkem jsem obvolal 12 známých, z toho dorazila 1 rodina s dítětem, 2 manželské páry, 1 mladší pár a 1 samotný gentleman v nejlepších letech [Tmavé brýle]
Celková úspěšnost akce 41,6 % – podstatně lepší než jsem vůbec doufal. A vzhledem k obrovské účasti mi cosi napovídá, že jsem nebyl zdaleka sám kdo obvolával známé a na akci je zval [Spiklenec]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Někdy pomůže i náhoda

   22. Listopad 2010 - 14:26
Vogel

Já se jen zmínil na pátečním plavání, že se tato akce koná a získal jsem jednoho účastníka, který by normálně nepřišel. A to možná mohli přijít ve dvou, ale kvůli kolizi aktivit to zůstalo při jednom.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.