[ikona]

Čestlice už tuto sobotu !!

   13. Listopad 2012 - 11:47
Jarda2

Chtěl bych opět vyzvat všechny přátele N-Čestlic : kontaktujte tento týden všechny potenciální návštěvníky a na tuto akci je pozvěte – telefon, mail, SMS, prostě jakýkoli možný kontakt. Z vlastní zkušenosti vím že o této akci – snad s vyjímkou pravidelných návštěvníků naturisty.cz – skoro nikdo neví, většina populace má úplně jiné starosti než sledovat termíny N-akcí a je opravdu nutné jim je opakovaně připomínat, ideálně pouhých několik dní před konáním akce.
V poslední době jsem také zjistil že výborným argumentem je skvělá cena akce, kdy 250,– Kč za 3,5 hodiny v Aquapalace a to včetně Saunového světa je pouhých cca 40 % běžné víkendové ceny. Na to slyší i lidé kteří jinak naturismu nijak extra neholdují. Případné přidementnělé argumenty typu „Chichi – já bych se asi styděl(a)“ nekompromisně negujte nevyvratitelným protiargumentem „Klidně tam můžeš být celý večer zabalená(ý) do osušky nabo ručníku, to nikomu vadit nebude“.
Pamatujte že čím více lidí přijde, tím více bude pravděpodobná i další existence N-akcí a to nejen v Aquapalace Čestlice, ale i ve všech ostatních českých aquaparcích. Věřte že jejich provozovatelé velmi pozorně sledují návštěvnost všech akcí u konkurence a rádi budou rozvíjet takové aktivity které jim přinesou co nejvíce návštěvníků a tím i peněz do kasičky.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Svatá pravda

   13. Listopad 2012 - 12:34
Roland Jitka

Lépe se to nedalo napsat. Vždy bude na první stránce zájmu ekonomika majitele aquaparku. Pokud naše akce budou trpět malou návštěvností, k poměru jiných večerů textilních, můžou se přiště v našich termínech aquaparků organizovat srazy mysliveckých sdružení, pokud to přinese majitelům zařízení větší zisk.

Mělo by fungovat, že při naturistických večerech 3krát až 5krát do roka v uvedeném naturistickém městě, by návštěvnost měla být 150procent textilní návštěvy ostatních dní v daném období. Pak nebude nikdy problém při domlouvání dalších akcí a dáte Ivošovi trumf do ruky k vyjednání třeba ještě jednoho večera navíc, právě ve Vašem městě.
Pokud je návštěvnost malá a nebo menší, dáváte trumfy opačné straně jednání, totiž vedení aqua na to, aby večerů bylo o jeden nebo dva méně. Tím vlastně jako naturisté pomáháte textilákům k jednomu nebo dvěma večerům navíc, na úkor právě nás naturistů.

Právě Vaše účast rozhodne!! Chraňte si svoje termíny a své aquaparky co se týče naturistické činnosti jako oko v hlavě, protože jedna malá návštěvnost naší akce může znamenat nadobro poslední naturistický večer ve Vašem městě.

Je prakticky nemožné zrušenou pravidelnou akci znovu obnovit v tom samém aquaparku, což jsem se přesvědčil napřiklad v Mostě.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Tradičně výstižný Jarda2

   13. Listopad 2012 - 12:46
zurek (bez ověření)

Opravdu stručný, racionální a výstižný příspěvek, díky! Je potřeba si uvědomit, že stav, jaký teď je, není na věčné časy a nikdy jinak! Vidíte, jak po odstoupení Miloše Vajnera z vedení babylonu nás teď nové (textilní) vedení tlačí ke zdi… To samé může nastat v jakémkoli jiné aquaparku, pláži. Já ty tlaky cítím dost citelně.

Jedním z argumentů je opravdu NÁVŠTĚVNOST. Oprostěte se prosím od úvah „Dneska je nějak moc zima (teplo, pošmourno, TV seriál…) – půjdu až příště“. Naše návštěvnosti NIKDY nebyly takové, že bysme se jen přiblížili kapacitě areálů. Ano – Saunový svět Aquapalace dovedeme naplnit, ale ten večer nám patří celé Čestlice a ty zatím (někdy) dovedem naplnit jen z poloviny.

A ty plavky? Ve článku z ValMezu jsem zapomněl přidat jednu historku ze soboty. Po velmi dlouhé době se tam objevil jeden malý klučina (jinak dříve bez) a tentokrát se nějak špatně vyspal, nenechal si vymluvit plavky. Zabralo nařízení, že do rolleru se musí z technických důvodů pouze bez plavek. Nedočkavost z adrenalinového běhání ve válci převážila a plavky skončily v koutě. Skončily doslova, protože až jsme ve 23 hod. sbalili veškeré naše věci, tak jediné, co tam u plavčíkárny zbylo – byly ty jeho (ještě před 3 hodinami) „milované“ plavky.

Takže pro ostýchavce budiž ponaučením a heslo: OSUŠKY POVOLENY – PLAVKY ZAKÁZÁNY!

Plakát na sobotní Čestlice ke stažení:

Plakát ke stažení - Noc naturistů Aquapalace PrahaPlakát ke stažení – Noc naturistů Aquapalace Praha
Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Jak je to opravdu s naší nahotou?

   15. Listopad 2012 - 20:03
Obrázek uživatele Linka
Linka

Taky jsem začínala jako osušková. Měla jsem komplex ze své postavy, protože zrovna v Čestlicíh bylo kolem mně spousty mladých lidí. V hlavě jsem měla otázku, co tady vlastně nahá dělám, mezi tolika krásnými těly. Pak jsem si uvědomila, že ta krásná těla relaxují v bazénu úplně stejně, jako bych to měla dělat já. A tak jsem to dělat začala a kde zůstala má osuška už dodnes nevím. [Spiklenec]

[Zmatený] Spousta lidí má určitou představu o své nahotě, že sundáním osušky nebo plavek všichni udělají „JÉ!“ a otočí zrak vaším směrem. Opak je pravdou. Buď je vůbec nezajímáte a nebo si Vás nevšímají. Ještě se Vám může stát, že Vás neregistrují a nevšimnete si ani souseda, protože on si nevšimne Vás. Oba dva jste totiž šli do bazénu za úplně jiným účelem.

Problém plavek a chuti si je sundat je dán právě tímto, co když mně někdo uvidí. Pak teprve můžete zjistit, že pravda je bohužel zcela opačná. [Pláč] Nikdo si Vás nevšímá. Problémem mnoha žen může být třeba právě toto. Nechci zjistit to, že si mne vůbec nikdo nevšímá. V tom případě jsem si hezkého pobytu bez plavek mohla užívat podstatně dříve, dokonce ve chvíli, kdy ještě byla šance, že si mně někdo všimne. [Smutný]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Plný souhlas. :-)

   15. Listopad 2012 - 20:34
ferat (bez ověření)

Dobrý večer Linko, plně jste to s tou nahotou vystihla! Samozřejmě z pohledu Vás jako ženy. Ale když jsem to teď četl, tak jako byste psala o mě! :-) Jednak jsem opravdový začátečník, který nikde nebyl a jednak mám přece jen jakýsi komplex ze své prostorově výraznější postavy! Že všichni udělají to JÉÉÉ! jak se svléknu! Nepopírám, že mě to docela pobavilo, asi se člověk bojí zbytečně.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Plavky v koutě

   16. Listopad 2012 - 0:37
Danxm (bez ověření)

Prosím,prosím,Ivoši,jestli ty plavky máš,vem mi je v prosinci do Olomouce,dík. Dan. [Pláč]


Ivoš: Teda takhle brečet pro plavky! [Šokovaný] Jsou na plavčíkárně a určitě ti je tam napříště nechají: Kontakty

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Cestlice uz zitra

   16. Listopad 2012 - 20:05
PRAZAK

Uz nekolikrat tady padla otazka,zatim nezodpovezena,co je s Tomasem ? Bude zitra moderovat ? Jinak preji vsem nahacum pekny zazitek na zitrejsi Noci naturistu ! [Spiklenec] PRAZAK

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Čestlice

   18. Listopad 2012 - 21:30
rene68

Nie sme na „noci naturistu“ prvý krát a ako vždy, môžme aj teraz zhodnotiť ako veľmi príjemne strávený večer. Veselá atmosféra vládla a to nielen v paláci pokladov a na tobogánoch ale aj v saunách, ked bolo docela plno. Ďakujem organizátorom a spolu s priateľmi posielame naturistický pozdrav z Bratislavy!

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.