[ikona]

Co dál s Kamenčákem?

   27. Červenec 2013 - 13:43
jastar

Magistrát města Chomutov V Mostě 26.7.2013 odbor stavební a životního prostředí.

Dobrý den, píši vám po dohodě s mnoha návštěvníky FKK pláže Kamencového Jezera.
Toto jezero i jeho natur. pláž jsou poměrně známé nejen v Čechách, ale i za hranicemi republiky. V posledních několika málo letech bohužel spíše negativně a odklon návštěvníků této známé FKK pláže je poměrně vysoký. Dříve, než byl realizován projekt „Banda“ p. Fojtíkem, byla návštěvníkům k disposici poměrně prostorná slunná travnatá plocha. Po jejím záboru nám zbývá úzký pruh vydupané trávy u prašné cesty a prostor ve vysoké, neudržované trávě, který je permanentně zastíněn. Z celé plochy je více než 70 % ve stínu.
Dalším bodem nespokojenosti jsou sociální zařízení. Při likvidaci prostoru pro návštěvníky FKK pláže nám bylo přislíbeno, že plot, oddělující nynější a „bývalou“ plochu umožní slunění i v prostorách současného areálu Banda. Bohužel tomu tak není. Takže: chce-li se někdo opalovat, nezbývá mu, než ležet v prachu cesty. Sprchování, či návštěva toalety jsou rovněž nemožné (v prostorách FKK je pouze páchnoucí latrína asi tak ze 17. století, kolem které je radno přejít bez dechu).Slib, že nám budou k disposici toalety a sprchy, které se v prostorách naturistické pláže vybudují, zůstal bohužel jen pouhým slibem.
Že se toalety ani sprchy nepostaví, je jasné. Proč ale nezpřístupnit stávající, nevyužité zařízení na Bandě? Není k tomu mnoho zapotřebí: na prvním místě je ochota, na druhém vyjmutí jednoho pole plotu a v něm udělat dvířka a z oploceného depa vyhnat ty dva psy, kteří se: a) nekoupou, b) ani neopalují .Nechápeme, proč v tomto areálu, který by měl v prvé řadě sloužit lidem, se zřídilo po nezdaru s neslavnou Bandou skladiště čehosi.

P.S. nevím, zda jsem se „trefil“ na správný odbor – pokud ne, prosím o předání dle kompetence. Na vedení Kamencového Jezera píšeme opakovaně, vždy však bez odezvy a odpovědi.

Vysvětlivka: „Bandou“ se nerozumí rybník, ale zařízení, které mělo sloužit k povznesení ducha mládeže.

MUDr. Jaroslav Starý J.Ježka 166 434 01 Most Tel.+420 723636155

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

nuda Kamenčák Chomutov

   20. Září 2013 - 13:45
Irena (bez ověření)

Též plně souhlasím s předešlým názorem.A to ve všech bodech.Někdy v minulých dnech se k nám doneslo,že snad se již rozhodlo o zřízení natur kempu v tomto oploceném areálu.No necháme se překvapit.JEN ABY NEZUSTALO JEN O SLOVECH!!!Mimo jiné na prvním mole už přes týden chybí jeden schůdek do vody.Je to dost nebezpečné.Bylo přislíbeno.že do čtvrt hodiny bude opraveno......!?Zemanová Irena,Chomutov---------Schůdek už do konce sezony není.Asi je Velký problem sehnat čtyři nerez šrouby.Tak snad někdy v budoucnu!?!

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Asi jsme neviditelní!!!

   23. Listopad 2014 - 18:46
zemanka (bez ověření)
Je listopad 2014 a na naší natur pláži se nic před sezonou 2014 nezměnilo.Už opravdu nevíme/myslím,že mluvím za všechny návštěvníky této lokality/na koho se obrátit a kam směrovat své připomínky.Potřebujeme odpovídající sociální vybavení,prořezat nebo odstranit stromy,aby zde bylo více místa se sluncem,ještě aspoň jedno molo.Vše by se vyřešilo tím,že by byla odstraněna ohrada neexistujícího areálu,kde se měly konat hudební a jiné projekce,ale ani v uplynulé sezoně se zde nic nekonalo!Tam vše toto je.Asi se čeká až to zchátrá a bude to stát o kolik milionů víc.Nechápeme tuto politiku!?!Teď je vhodná doba k promyšlení celé této připomínky.Vy vlivní ZAMYSLETE SE!Pro naše město by to byl určitě kladný přínos.naše jezero: chceme krásné natur využití!!!naše jezero: chceme krásné natur využití!!!
Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.