[ikona]

ctihodni Adamité, rybniček Hádek

   27. Červen 2011 - 9:40
Anonymní

mam dotaz,jsem z Plzne,kde jsme parta nahacu na brehu lesniho rybnička Hádek. Ma to haček.Rybare. M.aji rybnik v najmu od mesta a jsou vuci nam velmi nedutklivi. Nedelame tam neporadek,naopak, zerodovany břeh se snazim proti erozi uchranit . ted mi vzkazali,byla jsem tam prvni nahac,ze tam muzeme byt jen v plavkach.Oni rybari kdyz maji rybarskou soutez,tak bujne popiji,a pak auty domu v podnapilem stavu. Po nas nikdy nezustane zadny neporadek,zato rybarske invektivy jsou velice hutne. Co s tim? rybnicek je navstevovan oblecenci,kteri tam zanechavaji bordel. Ale my jsme tercem rybarske averze. diky za radu marie

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Rybáři

   27. Červen 2011 - 20:32
Pepper

A pak, že jsou rybáři tiší blázni. [Smích] Natočte si je opilé za volantem na mobil a až budou zase nadávat, jemně jim připomeňte, kdo že se tam má za co stydět. [Spiklenec]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Adamité nebyli tak docela naturisti

   27. Červen 2011 - 22:47
Obrázek uživatele JirkaRybka
JirkaRybka

To označení „Adamité“ se sice sem tam někde ozve, ale je to dost nepřesné. Náboženskou sektou opravdu nejsme, a orgie nepořádáme. I když přiznávám, že i já jsem si musel nejdřív přečíst o co šlo, když tentýž omyl zazněl i z televize, přesný obsah toho pojmu není každému jasný. Já bych se přidržel označení Naturisti, nebo aspoň Nudisti.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Naturisti na cizích pozemcích

   28. Červen 2011 - 6:02
zurek (bez ověření)

Pokud budete na cizím pozemku, tak si s vámi bude dělat každý, co chce. Neblahé zkušenosti jsou z celé ČR. Jediná účinná pomoc v tomto je dohoda s majitelem pozemku. Tento měsíc jsem byl v Antošovicích, kde mají naturisti dlouhodobě pozemek pronajatý od obce. Je s tím jistě práce, ta se ale určitě vyplatí. Dnes kdokoli na tento pozemek přijde, musí se chovat přesně podle vyhlášky naturistů. Tzn. mj. zákaz rybolovu od května do září každého roku. Jakýkoli člověk, který přijde na tento pozemek se musí svléknout bez vyjímky atd.

Pokud nebudete mít pozemek v nájmu nebo vlastnictví, tak si s vámi rybáři i další budou dělat, co se jim zlíbí. Neapelujte na pravidla slušného chování, dnes na to není doba.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Adamite versus persekuce

   29. Červen 2011 - 8:33
marie (bez ověření)

Mate pravdu,slusne chovani je ojedinele. Pokusim se s ostatnimi nahaci neco vymyslet. dekujiza odpoved marie

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.