[ikona]

Ejpovice

   20. Červen 2007 - 19:53
Anonymní

Všichni co jste četli popis lokality (ve staré verzi lokalit, v nové bohužel zatím nic není), tak víte, že po povodních to tam nebylo nic moc. Ale obec (a možná i správa povodí Vltavy) se přeci jen pochlapila. Klabava má nové koryto, přes řeku je nový most (sice o kousek dál než původní, ale zato nový), voda je čistá tak jak nikdy nebývala a docela i solidně teplá, přibylo i naturistů, snad časem bude n-lokalita za mostem zase patřit skoro celá naturistům. Mínusem je pouze možnost parkování u mostu, kousek za odbočkou k mostu, dala obec zátarasy a tím velmi ubylo parkovacích míst podél asfaltky k mostu.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Popisy lokalit, pomozte s vytvářením stránek

   21. Červen 2007 - 4:11
zurek (bez ověření)

Spíš než zakládání nových a nových diskuzních témat prosím o pomoc s vytvářením stabilních stránek jednotlivých lokalit. Tyto stránky jsou nejlepším středobodem pro další příspěvky. Pokud budou komentáře k jednotlivým lokalitám rozestrkané po celém serveru, tak je nedohledá nikdo. Stránku Ejpovic jsem vytvořil, ale měl by to udělat někdo místní, popř. kdo tam byl. Vytvoření stránky lokality není o nic složitější než vytvořit diskuzní příspěvek. Stačí otevřít formulář a vyplnit. Už to tady meleme asi 1/2 roku, ale dosud se na vytváření nových stránek lokalit podílí 3 lidi… Průměrná návštěvnost Naturisty je 1500 denně [Zmatený]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Ejpovice

   22. Prosinec 2008 - 22:24
KickOut (bez ověření)

V Ejpovicich jsem byl letos nekdy ke konci Srpna kdyz byl zrovna nadherny tropicky den, ale koupajicich se lidi jsem tam teda moc nevidel resp. nebyl tam skoro nikdo a nahy uz vubec ne:-) akorat jeden osamely nudista. Ale ne, ze bych se moc divil, protoze je tam jen par dobrych pristupu k vode a mist kde se da, alespon rozlozit mala deka a ty vetsinou hned zaberou rybari, kterych tam je vetsinou hodne a v podstate jinde se opalovat prakticky neda, protoze tam vedou az primo k vode dost strme srazy. Chtel jsem se jen jeste zeptat i kdyz to nesouvisi primo s touhle lokalitou, ale neni to zas tak daleko odsud (vlakem asi 15 minut mozna min do zastavky Karizek ) jestli se nekdo z Vas chodi koupat a opalovat nahy ke Stepanskemu Rybniku , ktery je pobliz obce Mýto. Je tam nekolik rybniku, ale v podstate pokud vim jen ten Stepansky rybnik se vylozene vyuziva ke koupani. Docela jsem si to tam oblibil a tak by me jen zajimalo jestli tam taky chodi nejaky nudista nebo nudistka??

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Ejpovice (Rokycany)

   17. Duben 2014 - 7:41
mipro (bez ověření)

I v roce 2013 zabírali všechna místa rybáři a hlavně jsou nejen netolerantní, pokřikují a pod ale navíc chodí šmírovat a dokonce fotit a natáčet jakékoliv nudisty. Zejména pán na zelené pramici v maskáčích a s jezevčíkem z kempu Diana to je opravdu [Rozzlobený] ............. Varuji před tímto místem a títmo člověkem.

Prosím napište blíž o tom rybníku u Mýta z pohledu naturisty. [Spiklenec] Díky.

Strana naturistické lokality EJPOVICE

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Ejpovice

   17. Duben 2014 - 10:04
rokivanilka

Zdravím, rád bych tohle místo navštívil nemám ho daleko. Už,už jsem byl minulé léto rozhodnutý ale po přečtení všech komentářů ( špatný přístup k naturis.místu, jesli bych ho vůbec našel.rybáři-čumilové atd.) se vždy rozhodnu pro Plzenský Bolevák který je o kousek dál. Velice rád bych se připojil má-li tam něco býti.S pozdravem

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.