[ikona]

FKK Dubrovník

   1. Červenec 2014 - 5:21
jana35

Chtěla bych letos kempovat s obytným autem v Dobrovníku u nějaké FKK pláže. Poradíte mi někdo ? Díky Jana [Úsměv]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

FKK u Dubrovniku - nejlépe ostrovy

   1. Červenec 2014 - 6:25
zurek (bez ověření)

Nejoblíbenější a taky nejjistější FKK v oblasti Dubrovniku jsou ostrovy: Lopud, Koloček a Lokrum. Přímo v Dubrovniku poblíž Hotelu Palace a Babin Kuk bych moc nevěřil vzhledem ke zvyšující se přítomnosti Bosňáků – textiláků. Kousek dál na jih stojí za zmínku FKK Mlini.
Všechny tyto i další lokality jsou popsány v infočlánku: CESTUJEME NA FKK DOVOLENOU – JIŽNÍ DALMÁCIE


Zobrazit místo Jižní Dalmácie na větší mapě
Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Pokud jste ještě neodjela,

   17. Červenec 2014 - 7:46
Obrázek uživatele natur
natur

Pokud jste ještě neodjela, pak upřesnění. Elefatské ostrovy v blízkosti Dubrovníku – Koločep, Lopud a Šipan jsou pěkné, na Lopudu je veliká pláž na jihovýchodní straně a část z ní je FKK. Leč trajekt, který by vás dovezl s obytným autem do cíle jezdí pouze na ostrov Šipan (z Dubrovníka-Gruža). Jinak na všechny ostrovy jezdí několikrát denně okružní linka (opět z Gruži), leč není trajektová. Pokud jde o ostrůvek Lokrum, tak tam se dostanete pouze malými lodičkami (pendly obdobnými dopravě z Hvaru na Pakleni otoci) ze starého přístavu v Dubrovníku, tam se auto rozhodně dopravit nedá. ing. Hájek, Natur Travel

Ještě je zde Mljet, i na ten jezdí trajekt z pobřeží (nikoliv z Dubrovníku). jedná se celkem o méně využívaný ostrov k rekreaci, v centru zájmu turistů je především v jeho západní části se nacházející národní park (vstup 100 Kuna/os., vč. využití mikrobusu a lodičky) v oblasti dvou jezer, uprostřed velkého je ostrůvek s klášterem. Mljet se vyznačuje poměrně bujnou vegetací, na Dalmácii dosti vzácnou (značnou část stromů zde ve středověku vykáceli Benátčané na stavbu lodí, příkladem je Kornátské souostroví). ing.Hájek, Natur Travel.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

FKK kemp Vrboska

   21. Červenec 2014 - 18:03
stanislav1 (bez ověření)

Ahoj Jano,byli bychom se ženou rádi kdybyste něco podobného našla u Dubrovníku(můžete nám pak poslat odkaz) [Úsměv] ,ale po našich zkušenostech s nahocením v Chorvatsku po letošní dovolené můžeme doporučit FKK kemp Vrboska na Hvaru. Nebudu teď zjišťovat délku trasy,ale myslím,že to bude cca stejný.Moc o vrbosce FKK nenajdete,ale krásný kemp,místo se tam najde vždy a co nejdůležitější-klid.A co víc nejste vázáni nahocením jen v kempu,ale chodili sme i mimo něj buď lodičkou nebo i pěšky asi co nejdál se nám chtělo byla 10 minutová chůze( a to ujdete hodný kus cesty)kde sme si našli své místo.I z toho místa jsme se procházeli nahatí po okolí.samozřejmě na těchto vzdálenějších místech narazíte na nějaký„textil“ ale nikdo nic neřeší a nepozastavuje se nad tím.Prožili sme sme tam po dlouhé době zase tu volnost a svobodu po našem kempování na Krku v FKK Politin z kterého k velké škodě „naháčů“ udělali textilní kemp.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.