[ikona]

Účinnost Seznamky?

   18. Srpen 2007 - 6:49
Anonymní

Seznamka běží už pár měsíců. Průběžně ji sleduju a mám dost silný pocit, že seznamkáři zdaleka nevyužívají možností, které jim naše Seznamka poskytuje. Opravdu nevím, kdo může zareagovat na inzerát: „Hledám hezkou slečnu na nuda pláš (tečka)“. Myslím, že takové inzeráty jsou jen plýtvání prostorem a časem. O tom, že inzerent ani neumí napsat tady 1000× omílané slovo Babylon, radši nechci ani psát. Myslím, že fotografie by měla být povinná u všech inzerátů.
Zajímalo by mě, jestli se aspoň v několika případech seznamovací inzerát na Naturistovi setkal s úspěchem. Samozřejmě by nás to těšilo.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Seznamka

   18. Srpen 2007 - 10:02
Obrázek uživatele JirkaRybka
JirkaRybka

Internetové seznamky jsou prostě už takové – každý si napíše co chce, a v mezích přípustného je čistě jeho věc, jakou formu i obsah inzerátu zvolí. V žádném případě bych nedělal z fotek povinnost (ono to ani technicky dost dobře nejde, to by musel někdo inzeráty před zveřejněním schvalovat – stroj nepozná zda není místo fotky jen černý čtvereček nebo falešný mrtvý odkaz), a už vůbec bych se neuchyloval k nějakým redakčním úpravám. Inzerát je čistě osobní prezentací pisatele, nevyjadřuje názor redakce jak se říká, tak bych se v klidu smířil s tím, že třeba ne každý ovládá pravopis jak se sluší a patří, a přesto by se chtěl seznamovat. Nikdo nedokáže odhadnout, zda se setká s úspěchem či nikoliv – myslím že v případě nějaké obyčejné spolujízdy hrubky moc rozhodovat nebudou, zvlášť je-li ten který inzerát v kategorii a regionu třeba jediný.

Mám-li hodnotit úspěšnost seznamky po těch pár měsících, pak asi musím říct že ve srovnání s jinými seznamkami, které na webu znám, se profilujeme jako malá avšak fungující seznamka, kde inzerátů sice nejsou záplavy, ale s ohledem na nevelké množství a značnou skrývavost naturistů je provoz obstojný, a úroveň inzerátů nijak zvlášť nevybočuje z normálu. Osobně jsem přes naši Seznamku již dvakrát navázal kontakt vedoucí ke společné účasti na n-akcích, takže ani jako uživatel si nemůžu stěžovat.

Možná se mnou nebudete souhlasit, přece jen mám jako spoluautor trochu zkreslený pohled na tento projekt. Těším se proto na reakce dalších uživatelů, budou-li nějaké.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Most - zatím nic, no . . .

   2. Květen 2009 - 20:21
Obrázek uživatele kubjin
kubjin

Jen chci říci, že v okolí Mostu asi nikdo naturistu nehledá – už asi rok. Což nedávám nikomu ale za vinu, maximálně sobě. [Smutný]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

očekávat od seznamky,je jak očekávat výhru v casínu

   16. Květen 2009 - 18:52
Xerris (bez ověření)

Dobrý večer,drazí čtenáři.musím nesouhlasit s Ivošem.já mám špatné skušenosti se svýma fotkama na seznamce.jak sem ještě závodil na snoubordu.tak nabídek bylo hodně/nemyslím tuhle seznamku/ale kdyš sem nedával svoje fotky.tak to bylo lepší,protože sem věděl že tá osoba chce mne poznat takového jaký sem.a né kvuli toho že sem slavný,nebo oblíbený.my cizinci to máme mnohem těšší než vy češi. člověk ale který očekává že najde partnera,s krze seznamku,je snílek/snílek je člověk co si myslí že se stane/(ale neberu takovým lidem jejich sny(lidé totiš často lžou a pak sou eliminovaní svým chováním. a pakse,diví že tá osoba nechce komunikovat sní.děkuji za přečtení toho članku.Erik Karygen

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

no a co tak udělat v okolí Mostu N-akci

   2. Září 2012 - 16:09
milan.krimsky (bez ověření)
jsem dejme tomu inzeroval, že kdo by měl zájem o N-akci v sauně na koupališti v žatci, v případě větší akce, v případě menší akce v Cihelně. [Tmavé brýle]

Trošku jsem zmaten píšeš v nadpisu Most a mluvíš o Žatci. Co se týče Mostu, tak je tam stále stejný personál i vedení jako bylo v době, kdy nám dělali naschvály na večerním FKK plavání. Měj hezký den Roland.
Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Souhlas

   2. Září 2012 - 16:11
milan.krimsky (bez ověření)

Lze s tebou jen plně souhlasit!!! [Spiklenec]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

?? účinnost Seznamky ??

   23. Prosinec 2013 - 18:37
Obrázek uživatele kaldoh
kaldoh

Spíše bych se zeptal, jak poznám, že moje soukromá zpráva byla vůbec adresátovi doručena? Mám podezření, že asi ne. Zatím jsem na žádnou svoji odpověď na inzerát nedostal vůbec žádnou reakci od inzerujícího, ale někdy ani na obyčejnou soukromou zprávu. (V mojí odeslané poště se moje odeslaná zpráva objeví, ale někdy až zadlouho.) Může to mít čtyři příčiny. Možná ji adresát nedostal, možná dostal, ale adresátovi nestojím ani za vyliž . . . , možná dostal, ale dívá se tak málokdy na web, že se odpovědi ani za měsíc nedočkám, možná mu nefunguje možnost odeslání odpovědi.

Vzhledem k tomu, že dostávám do svého obvyklého mailu na seznam.cz pozvánky na akce a avíza, že mi přišla zpráva na naturistovi, doufám, že avízo o soukromé zprávě dostane i inzerující. Pokud adresát zásadně nezakáže funkci potvrzení o přečtení, měl bych potvrzení dostat, ale i to je na one, když se adresát ani na vlastní mail nedívá. Lze na naturistovi použít jinde obvyklou funkci „potvrzení o doručení“?

Možná, že jsem z příliš přestárlé školy, ale dosud považuji za zásadní pravidlo slušnosti – odpovědět na každou doručenou zprávu (která není spam).

Bylo by možné u seznamky dát výzvu: „Odpovězte prosím na každou reakci na váš inzerát!“ Odpovězte i tehdy, když tuto reakci nevyužijete."

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

ahoj

   7. Březen 2018 - 17:05
tasler

z tym fotom suhlasim aj ked teraz nemam foto le koli tomuto ak to bude povine tak si ju dam

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.