[ikona]

Kamencové jezero

   5. Duben 2012 - 10:59
Anonymní

Je vážně škoda,že nikdo z nudistů,kterým by se na Kamenčáku líbil NATUR CAMP,se ještě ,jako já jedinná,neobrátil na stránky CV relax, a.s.Chomutov/názory uživatelů/.Chtělo by,aby tam přispělo více lidí.A kdyby už nic,tak by nám aspon mohli odpovědět co s areálem zamýšlejí.Přimlouvám se za podporu!!!SEZONA se blíží.První akcí na jezeže budou 1.5.závody dračích lodí.To začne platit vstupné.Do té doby,když je krásně,se může chodit přes GOLF do areálu zdarma!Teplu a naturismu ZDAR!!!!

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

NATUR KEMP na Kamenčáku.

   11. Duben 2012 - 13:46
Roland Jitka

Kamenčák jako takový je hezký pro denní použití, ale vytvářet naturistický kemp jen pro opalovaní také nejde. V kempu je třeba i možnost rybaření a večerních aktivit. Zase nejde kemp vytvořit třeba vedle diskotéky a podobných nočních aktivit. Z našich pobytů v kempu je třeba mít vlastně celý možnost co dělat. To mi na Kamenčáku trošku chybí. Jako denní návštěva je to ovšem super všechny bych sem pozval.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

natur kemp

   22. Duben 2012 - 7:57
zemanka (bez ověření)

Neznamená,když vy jste rybář,tak všichni ostatní musí být též rybáři.Ikdyž možnost rybaření je vedle jezera na Bandě.Na jezero jezdí mnoho lidí do kempu,jsou to i cizinci a s těmi tyto věci probíráme.I oni by si přáli na Kamenčáku natur kemp.Líbí se jim Chomutov a o všeliaké akce zde není v sezoně nouze.Rozhodně se zde nikdo nenudí.Akce a diskoteky jsou na druhé straně jezera.V areálu,o který usilujeme je již druhým rokem klid i nic se zde neděje.Původně tu probíhaly diskotéky a různé projekce,ale tyto si obyvatelé z blízkého okolí nepřáli pro hlučnost a tak byly zastaveny.Ted celý areál,,Bandy,,není využitý a je to škoda,protože tam jsou krásné nové sociálky a i objekty ve kterých by se dalo stravovat .To nám na naší nuda pláži od začátku chybí.No ale k tomu se musí vyjádřit CV-relax.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

sezona na Kamencovém jezeře začíná

   3. Květen 2012 - 17:33
Irena (bez ověření)

Závody dračích lodí na Kamencovém jezeře se mimořádně povedly.Též od toho dne začíná platit vstupné,které je 60,–kč jako loni.My starousedlíci již máme pernamentky.Ty stojí též jako loni 600,–kč.Už jsme je dvakrát využili.Všichni jste srdečně zváni!!!

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.