NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

[ikona]

Koupání v Praze

   9. Říjen 2017 - 20:50
DanielS

Rádi bychom konečně poprvé zašli na nahaté plavání v Praze. Vzali bychom kluka, který nahotu zbožňuje a přes rok se nemá kde koupat (v bazénech bývá chlor, který mu nedělá dobře, na Vinohradech by údajně být neměl). Má 13 roků a rád by našel kamaráda či ještě lépe kamarádku/přítelkyni. Prý tam ale takto staré děti chodí výjimečně. Máte nějaké bližší info, prosím?

S díky Dan+Eliška+Adam

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Koupání na Vinohradech

   25. Říjen 2017 - 14:16
Obrázek uživatele JirkaB
JirkaB

Dobrý den, na nahaté plavání určitě přijďte, voda v bazénu i ve sprchách je upravena bezchlórovým filtračním systémem, což je velice příjemné. Co se týká plavání rodin s dětmi, dalo by se říci, že téměř pravidelně chodí dvě rodiny, kde v jedné je malá holčička a kluk cca 9 let, ve druhé kluk 14 let. Občas se objeví i někdo jiný s dětmi, ale není to pravidlo. V poslední době se začala objevovat jedna holčička cca 10 let. Kdybyste chtěli vědět, jestli když přijdete, tam právě budou, na to vám bohužel neumím odpovědět. Jednoduše přijďte a uvidíte. Ještě jedna rada závěrem. pokud chcete ušetřit stovku na vstupném, chyťte si mě uvnitř u paní šatnářky vezmu vás na permici po 60,– Kč. Plavčík Jirka

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Koupánní na Vinohradech

   28. Říjen 2017 - 10:40
DanielS

Díky Jiříku za informace. Za zkoušku to rozhodně stojí! Uvidíme, jak se k vám dostaneme, nejsme už z Prahy a kluk se před cizími lidmi trochu stydí. Nějak to musíme překonat [Spiklenec]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Vinohrady

   12. Listopad 2017 - 23:08
Nathanaelka

Tak sem mám také namířeno, jakmile to půjde. Děkuju za tento dotaz, aspoň ho nemusím psát :))

Danieli, já mám syna o rok mladšího než je tvůj a už začíná taky tento problém stydlivosti. V pubertě běžný :) Myslím, že je nesmysl ho vyloženě nutit, nátlakem z něj naturistu nevychováš :))

Ho vem sebou s tím, že si může to rozhodnout sám. Anebo ve vodě plavat bez plavek a kolem bazénu chodit s ručníkem kolem pasu. A je to :)

Já když chci děti někam dostat, tak se jich zeptám na řešení, děti si to obvykle samy navrhnou a vyřeší :)) To jen my, dospělí musíme moc přemýšlet, někdy zbytečně :))

Budu ráda, když napíšeš, jaký to tam bylo.

Já bohužel zkušenost nemám žádnou [Spiklenec]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
 

Naturista World Member