[ikona]

KOVERSADA

   28. Říjen 2009 - 19:34
Anonymní

Příští rok se chystáme do Vrsaru do kempu Koversada. Chceme být ve stanu na ostrůvku. Může nám někdo poradit, zda je zde připojení na elektro a v případě, že ano, zda si máme vzít vlatní prodlužky nebo nám je za poplatek zapůjčí?


Naturistova strana Koversady

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Ostrůvek

   29. Říjen 2009 - 10:26
Obrázek uživatele Mirda
Mirda

My jsme byli v Koversadě letos, pravda s Naturtravelem v bungalovu. Na ostrůvek jsme se chodili koupat. Přípojky elektriky tam určitě byly, ale jestli půjčují prodlužky, to netuším. Asi bych si vzal raději svou. Nicméně je třeba počítat s tím, že na ostrůvku není moc rovnýh míst a pokud už stavět stan, tak z mého pohledu raději na straně od pevniny. Když jsme tam byli, tak pokud foukal vítr, tak od moře a docela to se stany mávalo.
My jsme ale využili nabídku bungalovů s polopenzí a nemělo to chybu. Jídlo jsme nemuseli řešit a tak jsme si to užili. Tady je pár fotek i tipů na výlety: http://www.koumarovi.cz
Chystáme se příští rok znovu, pokud zbudou peníze.
 Mirda

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Koversada 2011-dobrá zpráva!

   27. Únor 2011 - 21:01
Obrázek uživatele Honza T.
Honza T.

[Úsměv] Zdá se,že i v roce 2011 bude Koversada fungovat jako v minulých létech.Díval jsem se na jejich stránky a už nabízejí možnost rezervace.Už jsme měli s manželkou starost,kam letos pojedeme na dovolenou.Měli jsme obavy aby to nedopadlo jako s Monsenou – textil.Sjeli jsme kde co,ale na Koversadě se nám líbí nejvíc. S pozdravem Honza. [Úsměv]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Ano je to tak. Těsně před

   27. Únor 2011 - 21:46
Obrázek uživatele natur
natur

Ano je to tak. Těsně před tímto víkendem se majitelé FKK-resortu Koversada dohodli s obecním úřadem ve Vrsaru o pronájmu pozemků a nic tedy již nebrání tomu, aby od pondělí 28.2. byl zahájen prodej naturistické rekreace v letní sezóně 2011. Hájek

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Koversada info

   25. Duben 2011 - 12:26
Obrázek uživatele redupar
redupar

Ahoj, koukali jsme na Vaše stránky a report. z dovolené, máte to super zpracované. Chtěli bychom tam vyrazit autem a zajímali by nás ceny ubytování??? RaD

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Koversada vs. Valalta (ASN)

   14. Září 2011 - 8:45
admin

(Převzato z ASN)

Nám viac vyhovuje Koversada.Chodili sme asi 5 rokov do kempu v Monsene.Po jej zmene na textilnú sme nasledujúcu sezónu skúsili Valaltu,ďalší rok Koversadu a už sme tam boli teraz tiež asi piaty rok.Vyhovuje nám viac,pretože je lacnejšia,akceptuje preukazy INF,na ktoré je 15% zľava,čo Valalta neakceptuje a hlavne v sprchách je teplá voda na voľno,nie na žetóny ako vo Valalte.Vo Valalte ťa v deň odchodu vyženú s autom po 12-tej za bránu,aj keď chceš ísť na cestu až večer a v Koversade stačí do 12-tej uvoľniť parcelu a možeš zostať v kempe kľudne do večera.To aj využívame,lebo chodievame domov až na noc,takže sme ešte niekedy aj do ôsmej na pláži,potom sa osprchujeme,pekne v teplej vode,sadneme do auta a ideme.Tak to je pár dôvodov,prečo Koversada.Väčšinou chodíme na 13 nocí,tento rok sa nám dalo len na 10 a 5-člennú rodinu (3 dospelí,2 deti) nás to vyšlo 465.-€.V tom je všetko,parcela,elektrika,auto,poplatky za osoby aj pobytová taxa.

No a ešte ku Koversade.Tento rok mala 50 výročie založenia,tak sa trošku vytiahli.Na ostrov obnovili most a bol aj bohatší program,pri apartmánoch Blesička v obnovenom objekte pri recepci a reštaurácii,pribudla kaviareň a bola tam expozícia s históriou Koversady,rôzna fotodokumentácia a rôzne videá z histórie bežali na dvoch plazmách.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

RE: Koversada vs. Valalta

   14. Září 2011 - 23:15
Leo

Podle nás je, po letošní zkušenosti, trochu lepší Ulika než Koversada (je to však věc názoru). Platí tam vše co pro Koversadu, ale navíc má bazén.

Stejně je pro nás číslo jedna Valalta i přes zvýšenou cenu:

  • Sice má ve sprchách žetony za 3HRK na teplou vodu, ale nestane se vám, že ve 20:00 teče studená voda.
  • S tím dopoledním opuštěním kempu v den odjezdu to mají asi všechny kempy ve svých podmínkách podobné, ale záleží na tom jak moc se to dodržuje. V Ulice je to také, ale mají pořád otevřenu výjezdovou závoru takže s odjezdem později není problém. Loni jsme z Valalty odjížděli kolem 16:00 (nevěděli jsme o odjezdu dopoledne) a když se nám neotevřela závora tak jen chtěli vidět zaplacenou fakturu a pustili nás.
Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.