[ikona]

Lhota sezóna 2017

   17. Květen 2017 - 15:54
istar94

Ahoj. Zrovna jsem zkouknul předpověd počasí a vzhledem k tomu, že již pár dní je poměrně slunečno a na čtvrtek, pátek je hlášeno dokonce 28 stupňů, pomalu už mě začíná napadat nějaké to koupání/slunění u vody. Co myslíte, už by se to na Lhotě dalo zvládnout popř. nebyl jste tam v posledních dnech někdo či nechystáte se?

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Lhota 2017

   17. Květen 2017 - 17:00
volynak

Letos jsem tam zatím sice nebyl, ale podle toho, co se píše na jiných serverech a na FB je tam už sezona v plném proudu, včetně stánků. [Úsměv]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Lhota 2017

   28. Květen 2017 - 10:07
klasika

Ano, lidí spousta, stánky jedou, voda teplá!

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Lhota neděle 28.05.2017

   29. Květen 2017 - 10:51
Jarda2

Včerejší vskutku letní teplota odpoledne atakující třicítku mne doslova vyhnala na Lhotu. Trochu nemilé překvapení hned na začátku – od loňska zdražilo celodenní parkovné z 80,– na 90,– Kč a vstupné z 50,– na 60,– Kč. Pro mne osobně je Lhota srdeční záležitost a výši vstupného neřeším, ale nejsem si jistý jestli nekonečným navyšováním vstupného si provozovatelé postupně neodradí spoustu návštěvníků.
Návštěvnost včera byla poměrně slušná – cca 400 naturistů na hlavní části FKK pláže a 100 naturistů na východní části za ohybem cesty, stánky úplně stejně jako v loňském roce – tj. dva stánky stejného provozovatele na hlavní části pláže a jeden stánek na východní části pláže. Na celé FKK části pláže včera prakticky všichni bez plavek, dokonce i na té východní části pláže za ohybem cesty drtivá převaha naturistů.
Voda ale na můj vkus nic moc. Na Lhotě bývala v minulosti voda začátkem sezóny úplně senzační, křišťálově čistá s nádechem do modra a měla takovou tu krásnou přírodní vůni. Včera barva s nádechem spíš do zelena, ale zatím celkem čistá a až překvapivě teplá.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Lhota úterý 29.08.2017

   29. Srpen 2017 - 17:44
Jarda2

Příjemný sluneční den, teplota kolem 29 °C. Po příjezdu mne trochu překvapila – na období prázdnin – poměrně nízká návštěvnost jen cca 250 naturistů, ale zase se dalo perfektně zaparkovat na zastíněném poloprázdném parkovišti.

Občerstvovací stánky na nudapláži v provozu všechny tři, zanedbatelný počet plavkáčů – na východní části za ohybem cesty jsem viděl jen jakýsi starší smíšený pár v plavkách – jinak všichni bez plavek a to dokonce i při cestách k občerstvovacím stánkům.

Když vzpomenu na situaci před pár lety kdy na stejném místě byla často převaha plavkáčů tak musím konstatovat že se situace v tomto směru až neskutečně vylepšila. Osobně bych si tipnul že příčinou je neustálé zdražování vstupného i parkovného na Lhotě a s tím spojený pokles oplavkovaných návštěvníků kteří prostě začali jezdit jinam. No a naturisté zůstávají protože jednak nemají takový výběr jiných pláží jako plavkáči a hlavně je pro ně Lhota srdeční záležitost za kterou si prostě připlatí.

Voda celkem v pohodě, ale na dně spousta bahna a rozumný majitel by to nechal před další sezónou od bahna vyčistit.

Jinak vřele návštěvu doporučuji – klid, skvělá atmosféra a skoro 100 % návštěvníků bez plavek – to jen tak někde nenajdete.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.