NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

[ikona]

Lhota sezóna 2017

   17. Květen 2017 - 16:54
istar94

Ahoj. Zrovna jsem zkouknul předpověd počasí a vzhledem k tomu, že již pár dní je poměrně slunečno a na čtvrtek, pátek je hlášeno dokonce 28 stupňů, pomalu už mě začíná napadat nějaké to koupání/slunění u vody. Co myslíte, už by se to na Lhotě dalo zvládnout popř. nebyl jste tam v posledních dnech někdo či nechystáte se?

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Lhota 2017

   17. Květen 2017 - 18:00
volynak

Letos jsem tam zatím sice nebyl, ale podle toho, co se píše na jiných serverech a na FB je tam už sezona v plném proudu, včetně stánků. [Úsměv]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Lhota 2017

   28. Květen 2017 - 11:07
klasika

Ano, lidí spousta, stánky jedou, voda teplá!

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Lhota neděle 28.05.2017

   29. Květen 2017 - 11:51
Jarda2

Včerejší vskutku letní teplota odpoledne atakující třicítku mne doslova vyhnala na Lhotu. Trochu nemilé překvapení hned na začátku – od loňska zdražilo celodenní parkovné z 80,– na 90,– Kč a vstupné z 50,– na 60,– Kč. Pro mne osobně je Lhota srdeční záležitost a výši vstupného neřeším, ale nejsem si jistý jestli nekonečným navyšováním vstupného si provozovatelé postupně neodradí spoustu návštěvníků.
Návštěvnost včera byla poměrně slušná – cca 400 naturistů na hlavní části FKK pláže a 100 naturistů na východní části za ohybem cesty, stánky úplně stejně jako v loňském roce – tj. dva stánky stejného provozovatele na hlavní části pláže a jeden stánek na východní části pláže. Na celé FKK části pláže včera prakticky všichni bez plavek, dokonce i na té východní části pláže za ohybem cesty drtivá převaha naturistů.
Voda ale na můj vkus nic moc. Na Lhotě bývala v minulosti voda začátkem sezóny úplně senzační, křišťálově čistá s nádechem do modra a měla takovou tu krásnou přírodní vůni. Včera barva s nádechem spíš do zelena, ale zatím celkem čistá a až překvapivě teplá.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Lhota úterý 29.08.2017

   29. Srpen 2017 - 18:44
Jarda2

Příjemný sluneční den, teplota kolem 29 °C. Po příjezdu mne trochu překvapila – na období prázdnin – poměrně nízká návštěvnost jen cca 250 naturistů, ale zase se dalo perfektně zaparkovat na zastíněném poloprázdném parkovišti.

Občerstvovací stánky na nudapláži v provozu všechny tři, zanedbatelný počet plavkáčů – na východní části za ohybem cesty jsem viděl jen jakýsi starší smíšený pár v plavkách – jinak všichni bez plavek a to dokonce i při cestách k občerstvovacím stánkům.

Když vzpomenu na situaci před pár lety kdy na stejném místě byla často převaha plavkáčů tak musím konstatovat že se situace v tomto směru až neskutečně vylepšila. Osobně bych si tipnul že příčinou je neustálé zdražování vstupného i parkovného na Lhotě a s tím spojený pokles oplavkovaných návštěvníků kteří prostě začali jezdit jinam. No a naturisté zůstávají protože jednak nemají takový výběr jiných pláží jako plavkáči a hlavně je pro ně Lhota srdeční záležitost za kterou si prostě připlatí.

Voda celkem v pohodě, ale na dně spousta bahna a rozumný majitel by to nechal před další sezónou od bahna vyčistit.

Jinak vřele návštěvu doporučuji – klid, skvělá atmosféra a skoro 100 % návštěvníků bez plavek – to jen tak někde nenajdete.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Lhota neděle 29.04.2018

   30. Duben 2018 - 12:51
Jarda2

Krásné počasí s teplotou kolem 26 °C ve stínu, v podstatě jasno s příjemnými obláčky které trochu tlumily ostré sluneční paprsky. Celý areál už je v plném provozu, nepotěší zdražení parkovného na 100,– Kč za osobní auto, ale upřímně řečeno parking s už vzrostlými stromy a perfektním celodenním chládkem je opravdu TOP.
Stánky na FKK otevřené jen dva – u vchodu a vzadu na východní pláži, stánek v ohybu cesty byl zavřený.
Majitelé areálu před novou sezónou trochu zainvestovali a nechali navézt pár tun nového písku, který bagrem rozvezli do všech částí pláže – je to celkem příjemné protože leckde už písek opravdu chyběl a kdo pamatuje jak před mnoha lety vypadala východní část pláže tak mi jistě dá zapravdu. Nově navezený písek má barvu více do oranžova tak se dá snadno poznat kam konkrétně byl navezený.

Návštěvnost téměř letní – cca 500 naturistů, nezaznamenal jsem žádné problémy s plavkáči a naprostá většina návštěvníků chodila i na občerstvení ke stánkům „naostro“ – v podstatě ideální stav jak by měla naturistická pláž vypadat … [Tmavé brýle]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Lhota

   1. Květen 2018 - 20:11
peťanpraha

Sakra, musím se tam někdy vypravit :-) Ostuda veliká, že jsem tam ještě nikdy nebyl. Díky za vaše komentáře. [Spiklenec]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Lhota čtvrtek 05.07.2018

   6. Červenec 2018 - 18:25
Jarda2

Krásné slunné počasí, občas nějaký ten mráček, teploměr v autě mi cestou ukazoval 33 °C, na pláži narváno – ale bohužel jen na té textilní. Na FKK části cca 500 naturistů, což je vzhledem k počasí a dni pracovního klidu opravdu slabá účast. Příjemné je, že člověk může pohodlně zaparkovat ve stinné části parkoviště a vybrat si na FKK pláži v podstatě libovolné místo, méně příjemný je fakt, že pokud tento stav bude dlouhodobě přetrvávat tak nutně majitelé areálu časem dojdou k názoru, že by bylo vhodné zvětšit textilní část pláže na úkor naturistické části.
No ale je zatím jen začátek léta tak doufejme že se situace s návštěvností FKK ještě zlepší.
Voda zatím poměrně čistá a její teplota tak akorát.

V provozu jinak všechny tři stánky, v podstatě bez front, u stánku v ohybu cesty skoro úplně prázdno, jen u stánku ve východní části pláže vždy cca 3 –4 lidé v celkem pohodové frontě.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Lhota

   13. Červenec 2018 - 18:59
pat66

Řekl bych rok od roku menší návštěvnost. Dřív člověk půl hodiny bloudil po pláži aby našel flíček, kde nebude nikoho kopat do hlavy. Po té, co začali zdražovat, tak to tam začalo řídnout.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Lhota 2018

   14. Červenec 2018 - 19:59
volynak

Také já jsem zaznamenal menší návštěvnost než bývalo zvykem. Dnes tam mohlo na nuda být tak pět stovek lidí, místa všude dost, ale že by to bylo vyšším vstupným to se mi nezdá. Jediným kladem toho je, že nejsou fronty u stánků.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
 

Naturista World Member