[ikona]

Louny

   20. Říjen 2012 - 20:12
Anonymní

Zjišťuji zájem o akce bez plavek v rámci Relax klubu v Lounech. Jsou k dispozici 2 vířivky, finská sauna, infra sauna a pára. Kapacita celkem cca 12–15 lidí. Zvažuji akce pořádat 1× za 14 dní,pokud bude zájem. Přivítám podněty, v jaký den v týdnu by to bylo nejvhodnější a v jaký čas.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Louny.

   20. Říjen 2012 - 20:19
Roland Jitka

Louny jsou pro nás z Litvínova docela vzdálenostně přijatelné. [Spiklenec] Jen otázka, ty tu saunu vlastníš? V sauně se obvykle chodí bez plavek, jen ta vířivka je navíc? Také by chtělo dát nějaký odkaz na tu saunu, nebo ji zapsat do seznamu našich saun.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Provozuji celýklub.

   20. Říjen 2012 - 21:08
radka.podhr (bez ověření)
Provozuji celý relax klub. U vířivky pro 4 osoby je finská sauna a v druhém klubu je vířivka pro 8 lidí a zde je infra sauna a pára Kluby mohou být k využití samostatně a nebo najednou – jsou průchozí malou chodbičkou. Saunu zapíšu, až se zde začnu více orientovat, je to tu na mě moc komplikované pro začátek, hodně informací, tak se tím musím prokousat [Spiklenec]

Odkaz jsem zatím z komentáře odstranil, není pak problémem ho dát zpět, nebo udělat samostatnou reklamní stránku tady u nás, při splnění alespoň jedné z níže uvedených podmínek. Roland.
Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Vypadá to jako reklama.

   20. Říjen 2012 - 22:05
Roland Jitka

Možná je to jen neznalost nebo nedopatření. [Spiklenec] Takhle jak je to podané mi to velmi zavání reklamou a ta je možná zde za a) Jako placená tady na Naturista.cz, nebo za b) Jako člen klubu a slevu pro členy Klubu. Zatím nejsi ani členem Klubu Naturistů a nemáš to domluvené a zaplacené jako reklamní stránku s Ivošem. Pokud chceš zde mít reklamu, tak je třeba to zlegalizovat jedním nebo druhým způsobem. Měj hezký den Roland

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Tak to se omlouvám, pokud to

   20. Říjen 2012 - 22:42
radka.podhr (bez ověření)

Tak to se omlouvám, pokud to tak vypadá, je to nedopatření. Občas chodíme s dětmi na akce bez plavek a kamarád mě nasměroval na vaše stránky, protože u nás v klubu zatím děláme akce bez plavek jen pro známé. Chtěla jsem aby se to dozvědělo víc lidí. Ale pokud je to problém, aby o tom lidi věděli, tak to zde uvádět nebudu.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Nepochopila jsem teda co mám

   20. Říjen 2012 - 22:44
radka.podhr (bez ověření)

Nepochopila jsem teda co mám udělat. Je mi to líto.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

V pořádku.

   20. Říjen 2012 - 22:58
Roland Jitka

Nic se neděje, každou FKK aktivitu vítáme, ale pokud jsi majitelkou nějakého zažízení, které tímto zastupuješ, je třeba si domluvit reklamu, pokud ji chceš. Kdyžtak mi piš soukromou zprávu prosím, vše vysvětlím pokud bude třeba.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Relax klub

   21. Říjen 2012 - 8:04
Obrázek uživatele Vasek Petra
Vasek Petra

Ahoj [Spiklenec] jsme rádi, že se začínají objevovat také naturisté či nudisté z našeho okolí a navíc chtějí pro naturistu něco dělat. Už jsme mysleli, že jsme snad na Lounsku sami. Myslím, že Roland odkaz na tvůj klub mazat nemusel. Pokud jsem dobře informován, jsou veškeré ať už reklamy či ostatní tomu podobné propagace FKK aktivit na naturistovi zdarma. Příklad pokud bych navštívil tvůj klub a zjišťoval u Vás možnosti FKK vyžití a byly by jste mé nabídce nakloněni. Napsal bych jako jeden z mnoha autorů tohoto webu o vašem klubu článek, který by byl přímo na titulce a čekal bych na reakce a podle toho zvážil či se do organizování akce pouštět či nikoliv. Také by to vlastně byla reklama a mnohem větší než jeden malý odkaz v komentáři. Také o něčem přemýšlíme. Je to zatím, ale sotva v plenkách. Přejeme mnoho úspěchů v jednání s našimi adminy.
[Úsměv] Všechny zdraví Vašek a Petra [Úsměv]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Reklamy

   21. Říjen 2012 - 12:27
Roland Jitka

Odkaz jsem vyndal proto, že se jednalo o stránky celého klubu Relax normálně udělané jako třeba Naturista.cz Relax klubu Louny a Praha. Pokud se jedná o nabídku nové sauny nebo podobného zařízení, lze dát stránku zdarma na naše Sauny do seznamu a mapy. Co se týče aktivity bez plavek, tak každá je vítaná, ale v sauně se bezplavkový provoz tak nějak předpokládá i bez nabídky jedenkrát za čtrnáct dní. Pokud je někdo členem Klubu naturistů může si na svůj profil dát odkaz na své podnikání a výdělečnou činnost a po dohodě s Ivošem i třeba reklamní stránku na své podnikání za určitých dohodnutých podmínek. Ty bývají zpravidla jako nabídka a výhoda pro členy Klubu například 10–15procent sleva pro Členy klubu a pod. Pokud se jedná o dlouhodobější reklámní spolupráci a propagaci služeb, je třeba si dohodnout s Ivošem za jakých podmínek bude umístěna reklama, třeba reklamním banerem. V tom případě je třeba svůj požadavek specifikovat a zaslat na [Pošta] naturista@naturista.cz.

My sami moc rádi uvedené zařízení navštívíme a vyzkoušíme a můžeme jít klidně Vaškem a Petrou společně. Máme to docela blízko a aktivity tohoto typu jsou vždy vítány, ale zde je více jak sto saun a relaxačních zařízení a kdyby každá sauna napsala do diskuse, že zrovna ten a ten den zde bude bez plavek, nebudeme zde mít nic jiného než reklamu na sauny s odkazy na jejich stránky, bez jakéhokoliv prospěchu a efektu pro samotné naturisty nebo pro Naturista.cz.

Navíc se jedná o profil člověka, který vznikl pár minut před napsáním prvního diskusního příspěvku na Relax Louny, takže se mi zdá diskuse velmi účelová.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Relax klub

   25. Říjen 2012 - 9:39
Obrázek uživatele Vasek Petra
Vasek Petra

Ahoj, my se tady dohadujeme co je a co není reklama, která se má platit či neplatit při splnění určitých kritérií. A on je tu Klub http://naturista.cz/…uv_dum_louny dávno zaregistrovaný Ivošem letos v dubnu i s odkazem, který není nyní už asi aktuální.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

V tomto případě to reklama je.

   25. Říjen 2012 - 15:07
Roland Jitka

V tomto případě je to reklama určitě, protože to běží pořád i na Mosteckém rádiu a dnes jsme jeli na houby a kolem Žatce a Podbořan, lounské rádio (nevím jak se jmenuje) to zaznělo za hodinu asi třikrát.

Ale zpět: Myslím si, že Člen Klubu může mít na svém profilu své podnikání s odkazem. S Tomášem jsme mluvili, že může mít svou vlastní stránku tady na naturista kam odkaz povede, ale naturista ji nebude nijak propagovat.

Pak třeba cestovka Natur travel si extra hradí reklamu a proto jsou odkazy vidět na titulní stránce.

Založit si jen profil, za dvě minuty dát do diskuse odkaz na „saunu …“ a mluvit o naturistickém saunování jednou za 14 dní. (Myslím si, že jiné než naturistické saunování ani není.) Tak tohle reklama je a vlastně vůbec nešlo o diskusi, ale o odkaz.

Jestli se mýlím nebo si něco vysvětluji špatně, ať tedy Ivoš zasáhne do diskuse a osvětlí podrobněji, nebo nastaví pravidla, která bychom měli dodržovat všichni, aby nevznikaly dvojí výklady a polemika, co je a není reklama a za kterou se má platit a za jakou ne.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Reklama selským rozumem

   25. Říjen 2012 - 17:10
zurek (bez ověření)

Reklamu na Naturista.cz může mít každý, kdo nám nabídne nějakou spolupráci. V současnosti se jedná u 100% partnerů o barter, tzn. neplatí penězi, ale protislužbou, pokud možno výhodami pro členy Klubu Naturista.cz. Tu protislužbu ale vyžaduju bez vyjímky, protože co tady předváděl ten pán z Loun, to je normální spam, který jsem nesmazal jen proto, že jsem byl pár dnů mimo.

Partnerství s Naturista.cz může být pro protistranu velmi výhodné, ale musí přijít s nabídkou spolupráce, ne sem neohlášeně cpát svoje reklamy. Na to jsem opravdu citlivý.

Myslím stručně a jasně vysvětleno. Veškeré dotazy na naturista@naturista.cz

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Diskuze Louny

   28. Říjen 2012 - 23:34
radka.podhr (bez ověření)

Omlouvám se, že jsem nezvládla dříve reagovat na vaše příspěvky, ze zdravotních důvodů jsem byla mimo. myslím, že bude lepší celou diskuzi o tom to smazat. přiznávám ,že jsem z toho všeho smutná. jak jsem už psala, je to tu na mne moc komplikované, naprosto nechápu co bych měla dělat, každý mluvíte jinak a veškeré nadšené v tomto směru mě opustilo. nejsem profík co se týče pc a ani nemám čas se tu dlouhosáhle probírat vším. Je mi jasné že všichni chtějí jen peníze z reklam a profit, neříkám že nejsem schopna něco zaplatit, stejně tak jako i reklamu v rádiu. Jelikož jsme klub převzali v dost těžké situaci, dřeme už několik měsíců na tom, aby to fungovalo a nezvřel se. Kdo nikdy nepodnikal a nebo neměl za sebou movitého finančního partnera, tak neví o čem mluvím. Šlo mi jen o to, rozšířit možnosti, nic více. Registrovali jsme se na více webech, snažíme se zviditelnit. Jsme skupinka nadšenců, kteří věří, že něčeho dosáhnou, ale ne za každou cenu. S přístupem jako zde, jsem se nesetkala nikde. Prosím smažte to a já se budu tomu dál věnovat jen s pár známími, kteří naše aktivity budou šířit dál ústně.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Louny - opět zásadní nepochopení

   29. Říjen 2012 - 14:38
zurek (bez ověření)

Já jsem se snažil možnou spolupráci popsat jednoduše a srozumitelně. Tučně jsem zvýraznil pojem barter. Nesrovnávejte nás prosím se stránkami, které mají pár set návštěvníků denně a žijí více méně ze vzduchu. Naturista.cz má spoustu aktivit po celé ČR, tisíce návštěvníků denně a chce jich mít desetitisíce. Všechno dělá ve prospěch členů Klubu, kterým se snaží přinášet co nejvíce výhod. Fungujeme tak s celou řadou saun k oboustranné spokojenosti. Bohužel v tomto rozsahu nejsme schopni žít ze vzduchu.

Berte to tak, jako že když já přijdu k vám do sauny a budu se dožadovat zadarmo vstupu, tak si budete taky ťukat na čelo.

Pokud chcete spolupracovat na bázi barteru, tak se prosím ozvěte na naturista@naturista.cz . Naturista.cz spolupracuje s obrovským množstvím saun, které nám ani jedna nikdy nezaplatila ani 1 Kč. My jsme vám zcela nezištně udělali tuto stranu, která vám pomůže v internetovém ratingu. Jsme vždy otevřeni jakékoli oboustranně prospěšné spolupráci.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.