[ikona]

nahota

   15. Leden 2011 - 19:07
Anonymní

Dobrý den,jen pár postřehů k naturismu…byl jsem vychovávám v poměrně „puritánské“ rodině a čistě náhodou jsem se v lonském roku dostal na nudistickou pláž a překvapilo mě jak příjemný pocit je to být bez plavek v přírodě.Člověk se cítí volný,takový svobodnější(to ale nemusím určitě vysvětlovat)Rozhodně nejsem žádný exhibionista nebo čumil jen mám ted trochu problém v tom,že moje okolí(kamarádky,přátelé)zrovna nahotě "nefandí a protože většina natur akcí jsou pro páry nebo rodiny tak si připadám tak trochu mimo…

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

zcela běžná situace

   16. Leden 2011 - 9:49
Pohodička (bez ověření)

to se týká většiny naturistů. Podstatné pro další vztah bude jen důležitost, kterou naturismus zaujme ve tvém životě. Pokud se z naturismu stane priorita, nezbývá, než si pro život najít ženu, která naturismus bude akceptovat, třeba jen postupně, ale musí se na tuto libůstku všechny potencionální partnerky připravit. Jinde problém není.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Vy jste opravdu mimo

   16. Leden 2011 - 14:00
Jarda2

Prakticky všechny naturistické akce pořádané v Česku jsou bez jakéhokoli omezení vstupu a může na ně samozřejmě jít i samotný muž či žena. Navíc Vám vřele doporučuji pokusit se na naturistickou akci vzít i nějakou tu svou kamarádku, která nahotě nefandí. Třeba budete sám překvapen jak se jí tam bude nakonec líbit. Viz listopadové Čestlice kam se mi podařilo pozvat manžele kteří ještě nikdy nebyli na nudapláži a nakonec z té akce byli – po několikaminutovém překonání studu – neuvěřitelně nadšení. Poradím Vám ještě malou fintu – řekněte kamarádce, že pokud se bude stydět, může tam být klidně obalená osuškou. Nebudete věřit jak rychle tu osušku nakonec sama odhodí.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.