[ikona]

Naked Attraction

   29. Říjen 2020 - 18:53
Jarda2

Česká hudební televizní televizní stanice Óčko zařadila do svého vysílání nadabovaný originál anglické seznamky Naked Attraction. Vysílají to vždy v pondělí až čtvrtek od 22.00 do 22.30 hodin. Pořad vymyslela britská televizní stanice Channel 4 a vysílá ho od července 2016.

Vím o tom pořadu už od začátku a upřímně řečeno jsem té myšlence nedával moc velkou budoucnost. Překvapivě už vzniklo celkem 7 řad a vypadá to, že pořad má slušnou sledovanost. Koncept už mezitím zakoupilo několik dalších televizních stanic, Óčko vysílá originální verzi.

Podstata pořadu je ta, že vždy mladý muž nebo žena jsou ve studiu a je jim ukázáno 6 úplně nahatých potenciálních partnerů nebo partnerek ze kterých si pak vybírají toho kdo se jim líbí. S tím koho si nakonec vyberou pak jdou – samozřejmě již oblečení – na rande. V dalších řadách už jsou účastníky i starší lidé, různě se to kombinuje ve stylu muž – ženy, žena – muži, muž – muži, žena – ženy, pak dokonce třeba žena – muži plus ženy atd. atd. Kreativitě se meze nekladou.

Zajímavé je, že tento pořad je ke shlédnutí i na „puritánském“ Youtube, kde jinak nahotě moc neholdují.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Zaplať "pámbůch" za ty dary ...

   30. Říjen 2020 - 17:32
Sam De Bill

Zdravím a děkuji Vám pane Jarda2!

A stejně tak i panu Peťanpraha o ctěném Adminovi nemluvě … Nebýt Vás a Vašich příspěvků tak by si náhodný návětevník myslel, že spolu s pandemií nastal i soumrak či dokonce zánik nudismu+naturismu+nahocení v ČR potažmo i ve světě … O celkovém poklesu zájmu o N-životní styl a aktivity s tím spojené by se dalo dlouho a zbytečně debatovat a sepisovat pro a proti … Daleko lepší je přijmout to jako fakt daný vnějšími okolnostmi a věřit, že cyklický vývoj v přírodě zafunguje i zde, po letech půstu a poklesu zájmu zase přijde „zlatý“ věk svobod vč. nahoty těla i ducha … V tom jediném spatřuji úskalí podobných pořadů, vč. nejslavnější holandské „nahaté“ reality šou (Adam hledá Evu). Že totiž kromě skutečných naháčů (naturistů+nudistů) milujících a vyznávajících nahotu jako svůj hlavní životní styl, přitahují tyto formáty pořadů hlavně „podivíny“ a exhibicionisty všeho druhu … A ano, často se to kryje a stírá, viz. Adminem zmiňovaní dlouholetí nudisté a zároveň předplatitelé NEI-reportu … Ale koneckonců proč NE? Jistě na veřejných N-plážích a akcích by otevřeně sexuální chování mělo zůstávat skryté, jinak ale pravý N-životní styl asexuální není a ani být nesmí, pak by i těch pár zbývajících hrdinů vymřelo a zcela zaniklo … A jejich sexualita může a musí být stejně pestrá jako je život a N-hnutí samo: od sólo „úchylných“ mužů až po komuny čítající stovky členů, kde je možné a dovolené „vše“ co neodporuje zákonům dané země … Tak prosím jen houšť a větší kapky, zejména v dnešní době kdy je mimo živých akcí možné právě už jen natáčet a sdílet svou „domácnost“ … Např. taková „Výměna manželek“ kde min. 1 rodina bude „nahatá“ (a klidně i jen 2 muži či ženy) a druhá ne nebo „Svatba naslepo“ (s N-párem), by mohla věci N-hnutí pomoci víc než x-tisíc komentářů a názorů podobných „De-Billů“ jako jsem já sám …

Ma úcta a Nahotě+Sexualitě=Zdar, Covidu-19=Zmar!!!

Váš/Vaše „vše“ SdB (dříve též SdB21)

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Šli byste do Naked Attraction?

   1. Listopad 2020 - 15:23
volynak

Tak jsem také ze zvědavosti zhlédl dva díly a i když to s naturismem asi nemá moc společného neodpustím si otázku – šli byste do toho kdyby byla česká verze?

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Nešel

   1. Listopad 2020 - 18:53
peťanpraha

Jestli bych šel do Naked Attraction? I kdybych byl naked attractive, tak nešel. Nemám vůbec zapotřebí dělat ze sebe kašpárka. A nechat si před celým světem komentovat nádobíčko. Přijde mi to jako naprosté zneuctění lidí. Btw. ano, s naturismem to nemá společného naprosto nic.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Pouťová atrakce

   1. Listopad 2020 - 19:47
admin

Já jsem napřed myslel, že to je nějaká americká vylomenina, ale že takovouhle primitivní krávovinu bude vysílat britská TV, tak to mě fakt dojalo. Vůbec se mi nechce to komentovat, jestli chcete vidět, jak jsem prožil včerejší naturistické odpoledne, tak tady:

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Šel s klidem

   2. Listopad 2020 - 18:41
Jarda2

Pokud bych zrovna hledal partnerku, tak bych do toho s klidem šel. Když nic jiného tak by člověk měl jistotu, že potenciální partnerka nemá problém s nahotou na veřejnosti.

Všichni moji kamarádi dobře vědí, že jsem naturista a naprostá většina z nich už se mnou na nějaké naturistické akci nebo v létě u vody byla, co se týká cizích lidí tak jejich případné puritánské názory jsou mi posledních cca 30 let celkem buřt.

Souhlasím, že svým způsobem to „Pouťová atrakce“ skutečně je, ale proč si občas na pouť nezajít?

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.