[ikona]

naturisticky hotel Vera Playa Club Hotel

   7. Prosinec 2016 - 11:00
tomingo

Zdravime vsetkych naturistov, rozhodujeme sa ist na dovolenku v lete 2017 do naturistickeho hotelu Vera Playa Club Hotel v Spanielsku. Je tu niekto z vas, kto navstivil tento hotel? Radi by sme sa chceli dozvediet o nom viac. Prosime ak niekto ma skusenosti s tymto hotelom nech nam napise na lafiesta1000@gmail.com dakujemeee :) T&S

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Vera Playa Club Hotel

   7. Prosinec 2016 - 21:44
Jarda2

V lokalitě Vera Playa jsem strávil svojí loňskou i letošní letní dovolenou a dovoluji si prohlásit že to je jedna z naturisticky nejpřívětivějších lokalit světa. Hotel Vera Playa Club leží přímo na cca 1 kilometru dlouhé nudapláži s denní návštěvností cca 5.000 naturistů, podél celé pláže jsou téměř výhradně naturistické ubytovací komplexy. Na pláži je několik menších restaurací – vše samozřejmě bez plavek. Pláž je písečná a celkem jemný písek je i po vstupu do vody. Ideální pro naturistické procházky podél vody – plavkáčů tam potkáváte minimum. Co je na této nudapláži opravdu světově unikátní je poměrně nízký průměrný věk návštěvníků – tipujil tak kolem 40 let – a nebývale vyrovnaný poměr muži/ženy cca 50:50.
Hotel samotný je mohutný a velmi pěkný, má vlastní velký bazén se skluzavkou, vodopádem, vířivkami apod. Bazén je hotelem jakoby obestavěný a část pokojů má na bazén výhled. V celém hotelu se samozřejmě přes den skoro všichni pohybují bez plavek, ve večerních hodinách je zvykem společenské oblečení.
Co v lokalitě Vera Playa nehledejte je taková ta přírodní romantika – té tam moc nenajdete a celé je to především o masovém naturismu. Leda snad později večer když se pláže vyprázdní, tak to je celkem romantické i tam.
Suma sumárum tuto lokalitu vřele doporučuji a já osobně pokud budu mít možnost tak příští léto tam jedu zas … [Tmavé brýle]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Hotel Vera Playa - Costa de Almeria

   9. Prosinec 2016 - 16:58
Obrázek uživatele natur
natur

Tento hotel je v podstatě nejluxusnější nabídkou naturistické rekreace v Evropě. Nabízí několik typů ubytování (ty nejluxusnější pokoje mají dokonce vlastní bazén na terase) i stravování (od pouhých snídaní po plnou penzi vč. nápojů). Od roku 2017 je k dispozici přímé letecké spojení Praha-Almeria, 2× týdně (čtvrtek a neděle). Jinak je možno využít i letecké spojení z Vídně (slovenští naturisté) a řady německých letišť. Skutečností je, že většina našich klientů se do tohoto hotelu pravidelně vrací a všichni klienti byli s pobytem v tomto hotelu velmi spokojeni. Pokud nechcete být ubytování v hotelu, pak si můžete zajistit pobyt v sousedním areálu Poblado Naturista, v appartementech s vlastním stravováním. Prodej pobytů 2017 byl již zahájen, při objednání do 28.2.2017 platí sleva 15% z ceny pobytu. Podrobnosti na našem webu www.dovolenabezplavek.cz. ing.Hájek

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

dotaz

   27. Červen 2017 - 14:24
Jarda72

Dobrý den, letíme do stejného hotelu a chtěl bych se zeptat na oblečení při večeři. Musí mit chlap a malej kluk opravdu kalhoty? Nebo stačí delší kraťasy. U ženy předpokládám, šaty nebo sukni. Dají se někde v okolí nakoupit za rozumné ceny nápoje? Díky moc za odpověď.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Hotel Vera Playa

   28. Červen 2017 - 10:36
Jarda2

Volnější kraťasy alespoň ke kolenům a k tomu košile nebo triko – ne nátělník – je na večeři v pohodě. Přímo před hotelem je menší samoobsluha kde jdou koupit za rozumnou cenu i nápoje. Co mi akorát na té samoobsluze vadilo bylo jednak to že má dost dlouho po poledni zavřeno – holt ta jejich odpolední siesta – a výrazný nápis u vchodu „bez plavek vstup zakázán“.

No a cca 5 minut autem je obrovský supermarket „Consum“ kde koupíte za dobré ceny úplně všechno a má otevřeno každý den kromě neděle od 9 do 21.30 hodin.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.