[ikona]

Naturistický výlet_POZVÁNKA

   17. Květen 2009 - 15:10
Anonymní

Někdy před koncem loňského roku jsem navrhl pořádání (na)turistického pochodu v okolí Čerčan. Protože se blíží vhodná doba na takovouto akci, plním slovo a tímto vás zvu na Naturistický pochod z Čerčan do Chocerad. Je to asi 17 kilometrů nenáročného pochodu v příjemné krajině, většinou lesem, kde se podstatná část dá jít bez šatů. Trasu jsem testoval 16. května za velmi příjemného počasí. V nahatých částech jsem potkal dva cyklisty, tři chodce a šest aut. Ta auta byla v jednom relativně krátkém úseku ke konci cesty, kdy se jde po úzké lesní silničce. Cesta projde jednu vesnici a mine pár stavení. Bez šatů se dá jít ve čtyřech úsecích celkem zhruba 11 až 12 km. Samozřejmě můžeme mít smůlu a potkávat větší množství lidí, ale to je holt riziko podnikání. Nějak se s tím poperem. I kdybychom museli jít celou trasu oblečení (třeba kvůli počasí), je to velice příjemná procházka.

Akce: Naturistický pochod z Čerčan do Chocerad
Sraz: 20. června 2009 v 10:30 v Čerčanech před nádražím u turistického rozcestníku
GPS: 49°51'5.527"N, 14°42'7.374"E MAPA

Trasa: Cca 18 km nenáročného pochodu po žluté a červené značce
Oblečení: Doporučuji volné kraťasy, které se dají obléci přes boty, a samozřejmě sportovní boty.
Doprava: Vlakem 2521 z Prahy hl. n. v 9:19, auto se dá zaparkovat přímo u nádraží v Čerčanech
Návrat: Vlakem z Chocerad do Čerčan a dál do Prahy. Z Chocerad jezdí vlak každou hodinu. Z Čerčan do Prahy každých 30 minut.
Ostatní: Kolem Chocerad se lze koupat v Sázavě, z Chocerad do Čerčan můžeme jít pěšky (ale už oblečení), do večera to lze stihnout. Na trase je jedna hospoda (asi po 5 kilometrech), potom až v Choceradech, něco k jídlu a pití doporučuji ssebou.

mapamapa

Pochod je otevřený všem, ideální bude, když to bude rodinná záležitost. Já bohužel půjdu sám, partnerka mi dala košem. [Smutný]

Takže se na vás těším. Přiďte, bude sranda!

Na mapě je fialová naše trasa, zeleně jsou zvýrazněné „nahaté“ úseky.

P.S.: Původní datum bylo 6.6. Bylo změněno na 20. 6. 2009 z důvodu kolize s Olešnou.
Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Pochod v Posázaví

   17. Květen 2009 - 18:41
Obrázek uživatele JirkaRybka
JirkaRybka

Akci jsem přidal do kalendáře.

Bohužel se ale asi nebudu moci zúčastnit, právě kvůli časové kolizi s Olešnou, kam mám už domluvenou cestu.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

N-pochod Nevadí

   17. Květen 2009 - 19:38
Shpalek (bez ověření)

Jirko, to mě docela mrzí. Jestli vás bude víc, tak to přesunu na toho 20. Díky za zařazení.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Posázaví taky nezvládnu

   17. Květen 2009 - 21:22
PetrK

Bohužel taky nepůjdu, moc jsem se těšil, ale už jsem rozhodnutý navštívit Olešnou.

Petr

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

N-Pochod: Tak dost

   17. Květen 2009 - 22:25
Shpalek (bez ověření)

Dva z největších tahounů naturistických akcí, které bych rád přivítal na své akci, nemůžou. Jsem pitomec, mělo mi to dojít. Měním datum na 20. 6. 2009. Čas zůstává.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Čerčany po změně

   18. Květen 2009 - 0:01
Obrázek uživatele JirkaRybka
JirkaRybka

Napsal jsem nové datum do kalendáře, a píšu si i do svého diáře. Těším se [Úsměv]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Jirko, díky.

   18. Květen 2009 - 7:10
Shpalek (bez ověření)

Rád tě tam uvidím. [Úsměv]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

N-procházka-zkušenosti

   20. Květen 2009 - 19:15
Dlouhan3

Dovolte přidat něco málo ze svých zkušeností. Navrhovaná trasa je pěkná, ale jako troufám si tvrdit starý n-pochodník bych k ní měl výhrady. Žlutá od Mezihoří do Hartošic je moc pěkných 4 km lesem, ale dále až po Vrážský vrch (skupina budov) je to podle mě po dosti používaných cestách. Uváděný počet potkaných textiláků jsem nepotkal za celou svoji n-kariéru. Zaujala mě jiná možná trasa: ze žst zastávky Samechov směrem jižním až ke žluté, dále myslivna Vestec, Dojetřická háj., Choratické rozcestí. 90 metrů před tímto rozc. odbočíme vlevo východním směrem a po lesních cestách SV směrem k Sázavě. Tato trasa má 8–9 km bez nutnosti se převlékat (pouze přechod přes st.silnici). Má i „sví moche“[své mouchy]: složitější orientace, absence občerstvovacích stanic, kratší trasa než původně navrhovaná … no zvažte, osobně se nemůžu zúčastnit, takže nebudu radit [Úsměv] . Nevím, jak moc to má být propagačně výchovná akce v přímém kontaktu s textilní veřejností [Spiklenec]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Na čo sa tu hráte?

   20. Květen 2009 - 21:39
vlado

Sorry chlapci, ale fakt, na čo sa tu hráte? Buď je to naturistický pochod, alebo je to nejaké to skrývanie sa! Tam kilometer bez, potom päťsto metrov zahalený, potom zasa tristo metrov… Načo je to dobré? Zostaňte v „rákosí“ a bude to dobré! Chápal by som to, keby to bolo v prostredí, kde stretnem suseda, kolegu, decká, čo ma poznajú a vysmievali by sa mi. Ale v cudzom prostredí? Partia napr. 10–20 ľudí by mala mať svoje sebavedomie a zájsť si napr. na občerstvenie do bufetu, kde vďaka svojej prevahe si bude môcť byť nahatá. Áno, bude budiť nejaké to pohoršenie, ale proste propagovať to naše – naturizmus! Viď niečo ako reklama na kofolu! Ale zbadať textiláka a obliekať sa? Tak to sa teda nepridáme ani náhodou! Ja s nahotou problémy nemám, vzdialiť sa od fkk-pláže na 100 m bez plaviek mi nikdy problém nerobilo, manželka sa síce za mňa hanbila,ale aj napriek tomu aj ona dokázala urobiť možno 30 m naviac, ako bola hranica nudapláže. Ale toto, čo tu Vy plánujete, sorry, to je veľmi chabý pokus. Asi som vo Vašich očiach exhibicionista, ale aj keď sa túlam po miestach, kde sa bežne naháči nevyskytujú, tak plavky proste nemusím. Iné je to doma kvôli tým rečiam – susedom, kolegom. Ale tam, kde ma nikto nepozná a hlavne tam, kde nie som sám, preboha, tam propagujme to naše – naturizmus. A „odvážnym“, ktorí mi budú vyčítať tých susedov a kolegov, odkazujem, skúste to aj Vy! Ja nie som z veľkého mesta. Tam by som s tým problém nemal. Od nás je najbližšia nudapláž vzdialená 80 km! Napriek tomu si rád povyrazím už 1,5 km od bydliska na bicykli celkom bez… Na záver: zorganizujte niečo okolo rieky Moravy, čo bude blízko nielen pre moravákov, ak aj pre nás z toho druhého brehu, sem-tam sa pritrafia aj nejakí tí pražáci, bude sranda, pridám sa aj s manželkou, určite zoženiem aj nejakých priateľov s manželkami a priateľkami…!

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Správně!

   20. Květen 2009 - 22:37
Kozak (bez ověření)

Jsou to pose.....! Když naturistická akce, tak opravdu! Mrzí mě, že tento termín mám jíž obsazený,takže moje připomínka moc nevyzní. Nejednodušší je na startu zamknout všichno oblečení do auta,vzít si jen ledvinky a nápoje a jít. Pokud vás bude víc, tak to není problém. Češi jsou opravdu tolerantní,pokud se to netýká politiky. Mám to vyzkoušené-stejně jako Prcek. Koupu se běžně nahý mezi plavkáčema a nikdy nebyl problém. Mám taky podobný nápad-cyklovýlet okolo Bohdanečských rybníků. Jakmile najdu vhodný termín ozvu se. Hlavně klid-není to zločin. Fandím a přeji hezký a uvolněný zážitek.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Debata k pochodu u Čerčan

   20. Květen 2009 - 22:41
Obrázek uživatele JirkaRybka
JirkaRybka

Osobně bych nechal plánování na autorovi akce. Při něčem takovém je velmi důležitá znalost terénu a místních poměrů, a nesmíme také zapomínat, že je to prostě POPRVÉ. Příště si třeba troufneme víc, i podle velikosti a složení pochodující společnosti, ale já se prostě nedokážu vyjádřit k adekvátnosti n-stylu na tom či onom místě trasy, když jsem tam nebyl. Na mapě vypadají všechny turistické značky stejně, ale místní poměry se mohou velmi lišit.

Pokud jde o trasu – já bych především moc nehýřil změnami. Jedna změna termínu myslím akci bohatě stačila. Přinejmenším bych neměnil výchozí bod (Dlouhánova trasa by znamenala změnu srazu), a spoléhal na místní znalost průvodce. Případně jinou trasu by musel předem někdo projít a navigačně zvládnout, abychom neriskovali že zabloudíme, nebo skončíme nečekaně v bažině či záplavě kopřiv. Podle mapy vypadá ta původní trasa hezky z hlediska celkové masy lesa kolem, a jistě by se dala její značná část projít i nějak souběžně mimo značky (možná by se nám lépe dýchalo), ale to by musel někdo opravdu VELMI dobře znát všechny pěšiny v celém lese.

Já když občas dělám noční vycházku, tak sice tápu tmou, ale předem přesně vím o každém zákrutu a každé pěšině, stav cesty týden předem testuji, a mám zvládnuté i různé náhradní trasy. Myslím, že i zde bychom měli především věřit našemu „hostiteli“.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

To je v pořádku.

   20. Květen 2009 - 23:00
Kozak (bez ověření)

Já jen myslím, že pokud trasa nejde městem, aby v tom někdo nehledal politickou provokaci, tak není důvod v ruce držet kalhoty a být ve střehu. Co teprve děvčata ještě v druhé podprdu. To pak není žádná pohoda. [Úsměv]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

na nic si nehrajem

   20. Květen 2009 - 23:09
PetrK

Slovenský kolega má zřejmě bohaté zkušenosti s organizováním hromadných nahatých výletů Slovenskou krajinou. Tak by se toho možná měl chopit, aby tady místní amatéři zbytečně netápali a ukázat nám jak správně na to [Smích]
Popravdě mi přijde značně ubohé hlásat naturismu, promenádovat se sám po lese, až se za mně manželka stydí. Ale soused nemá ani tušení co dělám o dovolené… Proč ubohé? Naturismus se nejsnáze prosazuje přes osobní vazby, nikoliv exhibicí před cizími lidmi. Nevím jak s tím souvisí malé město. Možná to pisatele překvapí, ale v Praze nejezdíme metrem nahatý (nebo že by i Praha byla malé město?) [Smích]
A proč zrovna u řeky Moravy?? A proč ne Ohře? nebo Dunaj, nebo Jenisej, Amazonka??? A druhý břeh je co??? tak něco zorganizuj sám, chytrolíne!

Organizátor má mou plnou podporu, fandím mu a určitě dorazím. Jak moc budem či nebudem v naturistickém záleží jen na nás! Nenechme se otrávit kdejakým virtuálním chytrákem s diskuze! [Spiklenec]

Petr

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

N-pochod_kritika i podpora

   21. Květen 2009 - 6:59
Shpalek (bez ověření)

Tak tedy děkuji za kritiku i za podporu.
Ad Dlouhán: Nezlob se, ale nehodlám nic měnit. Jak se začne něco měnit, stojí to pak většinou za prd. Jak správně podotkl Jirka R., změna termínu bohatě stačí. Když tam někoho potkáme, tak halt budeme nahatí, svět se nezboří.
Ad Vlado a Kozák: Nevím, jestli reagujete na můj plán výletu, nebo na Dlouhánův pokus o změnu. Ale to je celkem vedlejší. Já to navrhl tak, jak mi to připadá dobré. Vy můžete jít ssebou, nebo zorganizovat něco lepšího. Upřímně, možná jsem vymyslel pitomost, která se nepovede. No a co? Nikdo na to nejspíš neumře a svět se taky nezboří. Příště to uděléme líp. A ještě pro Vlado: tak to u té Moravy zorganizuj ty. Máš to nejblíž. A neříkej nám, že jsme poserové. Na to jsem dost háklivej.
Ad Petr a Jirka. kluci , děkuju za podporu a těším se, že se dvacátého uvidíme. Respektive doufám, že se uvidíme už 13. v Čestlicích. [Úsměv]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Omluva

   21. Květen 2009 - 7:01
Shpalek (bez ověření)

Kurnik, omluva. Posery z nás udělal Kozák. Vlado, omlouvám se.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

zapsal jsem si

   21. Květen 2009 - 7:38
Pohodička (bez ověření)

Pohodička – filozof a naturista MEDY Myslím si, že naturistické výlety přírodou ve vhodný čas a ve vhodném prostředí budou mít podporu veřejnosti. Ne každý má odvahu se svléknout, ale každý se rád podívá na jiné. Chodím rád ve všední dny dopoledne nahý lesem mimo turistické značky. Mám sice trenky v ruce, ale jen pro případ, že bych potkal někoho s dětmi. Budu přemýšlet, jak bych se mohl akce 20.6. zúčastnit. Pro vaše potěšení jsem dal na web takovou legraci, jak mávám na parní vlak, je to ze soboty 16.5. zde dole: http://www.medy.cz/…ie/index.htm video VLAK 14Mb 8-) [Úsměv]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Berte moje komentáře

   21. Květen 2009 - 8:39
Kozak (bez ověření)

jako nadsázku.Nechci nikoho urážet ani mu kazit chuť do akce.Jste dospělí a stejně si uděláte co budete chtít, a je to tak dobře. Chtěl jsem jen poukázat na prožití pocitu svobody a zbavení se obav, že se někdo bude pohoršovat apod. V dobré partě to jde líp a vzájemně se můžete vyhecovat a podpořit. Přeji hezký zážitek [Úsměv] .

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

N-pochod_pokus o vysvětlení

   21. Květen 2009 - 11:10
Shpalek (bez ověření)

Z diskuse, která tady ve čtvrtek ráno prohřměla jako letní bouřka, mám trochu hloupý pocit, že by mohla od naší akce leckoho odradit. Pokusím se tedy o stručné vysvětlení, které aktéři té diskuze mohou mimo jiné brát jako odpovědi. Tedy: Plánuji pohodový výlet, nic jiného. Půjdeme nazí. Ale vzhledem k tomu, že začátek je ve městě před nádražím, těžko lze předpokládat, že se tam svlékneme do naha a věci si zamkneme do auta. Už jenom proto ne, že na těch osmnácti kilometrech se může stát cokoli, včetně třeba vymknutého kotníku. Takže upřímně: kdo navrhuje jít na takovouto výpravu pouze s pitím a klíči od auta, je nemyslící trouba.
Nevím, kolik nás bude a jaké bude složení. Možná nás bude těch deset nebo i víc, ale když jakákoli skupina nahých lidí vstoupí do obce, neřkuli do hospody, můžou to místní brát jako provokaci. A provokace je přesně to, co nechci. Takže v Čerčanech a přes Mezihoří půjdu oblečený. Samozřejmě nemůžu a ani nebudu nikomu nic diktovat. Každý si tedy půjde, jak bude chtít. Na druhé straně předpokládám, že na akci, kterou někdo organizuje, se budu chovat jaksi vypočitatelně, rozumně a v intencích organizátora. Ale to všechno nejspíš vyplyne podle nálady, podmínek a složení celé skupiny. Na druhé straně lesem a ve volné krajině chci jít nahý, a jestli přitom někoho potkáme, tak bych z toho rozhodně nedělal vědu. Tak nás prostě uvidí nahé, no. Školní výlet snad nepotkáme. Rozhodně se nechci schovávat, ostřížím zrakem sledovat, jestli někdo nejde v protisměru, a urychleně se oblékat, když někdo takový půjde. Proč? Stručně řečeno, nahota je přirozená a nemůže vlastně nikoho pohoršit. Jiná věc je exhibovat někde na návsi. To je přeci hloupost. Jestli si někdo myslí, že pomůže naturistickému hnutí, když si bude vybírat trasy, na kterých zaručeně nikoho nepotká, nebo naopak půjde nahý do hospody, tak je truhlík.
Na té trase je jedna vesnice, kterou se prochází, jedna se těsně míjí, a hájovna, kolem níž se prochází hned za plotem. Taky jedna silnice, která se musí přejít, a dálnice, kolem které se jde asi sto metrů, ale z těch bych si hlavu nedělal. Lesní silnička, na kterou je zakázán vjezd motorových vozidel, ale občas tam někdo projede, je na uváženou. Nechal bych ji koňovi. Celkem tedy zhruba deset až dvanáct kilometrů nahoty ve třech či čtyřech úsecích. To je, myslím, docela dost. Na první akci.
Každopádně doufám, že bude hezké počasí, nejlépe vedro, aby se ukázaly výhody nahoty, a že se nás tam pár sejde včetně něžného pohlaví a ideálně i dětí. Pochodu zdar a těším se na vás.
Shpalek.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Žhavé diskuze

   21. Květen 2009 - 14:06
zurek (bez ověření)

Já akci všemi deseti podporuju a pokud článek vybavíte zajímavými fotografiemi trasy, tak ho umístíme na titulní stranu mezi nové články.
Ohledně diskuzí na jakékoli téma na Naturistovi by bylo potřeba brát v potaz, že Naturistu čtou i lidi, kteří pro nás můžou ledasco dobrého vykonat. Ti si samozřejmě čtou i tyto „diskuze“ a nedělají si tím o naturistech zrovna pěkný obrázek. Už jsem byl svědkem toho, že pořadatel couvnul od akce, která mohla být zajímavá, ale po přečtení diskuzí od záměru ustoupil.
Pokud bych mohl doporučit, tak pokud nemáte v úmyslu komentované akce podpořit, tak se k nim radši ani nevyjadřujte. Dělá to zbytečně zlou atmosféru.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Dlouhán:napsal jsem k nuda-pochodu

   21. Květen 2009 - 22:02
Dlouhan3

Teda jako neplánovaný provokatér jsem fakt mistr [Úsměv] Napsal jsem pár svých zkušeností a hned se ozvala jedna horká hlava od našich sousedů, která spustila řetězovou reakci [Úsměv] Ivo má pravdu, že kdo k tomu nemá co říct, ať zbytečně neprovokuje. No, napsal jsem „Dovolte přidat něco málo ze svých zkušeností“ … " Navrhovaná trasa je pěkná, ale …„, "podle mě…“ , " osobně se nemůžu zúčastnit, takže nebudu radit . Nevím, jak moc to má být propagačně výchovná akce v přímém kontaktu s textilní veřejností".

Tentokrát se mi to nepovedlo. Díky všem, kdo na můj příspěvek reagovali bez emocí. Přeji vydařené počasí a sehraný tým !

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Účast na pochodu a v aquaparcích

   21. Květen 2009 - 22:30
press777 (bez ověření)

Gratulace organizátorovi, držím palce a šel bych, kdyby to nebylo logisticky problém (z Olomouce daleko). Ale nedá mi to, abych se nezeptal: na akce do akvaparků je pravidlo „rodiny a smíšené páry“, tady nee… Není to důkaz „něčeho“? To není chytrácká poznámka, fakt si to myslím. Pan Ž. nejspíš vysvětlí. [Úsměv]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Důkaz čeho?

   22. Květen 2009 - 7:03
Shpalek (bez ověření)

Jako organizátor toho pochodu zkusím odpovědět. Jednak pravidlo smíšenosti neplatí absolutně, rozhodně ne v Babylonu a v Čestlicích, což jsou největší akce. Druhak na plánovaném n-pochodu tahle podmínka platit nemůže, a to z několika důvodů. 1/Pořadatel, tedy já, půjde sám.
2/Pořadatel nemá rád jakákoliv omezení.
3/Záměrem n-pochodu je projít se krajinou a nikoliv čumět po nahatých holkách.
A proto 4/ se nepředpokládá, že by tam někdo přijel na čumendu, jak se v aquaparcích a na nudaplážích občas děje.

A nakonec: Nevím, čeho by to měl být vlastně důkaz. Mohl byste rozklíčovat slůvko „něčeho“?

P. S.: A pro pořádek, zatím není k čemu gratulovat. [Úsměv]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

nocleh

   22. Květen 2009 - 7:10
Pohodička (bez ověření)

Pohodička – filozof a naturista MEDY Mám to z Brna taky daleko, je nějaká možnost noclehu v místě? Jinak asi jen v Praze. Když budou penízky, určitě půjdu.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Pro SHPALKA

   24. Květen 2009 - 18:09
press777 (bez ověření)

Chtěl jsem říct „důkaz toho, že omezení na smíšené páry je diskutabilní přesně z tohoto důvodu“, tj. „jdu sám, partnerce se nechce“. A co mají dělat chudáci ti, co se jmenujou Pavel a jejich drahá polovička třeba Mikuláš :) ?

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Kritéria

   25. Květen 2009 - 6:40
Shpalek (bez ověření)

Každý, kdo něco pořádá, má plné právo zvolit si kritéria, jejichž splnění bude podmínkou vpuštění na akci. pokud je to soukromá akce, nikdo nemá automatické právo vstupu.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Ubytování v Čerčanech

   25. Květen 2009 - 6:47
Shpalek (bez ověření)

Osobní zkušenost s ubytováním v Čerčanech nemám, ale zkuste to tady

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Počasí na nuda pochod

   16. Červen 2009 - 6:51
sporad (bez ověření)

Předpověď zatím nic moc. Je nějaké omezení od jaké teploty se půjde anebo od určité teploty se to změní v naturistický běh? [Úsměv]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Naturistický výlet_Počasí

   16. Červen 2009 - 11:30
Shpalek (bez ověření)

Já bych to viděl tak, že pokud nebude vyloženě zima či deštivo, tak se prostě sejdeme a uvidíme. Včera i dneska je víceméně pod mrakem, ale teplo, že by se klidně dalo jít. A v úterý předpovídat počasí na sobotu je přeci jen trochu smělé, že. Takže v sobotu ráno se koukněte z okna a uvidíte, jestli se vám chce či nikoliv. A předem díky za účast.
Bude-li nás víc, nebudeme se bát vlka nic! [Spiklenec]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

nuda pochod

   19. Srpen 2018 - 19:32
Hermes_PRG

Ahoj, letos se nic podobne nechysta? Nemel by nekdo zajem se pridat a vyrazit jeste nekam na vylet? Treba posledni srpnovy vikend? Muzem klidne zopakovat trasu.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Nuda pochod - přidám se

   22. Srpen 2018 - 10:21
Fousek

Jo, rád se přidám. Kde by to mělo být? už máš ňáký podrobnosti?

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Nuda pochod - zatím se nikdo neozval

   22. Srpen 2018 - 12:35
Hermes_PRG

Zatim se mi nikdo nezval tak zadny podrobnosti nevim… dcl skoda :(

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Nuda pochod Taky bych se přidal

   29. Září 2018 - 17:44
Obrázek uživatele Simon74
Simon74

Taky bych se přidal … tak holt pristi leto …

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.