[ikona]

New York zachvátila nová móda - nahota

   30. Červenec 2008 - 15:28
nahatej

„V New Yorku se dějí věci. Lidé obnažují svá těla a to na zcela nečekaných místech – v restauracích, barech a při sportu. Chystáte-li se v tomto velkoměstě navštívit některou z restaurací, buďte připraveni, právě zde může zrovna večeřet skupina naháčů. To samé vás může potkat i na hodinách jógy či jiných sportech.“

Celý článek:

http://www.novinky.cz/…-nahota.html


Žurek: To nemáte lepší nápad, než krmit okurkovou sezonu v médiích? [Zmatený]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Taky jsem si to přečetl

   30. Červenec 2008 - 17:36
Ivo Adler (bez ověření)

a hned jsem se k tomu na těchto stránkách vyjádřil. Povšimněme si, že obnažování se děje ve víceméně uzavřených prostorách. Myslím, že nahotě prospívají dvě okolnosti: anonymita a intimita. V anonymním prostředí mořského pobřeží či velkého města se svleču snáze, než u rybníka za rodnou vískou, kde mně každý zná. no a o anonymitě v tak velkém městě není třeba mluvit. Podobně je to i s intimitou – místo je uzavřené a kolem nechodí žádní čumilové, ani náhodní. To by měli mít na paměti i zřizovatelé našich nuda lokalit. Jinak samozřejmě tento jev vítám. Pokud se nejedná o náhodný výstřelek, může pomoci i evropským nudistům.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

New York ale není Amerika,

   30. Červenec 2008 - 22:36
abel (bez ověření)

New York ale není Amerika, v tom je ten problém. Vzhledem k tomu, že je to taková míchanice kultur, národností a všeho možného, tak je tam o hodně pohodovější atmosféra, než ve zbytku USA (osobně ověřeno). A navíc, oni ti Newoyrčané mají ve zbytku USA pověst „zpovykanců“, takových jako že nemají roupama co dělat. Takže spíš mám pocit, že jde o nějaký přechodný výstřelek, a ve zbytku USA budou nadále platit přísná zahalovací omezení i pro dítka v kojeneckém věku. Pokud se týká předchozího příspěvku, no jo, no… Ono je to pořád o tom, že se za svou nahotu více či méně vědomě stydíme, takže kolem sebe rádi stavíme bariéry. Některé jsou asi nutné z důvodů bezpečnosti, ale mimo město, v přírodě, tam se já právě svlékám bez problémů. Holt každý jsme jiný.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.