[ikona]

Novinka v Babylonu

   12. Prosinec 2007 - 18:50
Anonymní

23.12.07 – Naturista má vlastní stránku WELLNESS CENTRUM BABYLON. Proto prosím přispívejte komentáři tam, děkuji. Žurek.

Jak tak koukám, tak zatím nikdo nezaregistroval novinku v Centrum Babylon. Dne 21.12.2007 se otevírá WELLNESS CENTRUM BABYLON.

Nabízí relaxaci od hlavy až k patě, zvenčí až dovnitř. Lze navštívit rozsáhlý areál ve stylu antických lázní, kde si můžete dosyta užít různých procedur, relaxovat a nechat se hýčkat třeba celý den. Je v něm k dispozici na dvacet různých procedur – sauny, aromaterapie, relaxační klidové prostory k odpočinku, hamam, solární louka, solný důl i malé fitness. Navíc ovoce, vratislavická minerální voda a další občerstvení. Zkrátka komfort, který jinde nenajdete. Proto neváhejte a vstupte do světa smyslových požitků, do světa vůní, barev a harmonie tělesné i duševní, do světa nazývaného magickým slovem WELLNESS.

A to vše ve stylu tak, jak jsme přišli na tento svět – FKK.


Žurek: Tuto novinku uvádíme na naší babylonské stránce, ale protože se nejedná o naturistický režim, tak jí věnujeme méně prostoru.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Podíval jsem se na stránku Babylonu

   12. Prosinec 2007 - 22:50
M.Dr.

a hlavně na článek o nově otevíraném wellness centru – http://www.centrumbabylon.cz/webview.php?… , ale nanašel jsem tam zmínku o tom, že by mělo být ve stylu FKK. Přehlédl jsem to, nebo to tam opravdu nenapsali?

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

WELLNESS CENTRUM BABYLON

   13. Prosinec 2007 - 11:35
Jacek (bez ověření)

Wellness ve stylu antických lázní je vždy bez plavek. Na recepci se obdrží prostěradlo – osuška a to je vše. Jedu tam na slávnostní otevření 20–12–2007 a budu mít možnost to jako jeden z prvních vyzkoušet. Pak se ozvu jaké to bylo.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Wellness Babylon - jaké je?

   22. Prosinec 2007 - 21:16
M.Dr.

Pane Jacku, slíbil jste reportáž z otevření Wellness centra Babylon. Tak jaké to je? Hořím zvědavostí [Úsměv]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Wellness Babylon - byl jsem u otevření

   25. Prosinec 2007 - 1:29
Jacek (bez ověření)

Dne 20.12.2007 se konalo slavnostní otevření WELLNESS CENTRUM BABYLON. Začátek byl v 13,00 hod. Nejdřív projevy o stavbě a účelu tohoto centra. Pak následovala prohlídka WELLNESSS s odborným výkladem (to ještě vše ve společenském oděvu). Samozřejmě, že tam nechyběl raut. To vše do 15.00 hod. Od této hodiny byl vstup volný a bylo možné využít vše co WELLNESS nabízí. Při vstupu jsme obdrželi župan (ten je pak za poplatek 50,– Kč), prostěradlo a osušku. Kdo chtěl, tak využil šatnu (k převlečení) nebo se převlékl rovnou u skříněk. Pohyb ve vnitř byl – jak se komu co líbilo. Někdo použil župan, jiný pouze prostěradlo nebo osušku, případně bez zahalení. Bylo možné využít všechny procedury, tam se již vstupovalo bez oblečení / zahalení. Doporučuji přečíst návštěvní řád. Hodnocení: Lze jenom doporučit, z hlediska naturistického využití je to první vlaštovka tohoto druhu v republice. Pouze cena 550,– Kč se mi zdá trochu vyšší. To pak záleží na každém jaké má možnosti.


Žurek: Cena 550 Kč je na časově neomezený pobyt. Podrobný ceník.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Wellness Centrum Babylon

   25. Prosinec 2007 - 12:21
M.Dr.

Vypadá to dobře, jen mě zarazila věta v návštěvním řádu, že se nedoporučuje vstup dětem a mladistvým do 18 let [Zmatený] když už tak tam mohli napsat, že vstup dětem je povolen jen v doprovodu dospělých. Slovo „nedoporučuje“ stejně není zákaz [Spiklenec]


Žurek: WCB je podle majitele Babylonu mj. místem, kde si člověk může dát 20 apod.
„Hosté nemají mít pojem o čase. Můžou si užívat procedur, ale také se mohou někde natáhnout a dát si dvacet. Některé místnosti budou osvětlené více, tam si mohou hosté číst nebo hrát karty. To už je na nich,“
Děti a náctiletí se většinou 20 dát nechtějí, tak by se tam nudili a zlobili.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.