[ikona]

Osamele a skryte plaze v chorvatsku

   13. Květen 2013 - 8:58
Anonymní

Ahojte, s priatelkou sme sa nakoniec rozhodli pre dovolenku v chorvatsku. Potrebovali by sme ale poradit s volbou destinacie. Chceli by sme ist kamsi do oblasti Puli alebo Kvarnerskych ostrovov, teda nie moc daleko. Ide nam ale o dovolenku, kde budeme mat sukromie na plazi, hladame male skryte plaze kde si budeme moct uzit svoju nahotu v peknej prirode aa ano, kde sa budeme moct spolu milovat a nikoho tym nebudeme poburovat. Vie nam niekto poradit taketo miesta a plaze??? M a M

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Osamnělé pláže

   13. Květen 2013 - 16:04
Roland Jitka

Nejsem velký znalec Chorvatska, ale v oblasti, kterou popisuješ jako cíl své dovolené (Istrie) bys asi tak osamělou pláž, aby sloužila pro tvé účely slunění a milování asi nenajdeš. Všude bude spíš narváno k prasknutí.

Ohledně Kvarnerských ostrovů tak asi jen na dolní častí ostrova Cres najdeš to co hledáš směrem na Mali Lošinj, v tom bludišti cestiček dolů ke kempu Baldarin.

Stejné je to na ostrově kamenů Pagu. Když pojedeš od Zadaru směr Pag, Novalja. Ono to stejně nikam jinam nevede, tak ještě daleko před Novaljou asi v urovni Pagu po pravé i levé straně ostrova najdeš sem tam, to co hledáš. Pokud bys zabočil blbě tak tě to svede na Nin a Privlaka, tak už přejeď raději na ostrov Vir. Tam taky najdeš tyhle soukromější místa. Plážičky pro dva. [Spiklenec]

Jinde jsme v této oblasti nebyli, takže poradit nedokáži. Navíc naše cesty již mnoho let do Chorvatska nesměřují, ale třeba poradí někdo něco ještě vhodnějšího. Přeji hezkou cestu.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

FKK Premantura - odlehlé pláže

   13. Květen 2013 - 18:05
zurek (bez ověření)

Asi nejzajímavější to je na samém jihu Istrie – Premantuře pod Pulou. Jinak ale opravdu pokud si uděláte procházku po pobřeží, tak takových míst najdete spoustu. Ať při měsíčku nebo při sluníčku ;-)


Zobrazit místo FKK Croatia Istria na větší mapě
Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Premantura

   11. Červenec 2013 - 12:52
Sam (bez ověření)

Souhlasím s Premanturou já tam letos pojedu už po několikáté, najdeš tam co hledáš. Poloostrov Kamenjak je to pravé v sezoně se platí vstup jen za auto 25 kun a pak je to jen na tobě do kterého cípu zajedeš. Je to tam fakt super.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.