[ikona]

Váš názor .

   29. Leden 2022 - 14:14
Obrázek uživatele Nudistajindra
Nudistajindra

Nahota a sex . Někdo si myslí , nahý , tak erotický . To není pravda , nudismus , to je takový , skoro životní styl .

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Ne a ještě jednou ne

   29. Leden 2022 - 20:37
peťanpraha

Odmítám, aby se z naturismu stal klobásov. Protože pak to skončí jako na Šeberáku a Počernickém rybníku. Nemám nic proti gayům, ale tam chodí vyložené buzny si zahonit a zašukat. To je to vaše skvělé propojení naturismu se sexem. Jak jsem zjistil, většinou takové „názory“ hlásají vyloženě perverzní osoby – a to jsem hooodně tolerantní člověk.

Normálně mi nevadí (ani trochu), pokud vidím nějaký páreček se decentně mazlit atd., ale obrovsky, extrémně mi vadí, když se někdo vydá na nuda s jedinou touhou, užít si. A ne naturistických radovánek. Je to degradace naturismu, zneuctění toho místa, obtěžování lidí, kteří tam šli za účelem pro to místo určeném. Perverzákům říkám – pusťte si porno, když už nejste s to si někoho najít reálného na vztah a jste jako zvířata, udělejte si dobře a hlavně NEOTRAVUJTE. Zda svůj problém budete řešit s psychologem či sexuologem či ne, je na vás, ale hlavně nebuďte na obtíž normálním lidem.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

nedorozumění

   13. Listopad 2023 - 22:03
nenym

Na tyto dva příspěvky jsem narazil náhodou, když jsem hledal něco jiného, a protože je lidskou přirozeností zastávat se slabých a utlačovaných, přimělo mě to přihodit pár vět.

Kdo chce být nahý kvůli nahotě samé, nemůže nesouhlasit s tím, co napsal „peťanpraha“, nicméně ten zároveň nařkl uživatele „Nudistajindra“, že propaguje „propojení naturismu se sexem“ – a v tomto se jmenovaného musím zastat, neboť ve svém úvodním příspěvku nejenže se pro nic takového nevyslovil, napsal dokonce pravý opak. Jde tedy o obyčejné nedorozumění. Jeho příčina je podle mě dvojí: Za prvé „Nudistajindra“ se zjevně neumí vyžvýknout tak, aby bylo nepochybné, co přesně má na mysli. Kdyby mu záleželo na jasnosti svého sdělení, mohl to formulovat třeba takto:

Jak je to s nahotou a sexem? Někdo si myslí: „když nahý, tak automaticky erotický“. Tak to ale není; nudismus – to je takový skoro životní styl související s erotikou jen okrajově.

Za druhé si ale „peťanpraha“ přečetl jen první dvě slova, hned se mu zatmělo před očima a nejspíš aniž by počítal do deseti a v klidu si přečetl i zbytek a snažil se ho pochopit, hned v zuřivosti napsal svůj komentář. Divím se, že autor prvního příspěvku („Nudistajindra“) se vůči neoprávněnému nařčení neohradil, čímž na něm u všech, kteří si kdy tuto „výměnu názorů“ přečetli, ulpělo podezření.

Ani jednoho pána osobně neznám, takže by mi samozřejmě mohlo být jedno, jak by tady na sebe „ňafali“, ale jak jsem uvedl, nedalo mi to, abych se nezastal neprávem obviněného, byť dotyčný příspěvek byl napsán už před skoro dvěma roky.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.