[ikona]

Waldfkk.de

   12. Červen 2007 - 18:38
Anonymní

http://www.waldfkk.de/ je web německé organizace, propagující „nahou“ turistiku, cyklistiku atd. Na fóru se ovšem diskutuje o všem, tedy co tamní naturisty zajímá. Pokud nevládnete němčinou, web má i anglickou verzi. Velice doporučuji, je vidět, že tam fungoval naturismus bez překážek několik desítek let, takže jsou někde jinde, než my. Ovšem až se dosyta nakoukáte a načtete, vraťte se domů…:-)))

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Wald FKK není přímo pro naturisty

   13. Červen 2007 - 7:38
zurek (bez ověření)

Na Wald FKK se mihne fakt spousta zpráv, některé jsou zajímavé. Základem ale není naturismus, ale řešení témat, jako „Každý má právo být nahý“, „Proč dostávám pokutu, když jsem na svém balkoně v Linden Strasse nahý?“, „Když má muž zakrytý žalud, tak přece není nahý a může tak klidně chodit po městě“, apod. Pro mě je to takové důkladné [Spiklenec] německé filozofování na abstraktní témata. Řeší se tady nahota na veřejnosti, ne v lokalitách. Pro mě je daleko praktičtější a mnohem více se dozvím na vyloženě FKK (naturistickém) boardu FKK Freunde .

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Ach jo

   13. Červen 2007 - 10:50
abel (bez ověření)

Neznáme se (na internetu) od včerejška, takže vím, že pro Tebe je filozofie všechno, co se netýká lokalit, termínů, organizace. Nic proti, taky přístup, navíc je z něj konkrétní výstup [Úsměv] Ale nevím, co je na tématech, které cituješ s Wald-FKK „nenaturistického“. Zvlášť to s tím balkonem je docela konkrétní a použitelné i v naší postkomunistické realitě. A jelikož se honosím titulem PhDr., tak si na závěr rejpnu: Nahota na lokalitách není nahotou na veřejnosti? [Vyplazený jazyk]


Žurek: Wald FKK se zabývá nudismem, tzn. nahotou. Není tam nic o vztahu k přírodě apod. Propaguje taky nahotu na opravdové veřejnosti [Úsměv] . Tedy ne v ohraničených n-prostorách. Z toho důvodu mi připadá spíš jako upoutání pozornosti za každou cenu. Občasně si ho ale nakliknu, protože přináší sem tam zajímavé zprávy.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

No jo, vždyť píšu, je

   17. Červen 2007 - 2:04
abel (bez ověření)

No jo, vždyť píšu, je už jsou o kus dál [Vyplazený jazyk]


Žurek: Ani jinak to nejde, když je 40 let nedrtil bolševik. U nás prostě zatím řešíme, aby se ve 400 000tisícovém městě sešlo 20 lidí na n-plavání. Třeba bude někdy líp.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.