NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Týden naturistické pohody - naturistická dovolená srpen 2012

Vložil Anonymní, 12. Červenec 2012 - 18:13

Zveme vás všechny, jednotlivce, páry a rodiny s dětmi do krásného prostředí. Jedná se o lokalitu , která se nachází v místě, které je obklopeno lesy ze všech stran. Perfektní rekreační středisko (70 km jižně od centra Prahy, 18km severně od Tábora). Středisko má vlastní rybník na koupání, 2 hřiště s bohatým sportovním vybavením. Naše dovolená bude ukryta zrakům ostatních, v lesích bohatých na houby a borůvky. Místo na samotě u lesa můžeme celé využívat ,,po našem," bez oblečení. 


Aktuální video z tohoto areálu:

KoupáníKoupání HřištěHřiště ChatkyChatky RybníkRybník OhništěOhniště CelekCelek JídelnaJídelna Společenská místnostSpolečenská místnost LeteckyLetecky
Bohaté sportovní vybavení, na rybníku náš aquazorbing, aquatrampolina. Hřiště na: plážový volejbal (písčité), nohejbal, fotbal.
Velmi bohatý program zábavy. Taneční večery. Večerní grilování. Soutěže pro děti i dospělé. Výlety na houby a borůvky. Sportovní a relaxační aktivity. Diskotéka. Živá hudba. Malování na tělo a mnohem více dalšího. V okolí je množství památek, které stojí za to navštívit.
 

Naturista KlubNaturista Klub Letní naturistická dovolená 2012:
25.8. – 1. 9. 2012 (do školy se jde 3. 9.)
Za kolik to bude? (pobyt, program, snídaně, oběd, večeře.):
Členové klubu 3.500,–/osoba.
Nečlen 4.500,–/osoba. Dítě do 12 let 2.500,–/osoba
Nehodí se Vám časově celý týden pobytu?
Využijte možnosti zkráceného pobytu, 600,–/osoba a den, dítě: 360 Kč/den

Rekreační středisko Miličín, 70 km jižně od Prahy, 18km severně od Tábora. GPS: 49.5813308N, 14.6801106E
Informace: Ivo Žurek, tel: 777 923 111, naturista@naturista.czTakhle jsme si užívali na minulých dovolených tohoto typu na Lomech v Lipnici. Letos máme Lipnici v jiném, než prázdninovém termínu, proto změna na rekreační středisko Miličín v lokalitě Votice-Mladá Vožice. Snažili jsme najít podobný areál v ústraní, jako jsou samoty na Lipnici. Přijeďte se podívat na novou dovolenkovou lokalitu Naturista.cz, kterou bychom chtěli využívat i po další léta, jako letní dovolené bez plavek spolu s Lipnicí. Dvě dovolenková místa jsme zvolili právě proto, že Lipnice zájmu naháčů kapacitně již nestačí a na všechny zájemce se nedostalo.

Zde najdete reportáže z dovolených let minulých.


Nejdelší společný pobyt bez plavek v malebné přírodě středo-jižních Čech na na jednom z nejhezčích míst České republiky, daleko od civilizace. Přijďte si užít bezstarostný týden ve společnosti podobně smýšlejících lidí. Proč být doma, když si mohu užívat. Nebojte se, mít se skvěle. Spokojenost, pohoda, klid a dobrá zábava je naším cílem. Přijeďte nás vyzkoušet a nebudete litovat.


Turistické možnosti v přilehlém okolí: CHKO Blaník, Historické město Tábor.


Naturista KlubNaturista Klub
Přispěvatelé: Líbil se Vám tento článek? Máte pěkné naturistické zážitky z Vaší dovolené, cestování, návštěvy bazénu, aquaparku, wellnessu? Podělte se o zážitky s ostatními čtenáři. Za článek většího informačního rozsahu Vám nabízíme volnou vstupenku na libovolnou akci Naturisty cz.
Svoje texty, fotografie, videa posílejte na EMAIL. [Pošta] Potěšíte sebe i ostatní naturisty.

Pokud byste chtěli podpořit Naturistu cz. jakoukoli částkou, tak můžete bez poplatku systémem PAY SEC na naše jméno: naturista, číslo: 3891789. 
Předem Vám děkujeme.

Inzerenti a zájemci: Chtěli byste zde prezentovat svůj obchod, nabídku, služby nebo Vaše činnosti? EMAIL. [Pošta]
Využijte prosím naši širokou nabídku Vaší prezentace na internetu i na reálných a oblíbených akcích NATURISTA.CZ.

5
 
-

Dotaz z publika.

Vložil Roland Jitka, 6. Březen 2012 - 11:30

Lze pozvat známé na jednodenní návštěvu dovolené mezi naturisty, nebo se to bude spíše uzavřená společnost naše? Myslím si, že by to byla dobrá propagace. Pozvat své známé, třeba na jeden den mezi nás, aby se otrkali ve skupině naháčů?

Tento dotaz ale vyšel jako opravdový. Máme výborné kamarády z Plzně naturisty, kteří nemají v té době volno ale rádi by mezi nás přijeli, třeba po práci nebo v neděli na celý den. Reagovali dotazem jen na článek a blízkost dovolené jejich bydlišti.

Z toho vzniká můj dotaz, můžou se zúčastnit lidé naturisticky založení jen jako jednodenně, třeba jen za nějaký symbolický poplatek vstupu a zaparkování?

 
-

Návštěvy na letní dovolené

Vložil zurek (bez ověření), 6. Březen 2012 - 11:56

Návštěvy na naší dovolené jsou samozřejmě v pohodě, přes den beze stravy zdarma, se stravou a noclehem za ceny viz výše. Slušné chování je podmínkou, pejskaři apod. – psi OK, ale nesmí neustále pobíhat po cizích dekách a věcech a podobně obtěžovat rekreanty.

 
-

Pejskové a jídlo.

Vložil Linka, 6. Březen 2012 - 12:31
Obrázek uživatele Linka

Taky přemýšlím ohledně mé fenky vlčáka Sárinky a její účasti semnou na dovolené. Je hodná a poslušná, takže výše uvedené myslím nehrozí, aby obtěžovala ostatní. Spíše přemýšlím co bude jíst, nechtěla bych, aby byla celý týden na sušených granulích, když já nemám možnost ji něco dobrého uvařit. To bude asi otázka i pro ostatní pejskaře. Lze koupit třeba zbytky ze stravování do nějaké formy kastrůlku a jen doohřát? Pochopitelně bych si uvedenou službu nějak zaplatila, jelikož vím, že je to jaksi nad rámec povinností kuchařek a zase chápu, že z hygienických důvodů asi nebudou vpouštět rekreanty do kuchyně.

 
-

Houby na dovolené.

Vložil Roland Jitka, 7. Březen 2012 - 21:41

My se tam těšíme na houby, tam roste hodně pravých hřibů, u nás nerostou. Tak si vždy přivezeme nějaké plné košíky, navíc lesy jsou tam rovné a nikoliv do kopce , takže i méně zdatný turista najde a nemusí se plahočit do kopců. Škoda jen že v řece střela nejsou velké ryby, jen malí hrouzkové.

 
-

Storno polatky

Vložil M.Dr., 10. Březen 2012 - 19:14

Ještě aby to bylo úplně jasné – storno poplatek se počítá z celé sumy, nebo ze zbývající částky mimo zálohu? Jinak řečeno, když se odhlásíme více než 14 dní před začátkem, bude nám vrácena zaplacená záloha? Děkuji.

 
-

Re: Storno poplatky

Vložil Tomáš (bez ověření), 10. Březen 2012 - 19:22

Storno poplatek se hradí z celé sumy „zájezdu“. V případě, že se odhlásíte více než 14 dní před začátkem, bude Vám vrácena celá zaplacená částka (záloha + případný doplatek).

 
-

Seznamovací, relaxační dovolená.

Vložil Linka, 10. Březen 2012 - 21:57
Obrázek uživatele Linka

Ona ta dovolená může být docela hezký seznamovací týden. Poznají se lidé, kteří by se třeba nikdy nepotkali a nebo kolem sebe třeba jen prošli v aqua. Navážou se nová přátelství a možná i více, pokud se sjedou i jednotlivci. Navíc je to i dobrá možnost, jak si před začátkem školního roku třeba i odpočinout od dětí, nebo je zase zabavit, pokud pojedou sebou. Ty houby mně také docelá lákají, a pokud nás půjde více a najdeme nějaké hříbky, udělám vám smaženici, nebo houbové řízky. Třeba se domluví i lidé co se potkají na Lipnici nebo na plese a bude to týden fajnová nálada a relax, jako bývá na večerech bez plavek v bazénech jen několik hodin.

 
-

Psí soutěž

Vložil M.Dr., 18. Březen 2012 - 12:23
BadyBadyAstaAstaNavrhujeme soutěž psů, případně i jiných zvířátek – soutěž krásy, volná disciplina (poslušnost, překážky a pod. – co kdo umí)… Hodnocení jednoduché a objektivní – hodnotí diváci hlasováním. Přikládám fotky našich dvou chlupáčů
 
-

Pes na dovolené?

Vložil mikina (bez ověření), 21. Březen 2012 - 21:58

Lze na dovolenou vzít naši fenku vlčáka? Pokud ano, bere ještě někdo pejsky sebou? Pejsky máte hezké, ale nevím jestli pojedete, protože někde jste v diskusi svou účast trochu zpochybnili. Tak koukám, že jsem jen špatně četl psi ano, ale bude jich tam více?

 
-

Psi na dovolené ano

Vložil zurek (bez ověření), 22. Březen 2012 - 9:50

Už se to tady na této straně probíralo. Psi ano, pokud nepobíhají po dekách a jakýmkoli způsobem neobtěžují ostatní.

 
-

My se psy ano

Vložil M.Dr., 22. Březen 2012 - 17:08

My jsme už příhlášeni i se psy a budeme rádi, jestli jich tam bude více, můžeme založit kynologickou sekci naturisty [Úsměv] Předpokládám, že když je ten areál tak veliký, nemusíme si překážet s nepejskaři.

 
-

Psi

Vložil Pepper, 22. Březen 2012 - 17:38

Bude tam i nějaký pes naháč? [Smích]

 
-

Prosba o informaci.

Vložil Roland Jitka, 25. Březen 2012 - 17:58

Zajímalo by nás, kdo z rodičů, kdo pojedou na dovolenou a berou sebou také své děti. Máme syna 17 let a pokud někdo má vrstevníka nebo vrstevnici zhruba v podobném věku, plus mínus tři roky. (Na pohlaví opravdu pramálo záleží.) Dejte nám prosím vědět. Možná Vaše ratolest, nechce jet právě proto, že neví jestli bude na dovolené někdo podobný věku. Stejné je to i u našeho syna. Děkujeme předem za zprávu a informaci. Děkujeme předem Roland a Jitka.

 
-

urcite pridem

Vložil Jadeila, 6. Červenec 2012 - 7:50
Obrázek uživatele Jadeila

Pokial sa akcia uskutocni ja urcite pridem. Je mozne ze sa pridaju priatelia zo Slovenska

 
-

Naturistická dovolenka - Čím viac, tým lepšie

Vložil M.Dr., 6. Červenec 2012 - 21:55

My sme prihlásení už asi pol roka, zaplatili sme aj zálohu, žiaľ nenašlo sa dosť záujemcov, aby sa akcia mohla uskutočniť v Plasoch. Preto ak máš vážny záujem, prihlás sa bez meškania na mail naturista@naturista.cz a nahovor aj svojich priateľov [Tmavé brýle]

 
-

Týden pohody bez plavek

Vložil M.Dr., 10. Červenec 2012 - 6:11

Ahoj, Ivoši, vím, že toho máš hodně, ale chci se zeptat – je něco nového ohledné hledání náhradního místa pro srpnový týden pohody bez plavek? Při té příležitosti mě napadá otázka – jak to vypadá s Rendlíčkem? Myslím, že byl na prodej – nevíš, jestli ho někdo koupil? Přeji hodně sluníčka a fajn vody – léto je zatím natur-aktivitám nakloněno.


Ivoš: S novým areálem to už spěje k závěru, během pár dní bude jasno a na stránce bude kompletní informace. Rendlíček nevím, pro nás je to velmi nešikovný areál, 5 chatek po 4 lůžkách, když naši účastníci jsou většinou po 2. S majitelem jsem teď nemluvil.


Díky.

 
-

Hurá, srpnová nudadovolená bude!

Vložil M.Dr., 27. Červenec 2012 - 19:07

Díky Ivoši za sehnání náhradního místa pro srpnovou dovolenou, jen by jsi měl opravit údaje i v kalendáři – tam jsou ještě uvedeny Plasy a termín o den dříve – který je vlastně správný?

Místo vypadá taky hezky, podobné chatičky, voda, lesy – jen aby vyšlo počasí [Úsměv]

A doufám, že všechno ostatní platí, že tedy můžeme přijet i s našimi pejsky, jak jsme se už přihlásili?

A ty chatky jsou taky čtyřlůžkové, jako v Plasech? Vypadají hodně podobně.


Tak jsem trochu googlil a zjistil jsem, že:

  • chatky jsou čtyřlůžkové
  • ložní prádlo a spacáky nejsou k dispozici, je nutno vzít si vlastní prostěradlo, spacák a případně i polštář.
 
-

Uz sa velmi tesim na naturistickú dovolenku

Vložil Jadeila, 8. Srpen 2012 - 6:26
Obrázek uživatele Jadeila

A pokial sa zadari tak pridem s kamaratmi zo Slovenska, aj ked ja som za 3 ludi :-)

Aktualizácia: Tak to vypadá že nás bude až 5 osôb. Traja dospelý a dve deti (10 a 12 r.)

 
-

Lom u Miličína

Vložil M.Dr., 23. Červenec 2012 - 21:33

Asi to není naturistická lokalita, ale je to zajímavé:

http://www.stranypotapecske.cz/…lokaldet.asp?…

 
-

Rybarcenie...

Vložil Jadeila, 9. Srpen 2012 - 15:28
Obrázek uživatele Jadeila

Na videu som videl rybara. Je moznost tam chytat ryby, nakolko som aktivny rybar a tak by bola moznost tam vecer lovit ryby. Ako by sa daly zistit podrobnosti ??


Ivoš: je to soukromý rybník, tak je možno. Ještě se zeptám.

 
-

To rybaření by mi taky zajímalo?

Vložil Roland Jitka, 9. Srpen 2012 - 17:39

To rybaření by mi taky zajímalo? V soupisu rybářských revírů jsem to pod tímto názvem nenašel. To může znamenat buď soukromý rybník, nebo nemožnost rybaření z titulu jiného zákazu, také to může znamenat volný rybník, kde se nezarybňuje rybářským svazem. [Spiklenec]

 
-

"Naturistický" Čechomor

Vložil Gery, 13. Srpen 2012 - 11:19
Obrázek uživatele Gery

Pro fanoušky kapely Čechomor, účastnící se této N-dovolené, bude, možná, zajímavá informace, že, hned v sobotu 25.8., má kapela koncert v 18km vzdálených Vrchotových Janovicích.

 
-

Lodičky?

Vložil M.Dr., 16. Srpen 2012 - 20:22

Ty lodičky na videu budou k dispizici i pro nás? Ty taky budeme moci využívat „po našem“?


Ivoš: Ano, po našem.

 
-

Miličín-1.den a noc

Vložil Gery, 26. Srpen 2012 - 1:16
Obrázek uživatele Gery

Sobotní odpoledne v kempu u Miličína, N-dovolenkáři se sjíždí ze všech koutů republiky aj zo Slovenska, ubytovávají se a seznamují s kempem. Okolo 16-té hodiny, konečně, pořádně vykouklo sluníčko a tak hurá slunit a do rybníka. Byla „objevena“ i houpačka nad vodou a hned vyzkoušena. Blížila se, však, 18-tá hodina, tak Ivoš, s pomocníky, jede pro večerní gáblík, aby dovolenkářům nekručelo v žaludku … no a v nedalekých Vrchotových Janovicích má koncert kapela Čechomor, tak „nás pár“ se přemísťuje tam. A nyní už hoří, v kempu, táborák a je, taky, s muzikou. Tak – hezké zážitky a dobrou noc!

 
-

Poděkování Ivošovi

Vložil Strýček Skrblík (bez ověření), 1. Září 2012 - 22:09

za další skvělou akci. Byť areál byl tak trochu narychlo sehnané provizorium, strávili jsme tu perfektní prázdninový týden a dokonce se i vykoupali :o).

 
-

Nejen poděkování, ale velká pochvala.

Vložil Roland Jitka, 1. Září 2012 - 22:50
Ivoš si zaslouží hlavně jedničku s hvězdičkou za vše co udělal pro naturismus v ČR a jakou vybral lokalitu na dovolenou naturistů. Jednalo se o provizorium, ale svou pílí a každodenní starostí o naši spokojenost dovedl náš pobyt prostě k dokonalosti. Takže nejen poděkování, ale jeho činnost bych oznámkoval jako jedna hvězda. Myslím, že nebudu sám. [Spiklenec]

Na rámcové prvotní reportáži z Miličína již pracuji.