NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Moře, moře a pořád moře

Vložil Anonymní, 17. Červenec 2007 - 10:55

I když spousta lidí přes rok podřimuje n-spánkem, tak na léto procitají a počet naháčů stoupá geometrickou řadou. Bezkonkurenčním fenoménem je pak MOŘE. A to určitě v množném čísle. V informovanosti by Naturista nechtěl zůstat pozadu a rádi bychom přinášeli na jedné straně co nejvíce informací pro ty, kteří cestují za mořem a na druhé straně zážitky vracejících se zpět a svoje zkušenosti předávají dalším. K tomu jsme zřídili speciální stránky.

Naturista by chtěl vejít v užší kontakt se zahraničními FKK centry, ale i s dalšími podobnými subjekty. Proto jsme se pustili do projektu, kde každý subjekt bude mít svoji stránku. Ta bude obsahovat co nejvíce potřebných informací – od mapy, přes již naplánovanou trasu z Prahy nebo Brna, až po předpověď počasí pro dané místo. Nebudou chybět možnosti přidání oblíbených Komentářů k jednotlivýcm stránkám. Budeme propagovat přímo místa zájmu naturistů. Nebudeme tedy odkazovat např. na Natur Travel, ale přímo na Jachtu Silvu. Zkrátka přes tyto stránky bude co nejkratší cesta k získání informací o místech vašeho odpočinku.

Spolupráce
Jistě pochopíte, že takto obsáhlá práce se neobejde bez vaší pomoci. Zatím máme několik skrovných dopisovatelů, jejichž řady by se měly podstatně rozrůst. Chtěl bych případné spolupracovníky zaujmout nabídkou odměny za zprostředkování tzv. Partnerství s Naturistou. Tato forma spolupráce bude na různých úrovních – od jednoduchého PR článku po celoroční spolupráci v uvádění novinek partnerských subjektů, aktuální slevy apod.

První vlaštovky
Projekt jsme zahájili vytvořením prvních stránek přímořských FKK center v Chorvatsku:
NATURIST PARK KOVERSADA, Istrie, Chorvatsko
FKK Valalta, Istrie, Chorvatsko
FKK Kanegra, Istrie, Chorvatsko
FKK Solaris, Istrie, Chorvatsko
FKK Ulika, Istrie, Chorvatsko
FUNTANA ISTRA – NATURIST, Istrie, Chorvatsko
FKK Kažela, Medulin, Istrie, Chorvatsko

FKK BUNCULUKA, ostrov Krk, Chorvatsko
FKK Baldarin, ostrov Cres, Kvarner, Chorvatsko
Kosirina Kemp, ostrov Murter
FKK Kemp Kovačine na ostrově Murter.
BLACE Beach, ostrov Mljet, Saplunara.

Google EarthGoogle Earth

Takto chceme zmapovat všechna FKK centra světa. Jakým tempem to půjde, bude záležet i na vás a vašich příspěvcích. Pro konkrétní formy spolupráce kontaktujte prosím Naturistu.
Určitě perspektivní je projekt Naturista Google Earth, na kterém bude taky dost práce, ale po zmapování všech dostupných míst to bude velkolepý úspěch.

Přeji všem krásné léto a budeme se těšit na to, že na Naturistovi najdeme každý potřebné informace pro naši rekreaci a cestování na naturistickými místy světa.

2