NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

KLOKOČOV - holandský naturistický kemp.

Vložil Anonymní, 1. Květen 2007 - 21:51
Aktualita: 
ZPRÁVA OD MAJITELŮ -FKK Klokočov

Kemp v Klokočově je po sezóně 2023 trvale a definitivně uzavřen.

Mapa, plánek, souřadnice: 

GPS: 49.643889, 14.545278

Skeň a jeď přímo na Klokočov :-)Skeň a jeď přímo na Klokočov :-)
Předpověď počasí
Počasí Sedlčany - Slunečno.cz

Přístupnost pláže: 
Placená s otvírací dobou (jindy nepřístupná).

Fotografie: 
KlokočovKlokočov

Vstupné, provozní doba, kontakt: 
Doprava: 
Autem
Na kole
Pěšky

Naturismus: 
Lokalita zanikla - historické údaje jen pro informaci.

Zázemí na pláži: 
Naturistické občerstvení.
WC na n-pláži.
Sprchy na n-pláži.
Naturistický kemp.
Parkoviště placené.

Vhodnost: 
Pro neplavce.
Na opalování.
Pro sport a zábavu.
Vhodné pro děti.

Parkoviště: 

v areálu kempu


Sport - zábava: 
Ubytování: 
Terén pláže: 
Tráva.

Okolí: 
Les, lesík.
Pole, louka.
Ticho.

Vodní plocha: 
Rybník.
Dno blátivé.
Žádný proud.

Po svých / s jízdenkou: 

vlak nejede


Autem: 

Další info: 

# FKK CAMP provozovaný od půlky června do srpna # kapacita: louka 3 ha, desítky stanů # cena cca 750 Kč/rodinu/den # rybníček 0,01 ha, hloubka 1 – 2 m # bazén 10×20 m, celek od r. 2002 # bar, dvorek se stoly # adresa: Bezmíř 18, 257 54 Vojkov # Sedlčany, Votice (10 km) # tel./fax. (+420) 317729053 / 317729055 (only in July & August), e-mail: Klokocovhome.nl anglicky nebo holandsky


Nejbližší obce: 

Sedlčany, Votice, Bezmíř, Vojkov


Turistické cíle: 

Okolní lesy, vody a stráně


Aktualizováno: 
1.6.2020 Ivo Žurek 7.2.2024 Vašek a Petra

0
 
-

Naturistický kemp na prodej...

Vložil HonzaH, 12. Říjen 2008 - 22:20
Obrázek uživatele HonzaH

Tak jsem zjistil, že je k prodeji. www.sreality.cz/…v-1975307469 Nevíte někdo více ?

 
-

Klokočov do kytek

Vložil zurek (bez ověření), 13. Říjen 2008 - 8:59

Klokočov je na prodej, protože přes něj povede dálnice D3. A to přímo přes ctěná pozadí slunících se naturistů (v levém horním konci – Klokočov, Bezmíř). Interaktivní mapa (100m od bazénu). Takže kdo na tohle skočí, tak vyhodí 23 mil. Kč do vzduchu. Počítám ale, že na to neskočí nikdo. Popř. by se tento n-kemp mohl přestěhovat do Prčic, cca. 10km jižněji od Klokočova).
Naturista.cz bude chtít dát dohromady nějakou n-lokalitu – bez bakelitových bazénů, v ryze přírodních podmínkách. Přijďte v sobotu do Čestlic v 19 hod. dát na toto téma řeč.

 
-

Klokočkov

Vložil mk, 8. Srpen 2012 - 21:13

Ahoj, právě jsme přijeli z kempu a je funkční, moderní a krásný. Pěkný opravený statek slouží jako zázemí, sociální zařízení je čisté, večer můžete posedět v baru ve stodole nebo si zahrát nějakou stolní hru. Koupat se dá ve velkém bazénu u vysečené louky, kde se zároveň kempuje. Okolí je velmi klidné, dá se chodit na natura procházky. Nám se toto místo velmi líbilo a rádi se sem budeme vracet. Škoda jen, že jsme zde byli jediní z ČR. Určitě toto místo navštivte, ať se nás tu sejde více .o)

 
-

Projekt dálnice

Vložil Radka (bez ověření), 8. Srpen 2012 - 10:44

Dálnice určitě přes Klokočov nepojede, protože by musela přejít přes několik těles městských skladek, které by se museli draze sanovat, aby nedošlo k nebezpečným jevům na dálničním tělese. Kemp Klokočov je rozprostřen na velkolomu na mangan, kde vykonávali otrockou práci lidské bytosti, aby se zde těžil mangan pro nacistické rakety. Lom je zasypán vším co vyprodukovala průmyslová Příbram a Sedlčany.

Místní stavební úřady neposkytli projektantům relevantní informace. Úředníci prostě při rozhodovaní vynechali archív stavebního úřadu. Rovněž je možné, že při úklidu po druhé světové válce v rámci zatajení skutečnosti, že mezi Sedlčany, Štěchovicemi a Benešovem se nacházel největší koncentrační tábor ve Střední Evropě, byly rozhodnutí stavebních úřadů odvezeny do Prahy a tam zapadaly prachem v některém archívu vlády Československa.

Dokumenty o zločinech proti lidskosti byly po roce 1960 vloženy do archívu OSN, ke kterým mají přístup jen vybraní diplomati a nikoliv badatelé. A tak například Vojenský historický ústav paběrkuje na listinách, které se do spisů již nedostali, protože pocházejí ze soukromích sbírek.

Podzemní továrny v tomto prostoru vybudované z obraných srubů Škoda byly změněny v podzemní továrny na smrt a po válce se staly kořistí Rudé armády, která zde instalovala technologii studené války včetně zbraní hromadného ničení. A právě tato technologie zpomalovala odsun okupantů po pádu železné opony. Oficiální odchod Rudé armády v roce 1967 ve skutečnosti nikdy nenastal a Pražské jaro bylo dobrou záminkou pro zesílení pancíře na železné oponě. Vláda Československa tak v roce 1968 neměla jinou možnost než podepsat „Mnichovské ultimátum“ v Moskvě.

Takže hledači Štěchovického pokladu se marně snažili najít Štěchovický poklad, protože Alpská pevnost na břehu Štěchovické přehrady se změnila postupně ze základny nacistů v srub Rudé armády a posléze v srub České armády. (Nacisté v rámci utajení přejmenovali obce kolem Štěchovic na Rakouské vesnice a dodávali německým osadníkům Rakouské noviny. Údolí Vltavy se stalo Dunajem ...... Pokud se ptáte, kde je vchod do Štěchovické pevnosti musíte se zeptat Armády České republiky. Ministr obrany pak Štěchovickou pevnost může odemknout denním rozkazem.

Dědeček musel v roce 1960 zběhnout z armády protože se neztotožnil s komunistickou přísahou. Mezi roky 1960 a 1968 prováděl dědeček se mnou rekonstrukce vypovědí svědků, kteří přežili holocaust, aby vyloučil možnost, že se za svědkem holocaustu neskrývá dozorce tábora smrti.

Radka

 
-

nádherné místo Klokočov.

Vložil rokivanilka, 20. Červenec 2014 - 18:09

Dnes jsem navštívil naturist.kemp Klokočov. Je to krásné místo. Spousta naturistů krásná příroda les, louky,pole. Bazén kde byla průzračná voda,občerstvení, příjemný a milý lidi. Až na jedno jsou to všichni Holandani ze 70 aut a30 karavanů tam bylo jediné české což je zarážející. A moje ruština ze základky mi byla taky prd platná. Neváhejte tohle překrásné místo navštívit. S pozdravem.

 
-

Zklamání

Vložil Vašek V., 12. Červenec 2022 - 7:13

Přivítala mne příjemná paní, která chtěla komunikovat především anglicky nebo německy (což nebyl vůbec problém). Chtěl jsem se vykoupat a přespat ve svém autě do druhého dne. Bohužel bazén byl mimo provoz (jestli jsem to dobře pochopil, tak nefungovala filtrace a čištění, takže voda v bazénu sice byla, ale špinavá). Za zaparkování auta do druhého dne paní chtěla 550,– Kč, což je bez bazénu opravdu moc.