NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Koupaliště Flošna Hradec Králové

Vložil Anonymní, 9. Duben 2010 - 9:51

Aktuálně 21. 5.: Úterý a čtvrtky vyhrazeny na opalovací terase bez plavek.
Zbrusu nové koupaliště Flošna v Hradci Králové bude otevřeno v polovině května 2010. Kromě všech možných atrakcí bude na vrchní terase možnost opalování bez plavek. V současnosti se jedná o rozsahu tohoto pro nás důležitého místa.


Nové hradecké koupaliště, které ponese název koupaliště Flošna, otevírá své brány pro návštěvníky již v průběhu května. Nyní máte možnost podívat se na víceméně aktuální fotografie koupaliště.
 Reportáž internetové televize TV-HRADEC:
 

Informace o Koupališti Flošna Hradec Králové:
Provozovatel: Správa nemovitostí HK, stávající stránky Koupaliště Flošna.
Mapa:

GPS: 50.205651282652575, 15.842070579528809


Zobrazit místo NATURISMUS na větší mapě
Jiné naturistické lokality v HK a okolí.

Aktuální článek z HRADEC KRÁLOVÉ.ORG:

Práce v areálu hradeckého koupaliště finišují

Nové koupaliště v Hradci Králové by mělo být už v květnu otevřeno veřejnosti. Přesné datum zahájení provozu ještě nebylo oznámeno, stejně jako ještě není znám název nově vzniklého areálu, nicméně zásadní stavební práce již byly dokončeny a pracuje se například na vybavování interiérů.
„Když lidé z Hradce Králové chtěli navštívit klasické koupaliště, museli jet například do Třebechovic, do Lodína, do Pardubic či jinam. Díky výrazné investici města se však hradečtí obyvatelé letos konečně dočkají odpovídajícího koupaliště,“ řekl náměstek primátora Martin Soukup.

„V nově vzniklém komplexu bude celoroční provoz, koupaliště je jen jednou, i když nejvýznamnější, částí areálu. Vše finišuje. Teď jsme před podpisem smlouvy s pronájímatelem restaurace a bowlingu, již máme podepsánu smlouvu s provozovatelem squashových kurtů a fitnesscentra. V současné době se intenzivně připravujeme na zahájení provozu,“ řekla Jaroslava Bernhardová, která je pověřena řízením Správy nemovitostí Hradec Králové. Dodala, že koupališti dominuje plavecký bazén s pěti drahami o délce padesát metrů. Další bazén je s proudovým kanálem, perličkou, chrličem a masážními tryskami. Dětem bude sloužit bazén se skluzavkami, vodním ježkem, sedacími bójkami, vodními děly a malým proudovým kanálem. V areálu vzniklo i dětské hřiště. Z dalších atrakcí nechybí tobogán pro duše, tobogán s dojezdem do bazénku a speciální skluzavka. Součástí koupaliště jsou letní šatny, dvě hřiště na plážový volejbal, altán, také z části travnatá opalovací plocha pro nudisty na střeše provozní budovy, uvnitř které je restaurace, wellness, whirlpool, finská sauna, bio sauna, parní kabina, aroma kabina, odpočinková část pro wellness a další provozy.
„Postavit koupaliště je nákladná záležitost, nicméně v Hradci Králové koupaliště citelně chybělo. Stejně tak v Hradci chybělo například odpovídající autobusové nádraží – dnes máme v provozu moderní terminál autobusové dopravy, na který mohou být obyvatelé města právem pyšní. Přál bych si, aby se chloubou našeho města stalo i nové koupaliště, respektive celý areál, v němž koupaliště je. Má k tomu všechny předpoklady,“ dodal Martin Soukup.

 
5
 
-

Dotazník

Vložil Karlík (bez ověření), 22. Květen 2010 - 11:59

Tak mně tento dotazník připadá jako výsměch všem naturistům. Takový velký areál a oni nám laskavě dovolí 2 dny se smažit jen na nějaké vyprahlé terase?! Tam bych nevlezl ani za zlaté prase. To budu raději doma na balkóně nebo ve vaně. Mám to s veškerým komfortem a zcela zadara [Úsměv] . Jistě to mysleli dobře s nabídkou, ale neuvědomili si nejspíš, že je to pro nás ponížení. Na takovou terasu by vlezl jedině nějaký masochista či někdo kdo by tam chtěl hledat vzrušení. Pro běžného rekreanta a naturistu určitě ne. Pokud by tam byl alespoň nějaký bazének na svlažení a dostatek místa v něm aby se dostalo na každého tak to by bylo jiné.