NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Královéhradečtí nahatí čerti popáté

Vložil Anonymní, 6. Prosinec 2010 - 0:39

První Naturistický Mikuláš v Čechách byl vlastně důsledkem značně živelně začínajícího N-Babylonu. Tam se zpočátku jednalo o spíše jakési textilně-voyeurské seance, než o setkání slušných naturistů. Proto jsem se rozhodl vytvořit tomuto protiváhu a tou se stoprocentně staly rodinné naturistické večery v Aquaparku ML Hradec Králové. Jedním z nich byl právě Naturistický Mikuláš 2005. Tak extrémní rozdíl oproti tehdejšímu Babylonu určitě nikdo nečekal a královéhradecké n-akce se těšily nebývalé návštěvnosti. I když vstup měly jen smíšené dvojice a rodiny. V době, kdy nebyly Čestlice, Olomouc, Brno,… jsme v HK zažívaly bezezbytku zlatou naturistickou éru. Jak to vypadalo na Naturistickém Mikuláši po pěti letech se můžete se mnou podívat hned teď.


Krátce před 18. hod. na libovolné n-akci v Hradci Králové (2005) se tvořila téměř nekonečná fronta. Krátce před 18. hod. dne 4. 12. 2010 jsem lupou dohledal před pokladnou královéhradeckého aquaparku dva notorické singly, kteří se s úsměvem na tváři vrhli do unikátně historického vlnobití místních Lázní. „Trochu“ ledová sprcha na úvod. Tím ledovější, když vás zamrazí už potřetí za sebou. V Babylonu musíme soutěžní družstva dělit do skupin, v Čestlicích trháme rekordy v návštěvnosti… a v Hradci – baště českého naturismu se na nás do začátku akce zubí dva singlové. Kanibalismus velkých aquaparků je evidentní a je jen na pevných nervech a trpělivosti nehodit malé areály přes palubu a nevyhřívat se na výsluní slávy obrů.
Přiznám se, že jsem měl tuto sobotu na začátku tradičního N-Mikuláše do pevných nervů sakramentsky daleko. Po totálně apatických Valaších před měsícem se ani další malý aquapark v HK nerýsoval jako bůhvíjaký adrenalin. 

Ani ta královéhradecká kaše se nejí tak horká, jak ji vířivkáři navaří a během půlhodinky se to začne scházet nevídaným tempem. Známé firmy z Hořic, Pardubic, Litomyšle… kalamita nekalamita ze 144 km vzdáleného Olomoucka si to přihasí čtveřice známých a zahanbí všechny ty místní slibotechny, které pod rouškou „něčeho“ zůstali pěkně v závětří u televize. Kalamita je zlá věc, ale lenora daleko horší a určitě patří mezi přední civilizační neduhy.
První hodinka ale všechny chmury rozvlnila a otevřením sousední padesátky už následovala jenom radost.

Barvy lenivých Pardubáků tentokrát hájil pouze Bořík s loňskou vicemiss Natura Janou Pěknou, na které stořil opravdu pěkné, přímo orionské hvězdy. Holky Kašparovy z Úpice zase vsadily na čertovské kudrlinky, děti svobodovi od Litomyšle zase překvapily čokoládovými mikulášskými přáníčky, která rozdávaly všem návštěvníkům. Když nakonec přidaly vlastnoručně upečené vánoční perníčky, tak bylo o hrdinech mikulášského večera rozhodnuto. K přikvačivším horalům z Jablonného v Orlických horách se přidali horáci z Havlíčkovy Borové a komu je tu ještě hej jsou Pražáci, kteří nesmí chybět nikde. A kromě těch pár četníků, kteří se nepozorovaně blíží k houfu nudistů už je tu jen pan plavčík s kolegou a ti to tady za chvíli zamknou a bude pokoj. 


5
 
-

Hradečtí čerti

Vložil Danxm (bez ověření), 7. Prosinec 2010 - 0:10

takže opět děkujem za zážitek v rámci akce ,,Poznej české bazény,posílíš naturismus,, [Tmavé brýle] Děkují moraváci,a těšíme se u nás.

 
-

smajly

Vložil abbc (bez ověření), 12. Prosinec 2010 - 16:14

Musela to být super akce akorát ty smajlíci na fotkách to je děs… Myslim si že naturisti by se neměli stydět za fotky kde jsou nazí.. [Spiklenec]