NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Lipnická kronika 2012 - den druhý.

Vložil Roland Jitka, 9. Květen 2012 - 12:07

Po vydatné a výborné snídani jsme vyrazili pod vedením terénního kamzíka JirkyRybky po okolních lomech, do krásných lesů kolem Lipnice. Jelikož zde byl nápad nahradit naturistický pochod, tak se výlet pojal v oblečení demokraticky, jak kdo chce. Více jak polovina účastníků, tuto skvělou možnost využila a celý výlet absolvovala v rouše naturistově. Počasí nám opravdu přálo, svítilo sluníčko a v lesích nefoukal vítr. Skvělá možnost jak využít opalovaní a turistiku v jedno. Jaký byl celý den včetně výletu na lomy, můžete vidět v článku ze druhého dne skvělého pobytu na Lipnici.
Velmi vydařený slunný den, jakých není v našem uspěchaném životě mnoho.


Vítejte na lomech v LIPNICI NAD SÁZAVOU.

Vláček asi třiceti lidí, vedený JirkouRybkou vyrazil z tábora a po přejití silnice se vyhlásil pochod po naturisticku. Naturisté na pochodu. Pepper, Strýček Skrblík, Majkl, mikee, Linka, Vlčica, zurek, JirkaRybka, janykula, obě poloviny mdr, Pavel, Roland a nejstarší účastník akce, jehož jméno a nick jsem nezaznamenal. Pokud jsem na někoho zapomněl, dejte vědět a já jeho nick do seznamu dopíši. Každopádně tento pochod byl zatím s největší účastí naháčů v dosavadní historii Naturista cz.

Výlet asi osmikilometrový vedl krásnými lesy kolem žulových lomů, které jsme v rámci přístupnosti terénu využívali na koupání a v našem případě jak jinak, než bez plavek. Voda nebyla ještě úplně prohrátá, ale na osvěžení to stačilo a koupání příležitostně využil asi každý. Našli se pochopitelně i ledoborci, kteří v každém lomu plavali tam i zpět. Jak jsem již napsal, příroda Lipnických lomů je prostě okouzlující a nádherná. Potkali jsme několik turistů, nějaké rybáře a lidičky na procházkách se psem. Nikdo se nepohoršoval a někteří nám dokonce i zamávali.

Lomy jsou očíslovány a jeden z nich je veden jako naturistický, bohužel právě na nudistickou pláž spadla skála, takže se nedá prakticky na opalování využít. Poslední lom se jmenuje Oči, kdy opravdu oči jsou vysekané ve skále a je jedním z častých turistických cílů. Několik lomů a jejich reliéfy jsou věnovány době minulé, kdy odposlech byl běžnou součastí života a doufejme, že uvedenou dobu budou připomínat už jen tyto turistické atrakce vytesané do žulových stěn lomů.

Výlet a pochod považuji za perfektní, JirkaRybka a Pavel vybrali vcelku schůdnou cestu (i pro děti), i když trošku delší než jsme všichni původně plánovali. Jediný kdo nesdílel naše turistické nadšení byl malý dvouletý Tadeášek a raději se nechal celou cestu Ájou nést. Po zhruba čtyřech hodinách jsme se vrátili do tábora, kde zůstali jen PetrK a JirkaB a věnovali se jak jinak než lenošení a opalování na louce u lomu naší tábornické základny.

Po návratu nás čekal výborný oběd v podobě svíčkové a odpolední program v podobě lenošení a opalování kolem lomu a na přilehlé louce. Někteří z nás se věnovali koukání do sebe v chatkách po dobrém obědě a trochu náročnějším turistickém výletu po okolních lesích. Přesto nikdo nezaspal perfektní večerní program a po lehkém odpočinku v chatkách všichni se skvěle bavili.

Večer byla opět roztopena sauna, protože začalo bouřit. Po skvělé večeři pokračovala příjemná zábava. Program byl kombinovaný sauna, koupání v lomu po sauně, šachový turnaj (který byl ale nakonec pojat spíše jako zábava a neměl žádného vítěze) a karaoke za doprovodu hudby na klávesy Petra Malínka. Na klávesy nám velmi pěkně zahrál i romanius83. Klasická hudba v jeho podaní byla zpestřením i tak hezkého večera. Karaoke s titulky písní promítaných na zeď se postupně zúčastnili všichni, někteří pravda spíše sborově, protože například můj hovězí hlas mutanta by k hezkému večeru spíše nepřispěl. Večer probíhal v příjemné atmosféře při vínečku ve společenské místnosti, krásně vytopené krbem. Končil jak jinak, zase v brzkých ranních hodinách za spokojenosti všech zúčastněných. Pravdou bylo, že také již trochu společensky unavených.Galerie kreseb a maleb Romana Bureše Lipnice 2012
.

Chtěl bych poprosit všechny účastníky LIPNICE o zaslání zajímavých fotografií z druhého dne pobytu do galerie. Obrázky zašlete na roland@naturista.cz. Dále bych požádat všechny o další zážitky z druhého dne krásného pobytu na Lipnici. Přál bych si, aby celá Lipnická kronika byla společné dílo všech lidiček, které tímto co nejsrdečněji zdravím.

Prožili jsme krásnou procházku lesem bez plavek a příjemný večer
za doprovodu hudby Petra Malínka.

Druhou část fotogalerie z Lipnice najdete zde.Naturista KlubNaturista Klub
Přispěvatelé: Líbil se Vám tento článek? Máte pěkné naturistické zážitky z Vaší dovolené, cestování, návštěvy bazénu, aquaparku, wellnessu? Podělte se o zážitky s ostatními čtenáři. Za článek většího informačního rozsahu Vám nabízíme volnou vstupenku na libovolnou akci Naturisty cz.
Svoje texty, fotografie, videa posílejte na EMAIL. [Pošta] Potěšíte sebe i ostatní naturisty.

Pokud byste chtěli podpořit Naturistu cz. jakoukoli částkou, tak můžete bez poplatku systémem PAY SEC na naše jméno: naturista, číslo: 3891789. 
Předem Vám děkujeme.

Inzerenti a zájemci: Chtěli byste zde prezentovat svůj obchod, nabídku, služby nebo Vaše činnosti? EMAIL. [Pošta]
Využijte prosím naši širokou nabídku Vaší prezentace na internetu i na reálných a oblíbených akcích NATURISTA.CZ.

5
 
-

Děkuji všem za fota z Lipnice.

Vložil Roland Jitka, 9. Květen 2012 - 23:24

Děkuji všem za fota z Lipnice. Bez vašich příspěvků a fotek by tahle reportáž Kronika krásné Lipnice 2012, vůbec nemohla vzniknout a ukázat jak krásně jsme se na Lipnici měli. Přidal bych se k vyjadření Pepper, že jsme ještě nikdy nepotkali s Jituškou tolik skvělých lidiček na jednom místě. Díky vám všem byla Super Lipnice ještě suprovější. Snad si minimálně stejnou sestavu užijeme i na Plasech[Spiklenec]

 
-

foto z Lipnice

Vložil romanius83, 9. Květen 2012 - 23:52
Obrázek uživatele romanius83
očioči uchoucho ústaústa
 
-

JirkaRybka

Vložil Roland Jitka, 10. Květen 2012 - 13:07

JirkaRybka byl celkově ústřední postavou lecčeho co skýtalo výbornou zábavu a atmosféru pro všechny a i díky jemu byla Lipnice označena za perfektní. [Úsměv]

 
-

Lipnice

Vložil Linka, 10. Květen 2012 - 13:41
Obrázek uživatele Linka

Pro výlet a pobyt na Lipnici mám jen slova jako báječná, výborná a perfektní. Pro osazenstvo Lipnice platí úplně totéž. Jsem z Lipnice nadšená i když jsem vůbec původně nechtěla jet. Kdo si nevyzkoušel neuvěří a kdo si vyzkoušel ví, že Lipnice a lidé kolem ní byli prostě skvělí a ani chvilku jsem se nenudila. Za organizaci Lipnice náleží všem jednička s hvězdičkou. Seznámila jsem se se spoustou lidiček, které bych moc ráda potkala znovu. [Úsměv]

 
-

Lipnice

Vložil Danxm (bez ověření), 10. Květen 2012 - 20:21

Zdar všem z Lipnice,velmi mě mrzí,že jsme museli tak brzo odjet,příště snad zůstanem až do finále. [Úsměv]