NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Lipnická kronika 2012 - den první.

Vložil Roland Jitka, 8. Květen 2012 - 17:17

Jsou reportáže které, píši rád a jsou reportáže, které píši ještě raději. Toto je jedna z nich a jelikož zážitků je tolik, že by se do jednoho článku těžko vešly, tak jsem si dovolil napsat kroniku jako seriál na pokračování den po dni. Je jen málo míst v České republice, které mají přídavné jméno překrásné. Naturista (jmenovitě PetrK) jedno z nich našel a nyní vás s Lipnicí seznámím. Lipnické lomy nedaleko Humpolce v překrásné přírodě, obklopeno vonícími borovicovými lesy. Lokalita, kde lišky dávají dobrou noc a sousedem naháčů je jen klid, radost, ticho a pohoda. Kdo přijel ví o čem mluvím, a kdo nikoliv, bude vědět o co přišel. Počasí narozdíl od předpovědi, nám přálo v rámci možností.


Vítejte na lomech v LIPNICI NAD SÁZAVOU.

Dne 4.5. 2012 začátkem prodlouženého víkendu jsme vyrazili z různých koutů republiky, někteří i ze Slovenska do krásné přírodní lokality Lipnických lomů. Pro cestující z Prahy a pražského směru trochu zkomplikováno kolonou na dálnici, kde bylo několik drobných dopravních nehod. Cesta dálnicí byla jediná skvrnka na krásně prožitém víkendu.

Počasí příjezdu přálo a sluníčko doprovázelo naši cestu do krásné přírody. Ivoš v rámci předcházení bloudění cestu lesem vyznačil cedulemi Naturista, tak všichni věděli, kde budou mezi svými. Přijelo nás dohromady asi 36 ve věkovém rozhraní 2–78 let!! Dobrou zprávou pro podobné akce příští je, že se sešlo velmi mnoho mladých lidí, v lesním táboře, který byl určen jen pro nás. Chatový tábor, kde textil a plavky byly zbytečné a nikomu nic nebránilo užívat si pobyt po našem, což také většina z nás využívala mírou vrchovatou. Náš tábor působil uprostřed přírody velmi malebně a krásný prodloužený víkend mohl pro všechny naplno začít.

Po nezbytném ochutnání vody, myslím pochopitelně plavecky, jsme zkonstatovali, že voda je pro koupání nejen skoro křišťálově čistá, ale i teplota dovolovala její plavecké využití. Pravda je, že někteří okusili vodu i zcela nenaturisticky a také nedobrovolně při plavbě na lodičce, kdy manévrování lodníků Pepper a romanius83 způsobilo převrácení lodi a jejich dobrovolně nedobrovolnému vykoupání v kompletním oblečení. Inu každý zkoušel vodu trochu jinak.

Po příjezdu všech nás čekala výborná večeře, která volně přešla ve volnou večerní zábavu. Ivoš roztopil saunu, takže se zábava rozdělila mezi perfektní večer všech zúčastněných ve společenské místnosti a příjemně vyhřátou saunou, proloženo zaplaváním si žulovém lomu s perfektně čistou vodou. Svými vtipy přispíval až do pozdně ranních hodin PetrK a krásný večer pokračoval i s raritou zcela nenaturisticky. Možná to bylo seznamovacím večerem, kdy po půlnoci byla plná sauna oblečených lidí. Takže vznikl první celotextilní saunový ceremoniál pro přátele klubu finské vodky a podobných saunových esencí užívaných víceméně vnitřně. Večer končil až brzy ráno, možná někteří zůstali rovnou na snídani. Ostatní nocovali ve svých dřevěných chatičkách.Vše dokumentoval Roman Bureš náš dvorní kreslíř Naturista cz a jeho velmi příjemná žena Janykula.

Půlden strávený na Lipnici nemohu nazvat jinak, než výborně stráveným časem v partě skvělých lidí, vytvářející výbornou zábavu a báječnou atmosféru. Již první večer naznačoval, že strávit prodloužený víkend zde byla výborná volba těch, kteří tak učinili a uposlechli rozkazu dobrého vojáka Švejka.
Chtěl bych poprosit všechny účastníky LIPNICE o zaslání zajímavých fotografií z prvního dne pobytu do galerie. Obrázky zašlete na roland@naturista.cz. Dále bych požádat všechny o další zážitky z prvního dne krásného pobytu na Lipnici. Přál bych si, aby celá Lipnická kronika byla společné dílo všech lidiček, které tímto co nejsrdečněji zdravím.

Prožili jsme velmi krásné odpoledne a příjemný seznamovací večer.

První část fotogalerie z Lipnice najdete zde.Naturista KlubNaturista Klub
Přispěvatelé: Líbil se Vám tento článek? Máte pěkné naturistické zážitky z Vaší dovolené, cestování, návštěvy bazénu, aquaparku, wellnessu? Podělte se o zážitky s ostatními čtenáři. Za článek většího informačního rozsahu Vám nabízíme volnou vstupenku na libovolnou akci Naturisty cz.
Svoje texty, fotografie, videa posílejte na EMAIL. [Pošta] Potěšíte sebe i ostatní naturisty.

Pokud byste chtěli podpořit Naturistu cz. jakoukoli částkou, tak můžete bez poplatku systémem PAY SEC na naše jméno: naturista, číslo: 3891789. 
Předem Vám děkujeme.

Inzerenti a zájemci: Chtěli byste zde prezentovat svůj obchod, nabídku, služby nebo Vaše činnosti? EMAIL. [Pošta]
Využijte prosím naši širokou nabídku Vaší prezentace na internetu i na reálných a oblíbených akcích NATURISTA.CZ.

5
 
-

Lipnice Super

Vložil Vasek Petra, 8. Květen 2012 - 21:56
Obrázek uživatele Vasek Petra

Lipnice Super. Bomba parta, všechny Vás pozdravujeme a těšíme se na setkání 19.5 v Čestlicích.

 
-

Lipnici třikrát Hurá

Vložil Roland Jitka, 8. Květen 2012 - 21:58

Všechny milé lidičky z Lipnice zdravíme s Jituškou z Litvínova a jsme rádi, že jsme společně s vámi mohli strávit velmi krásný prodloužený víkendek v tak příjemné společnosti vás všech. Lipnici třikrát Hurá.

 
-

Posílám pozdravy

Vložil Majkl (bez ověření), 8. Květen 2012 - 21:58

Posílám pozdravy pro všechny účastníky Lipnice! Bylo to s vámi super, i když jsem musel v nejlepším odjet. Všichni, kdo nebyli zaváhali

 
-

Lipnice – neopísateľne skvelá

Vložil romanius83, 8. Květen 2012 - 22:18
Obrázek uživatele romanius83

Lipnice – neopísateľne skvelá a vydarená akcia. Plno zábavy, skvelí ľudia, nemalo to chybu. Vďaka organizátorom aj všetkým zúčastneným za vytvorenie príjemnej atmosféry.

 
-

Ať se propadnu do západního

Vložil Pepper, 9. Květen 2012 - 6:31

Ať se propadnu do západního Německa, jestli jsem někdy potkal víc skvělých lidí na jednom místě. [Smích]

 
-

textilný saunový ceremoniál

Vložil romanius83, 8. Květen 2012 - 22:08
Obrázek uživatele romanius83
textilný saunový ceremoniál :Dtextilný saunový ceremoniál :D
 
-

Lipnice - zábava, relax a skvělá atmosféra

Vložil mikee, 9. Květen 2012 - 0:00
Obrázek uživatele mikee

Zdravím všechny spoluúčastníky Lipnice, díky vám všem za vytvoření pohodové atmosféry na tomto vydařeném prodlouženém víkendu. Velký dík patří i organizátorům, bez kterých by se tato velmi povedená akce mohla jen těžko konat. Rád jsem vás osobně poznal a už teď se těším na naše další setkání. [Spiklenec]

 
-

Obrázky z pod vodní hladiny lomu na Lipnici

Vložil janykula, 9. Květen 2012 - 9:01
Obrázek uživatele janykula

Jsou autentické [Šokovaný] Byly vytvořeny podle očitého svědectví a popisu těch kteří se tam ponořili. [Spiklenec]

 
-

maličko závidím...

Vložil asmara, 9. Květen 2012 - 19:21
Obrázek uživatele asmara

podle fotek to vypadá jako velmi vydařená akce. je vidět, že naturisty nepřízeň počasí opravdu neporazí. na fotkách poznávám havlíčkobrodský slaný bazén, Jirkův starožitný elektro herberk a i ty žravé rybičky v lomu od loňska dost povyrostly…paráda [Spiklenec] a když jsem Tomíkovi ukázala lipnické fotoalbum, nadšeně poznával paní kuchařku a tradiční hromadu řízků [Tmavé brýle] [Tmavé brýle]

 
-

Lipnické drobnosti

Vložil JirkaRybka, 9. Květen 2012 - 19:42
Obrázek uživatele JirkaRybka

Pravda pravdoucí – Lipnice byla prima, i když v průběhu pobytu nás tu a tam déšť zahnal do jídelny, a do vody ke konci lezli i otužilci už jen po sauně. Nebudu moc předbíhat, když se zde chystá ten dodatečný seriál reportáží… Jen uvedu na pravou míru, že tu malou výstavku ze světa starých osmibitových Atari dovezl Pepper, který stejně jako já spadá do průniku těch dvou přátelských světů. Já jen neodolal a strávil u toho nějaký čas, kde nostalgie tekla proudem, ačkoliv s naturismem to mělo společného pramálo.

 
-

Lipnice - Bylo to super

Vložil qwerty, 10. Květen 2012 - 12:16

Musim potvrdit vse co tu padlo. Jeli jsme na vikendovou naturistickou akci poprve a popravde jsme cekali ze akce bude spise individualni. Prijemne nas prekvapilo, ze program byl tak dukladne promyslen a naplanovan. Dokonce i kdyz zacalo prset, tak nam to nevadilo, protoze jsme meli zrovna naplanovanou aktivitu v jidelne. Dala se pujcit spousta sportovnich pomucek, takze jsme se opravdu nenudili. Spolek „Nataristu“ bavil pritomne informatiky. A uplne vsichni byli strasne fain a tak jsme si to nalezite uzivali.

Jeste drobna rada pro ty co hledaji pratele/partnery na plaz. Lepsi nez seznamka je zvednout zadek a vyrazit na takovou akci.

Moc dekujeme poradatelum za uzasny kus prace ktery odvedli. Vsem co tam byli s nami. Uz dlouho jsem nepotkal takou spoustu supr lidicek na jednom miste. Tesim se, na nejake pristi akci se urcite potkame.

 
-

Článek Lipnice opraven.

Vložil Roland Jitka, 22. Květen 2012 - 21:53

Na základě informace o nalezení místa Lipnice, jsem úvod článku opravil podle nálezce tohoto krásného koutu naší země. [Spiklenec] Děkujeme všichni Petrovi Konrádovi.