NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Lipnická Kronika 2012 - den třetí.

Vložil Roland Jitka, 10. Květen 2012 - 11:30

Nejhezčí den na Lipnici co se týče programu z hlediska naturismu.
Podle přibližně naplánováneho scénáře nás čekal další velmi příjemný den plný nejen nahaté zábavy. Po výborné snídani se plánoval den takto. Turnaj ve stolním tenisu, dřívější oběd, návštěva bazénu v Havlíčkově Brodě, prohlídka hradu Lipnice, procházka na lomy Ústa a Ucho, večeře, již tradiční každodenní sauna a soutěž malovaní na tělo. Až jsme se báli, že naplánované nepůjde stihnout, leč vše se podařilo se na výbornou. Prožili jsme tak další báječný den z kategorie chvil a dní, na které se nezapomíná.


Vítejte na lomech v LIPNICI NAD SÁZAVOU.

Po dřívějším obědě jsme vyrazili auty směr Havlíčkův Brod, kde nás čekal námi zamluvený městský bazén. Cesta se trochu zkoplikovala, kdy vozidlo Strýčka Skrblíka vypovědělo poslušnost ještě v lese nedaleko našeho tábora. Náladu nám to nikomu nezkazilo, prostě jsme pokračovali nějaký kus cesty v sedmi v jednom autě a když na nás kolona ostatních vozidel počkala, rozdělili jsme zbylé účastníky do volných míst v jejich autech.

Do bazénu v Havlíčkově Brodě jsme přesto kupodivu dorazili úplně přesně. Voda byla perfektní, prakticky bez chloru a mírně slaná. Přijemné zaplavání si, skluzavky, vodní chrliče a dětský bazének si užívali všichni. Zvláště široká skluzavka byla věčně plná nadšených naháčů. Poděkování patří i panu plavčíkovi, který na chvilku vyměnil své plavčické řemeslo za fotoaparát a jal se dokumentovat naší nahatou radost v bazénu. Domluvená hodinka v bazénu utekla jako voda a my vyrazili do supermarketu doplnit nějaké zásoby do tábora.

Krásný den pokračoval výletem na hrad Lipnice a část z nás volný čas trávila v útulné hospůdce v podhradí. Romanius83 objevil opět pianino a zahrál něco ze svého širokého repertoáru klasické hudby. Hrad je vlastně trochu opravovanou zřícenou, ale má krásnou rozhlednu. Na hradě i podhradí bylo velice dobře a užili jsme si trochu stínu za slunečného dne.

uchoucho ústaústaZ hradu turisté-naturisté pokračovali výšlapem k nedalekým lomům s názvem Ucho a Ústa a někteří si výlet prodloužili procházkou až do naší tábornické základny. Pro ty co již nechtěli šlapat po svých, byla připravena v Lipnici vozidla, na cestu tábora. Vzhledem k tomu, že jsme se pohybovali po hradě kde jsou lidé a v obydlené části Lipnice, nešlo zorganizovat procházku jako naturistickou i když na to bylo výborné počasí. Výlet na hrad a procházka na lomy přesto byla skvělým využitím volného času velmi pěkného dne.

Po večeři a chvilce odpočinku (v poloze ležmo v táboře) zacinkal Ivoš na kolejnici s výzvou pro všechny rádi se saunující, že sauna je vytopena a tudíž připravena k prohřívaní našich trochu unavených těl. Voda v lomu u tábora byla jako již tradičně využita na ochlazovaní se saunujících. Mnozí to spojili i s večerním plaváním, protože den byl velmi teplý.

Učastníci v pořadí písmenek nápisu. Pepper, krásná polovina nicku qwerty, Strýček Skrblík, Jitka, 78.letý pán jehož nick neznám, Petra, Janykula, Vašek, mdr – žena, Ivo Žurek, mdr – muž, Vladimir Malak. Malíři: Roman Bureš, Jirka Rybka, qwerty, mikee, milá starší paní, jejíž nick též neznám a děti nicku Vašek a Petra. Malíři byli vlastně všichni, jelikož někde probíhalo malování vzájemně. Já jsem se o malování pokoušel, ale nakonec mi zůstala pro mě úplně nová funkce oficiálního fotografa celé akce. Prosím tedy za fotky nekamenovat, vše je jednou poprvé.

Všichni zúčastnění byli odměněni šampusem a za společného přípitku a potlesku jsme oslavili další krásný den naší společné naturistické Lipnice.

Galerie kreseb a maleb Romana Bureše Lipnice 2012

Prožili jsme krásný den v bazénu a příjemný večer při malovaní na tělo.

Třetí část fotogalerie z Lipnice najdete zde.Naturista KlubNaturista Klub
Přispěvatelé: Líbil se Vám tento článek? Máte pěkné naturistické zážitky z Vaší dovolené, cestování, návštěvy bazénu, aquaparku, wellnessu? Podělte se o zážitky s ostatními čtenáři. Za článek většího informačního rozsahu Vám nabízíme volnou vstupenku na libovolnou akci Naturisty cz.
Svoje texty, fotografie, videa posílejte na EMAIL. [Pošta] Potěšíte sebe i ostatní naturisty.

Pokud byste chtěli podpořit Naturistu cz. jakoukoli částkou, tak můžete bez poplatku systémem PAY SEC na naše jméno: naturista, číslo: 3891789. 
Předem Vám děkujeme.

Inzerenti a zájemci: Chtěli byste zde prezentovat svůj obchod, nabídku, služby nebo Vaše činnosti? EMAIL. [Pošta]
Využijte prosím naši širokou nabídku Vaší prezentace na internetu i na reálných a oblíbených akcích NATURISTA.CZ.

5
 
-

Chvála Rolandovi

Vložil M.Dr., 10. Květen 2012 - 23:15

za barvité vylíčení našeho lipnického pobytu. Ti, kteří tam nebyli, vidí o co přišli. Jen drobná připomínka – chtělo by to přeorganizovat fotky tak, aby se po kliknutí na miniaturu v článku otevřela ta galerie, v níž se příslušná fotka nachází.

 
-

Pro MDR

Vložil Roland Jitka, 10. Květen 2012 - 23:25

To už by byl nadlidský výkon tohle hlídat a ještě koukat jestli není dvakrát atd. Postupně všechny fotky, které jste mi poslali dávám do článků a do galerií. Možná jsou zpřeházeně ale myslím, že žádná podstatná nebude chybět. Už jsem trochu z toho utahaný, každý den článek a ještě přemýlet a hledat v poznámkách co bude další den. Pokud se vám zdá, že nějaký důležitý fragment dne nebo zajimavosti a fotky chybí, dejte mi vědět a já to budu postupně doplňovat.

Jinak za pochvalu děkuji, byl si první a to se cení. [Spiklenec] Měj hezký den nebo večer Roland.

 
-

Třetí den Lipnice.

Vložil Linka, 10. Květen 2012 - 23:30
Obrázek uživatele Linka

Tento den byl opravdu naturisticko turistický, ještě s hezkým počasím. Kéž by takových dnů bylo více a hlavně se opakovaly se častěji. [Úsměv]

 
-

Pro Rolanda

Vložil vlčica (bez ověření), 11. Květen 2012 - 0:27

Roland aj ja si veľmi cením tvoju tvorivú činnosť. Chválim ťa za krásne opísané dni v článkoch a keď si to čítam a spätne spomínam na ten čas, tak ma to hreje pri srdci. Musím ti povedať, že zatiaľ každý večer som si sadla a zapla notebook, aby som si prečítala tvoj ďalší článok. Dnes som už od obedu bola fakt nedočkavá, kedy už bude večer a ja si prečítam ďalší deň. Som šťastná,že som na Lipnici bola a odporúčam to fakt každému. Boli sme perfektná partia a spoznala som super ľudí, s ktorými naše kamarátstva určite budeme rozvíjať.

 
-

Ztotožňujeme se s Vlčicou

Vložil Vasek Petra, 11. Květen 2012 - 9:33
Obrázek uživatele Vasek Petra

Ahoj všichni, ztotožňujeme se s Vlčicou. Jak máme možnost sednout k počítači první co otevřeme je Lipnická kronika a těšíme se na každou další novinku.(Rolande nezapomeň náležitě popsat svůj krásný výkon při posledním závodě) Parta se sešla opravdu perfektní. Skrytě doufáme, že se sejdeme v minimálně v této sestavě v srpnu na Plasech.

 
-

Šachový turnaj.

Vložil Roland Jitka, 11. Květen 2012 - 10:18

Chtěl jsem ještě zpropagovat soutěž ve hře šachy a udělat turnaj alespoň na Týdnu bezplavek v Plasech a slibuji, že se zúčastním jen jako rozhodčí, aby to nedopadlo jako v Lipnici, kdy po začátku turnaje za chvilku nebyli soupeři a zahráli si opravdu všichni, kdo tuhle krásnou hru mají rádi.

 
-

Panoramatické fotky.

Vložil Linka, 11. Květen 2012 - 22:38
Obrázek uživatele Linka
Moc se mi libí Romanovy (romanius83) panoramatické fotky, jsem ráda, že je udělal a myslím si, že potěšil všechny.
 
-

Neděle v okolí hradu Lipnice

Vložil JirkaRybka, 11. Květen 2012 - 23:28
Obrázek uživatele JirkaRybka

Cesta k věžiCesta k věži Bílá věžBílá věž Jen doplním, že ty reliéfy se přesněji jmenují Bretschneiderovo ucho a Ústa pravdy (Národní památník odposlechu), lomy samotné pak dle dostupných informací agentury JPP („Jeden Pán Povídal“) prostě Jednička a Dvojka (bez záruky).

Po prohlídce hradu ještě proběhla jedna malá odbočka, kam jsme ale šli jen Ivoš a já – navštívili jsme Bílou věž, ze které toho ale moc nezbylo (viz. foto). Její zbytky stojí přímo nad místním hřbitovem.
 
-

Oko.ucho,ústa....

Vložil Danxm (bez ověření), 12. Květen 2012 - 12:38

Já bych to nazval otorinolaringologický památník.  [Smích]