NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Naše první Kozlovice - 2012

Vložil Mirda, 6. Srpen 2012 - 12:33

Na neděli 5. 8. 2012 jsme měli naplánovanou návštěvu letního areálu v Kozlovicích u Přerova. Dvakrát nám to nevyšlo, ale tentokráte jsme měli volný termín a tak jsme se docela těšili. Jednak to nemáme daleko a také jsme chtěli podpořit akci naturisty.cz svou návštěvou. Už od rána jsme netrpělive vzhlíželi k nebi, které nevypadalo zrovna vábně. Tajně jsme doufali, že se počasí umoudří sejně, jako předešlý den, kdy se po obědě dostatečně vyčasilo. Těsně před desátou byl pohled směrem k Přerove velmi nevábný – viz obrázek. Nicméně jsme se odhodlali a řekli si, že to risknem. No a pokud by to nevyšlo, tak si v nejhorším uděláme jenom výlet do Přerova a okolí. Něco před jedenáctou jsme tedy vyrazili směr Kozlovice.

Pohled na PřerovPohled na PřerovDo Kozlovic jsme dorazili za chvilku, tady bylo čerstvě po dešti, ale už vykukovalo sluníčko. Zaparkovali jsme na téměř prázdném parkovišti u stadionu a vyrazili jsme směr koupaliště. Tady jsme zjistili, že už se našlo pár skalních příznivců a že určitě nebudeme sami.

Naše Marinka se ihned vrhla do vody, kde již dva „odvážlivci“ plavali. Voda byla sice dost studená, ale přes den se celkem prohřála a navečer už to bylo skvělé.

Matyášek v bazéněMatyášek v bazéněKrátce po obědě dorazil Ivoš s atrakcemi a také přibylo pár návštěvníků. Počasí se už také umoudřovalo a sluníčko na nás vykukovalo čím dál více. Vybalili jsme zorby a hurá s nimi na vodu. Později došlo i na šipky a ping pong. Také původní záměr – udělat turnaj v pétanque se málem vydařil. Ke konci se našlo pár příznivců, kteří si tuto hru také vyzkoušeli.

Krmení miminekKrmení miminekKolik se nakonec sešlo naturistů bude jistě vědět Ivoš a rád tuto informaci doplní. Každopádně jsme byli rádi, že jsme se nenechali odradit dopoledním škaredým počasím, neboť odpoledne se velmi od rána lišilo a nabídlo nám skvělou opalovačku vhodnou k odpočinku u bazénu.

Něco k popisu areálu: prostředí koupaliště se nám velmi líbilo. Je sice malinké, ale útulné s příjemnou obsluhou, která sice z počátku běhala v mikyně, ale ke konci došlo i na kraťasy. Víc prý se odkládat nebude. Bazének je spíše vhodný na lenošení, ale dá se i trošku zaplavat. Jelikož nebyla velká obsazenost, nebyl problém za mírný poplatek si zapůjčit lehátko i se slunečníkem. Také nudaterasa, která je celou sezónu provozována jako naturistická, byla pěkně upravená. Lze ji jednoznačně doporučit. Škoda jen toho oblékání se při návštěvě bazénu, ale na slunění je to taky dobré, alespoň něco.

Areál koupelištěAreál koupelištěJakmile Ivoš dodá fotky, tak doplním článek i galerii. Prozatím jen pár fotek z mobilu.

Mirda
www.koumarovi.cz

ZorbováníZorbování
5