NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

NATURISTICKÝ HELOUVÍN 2008 - VODNÍ RÁJ JIHLAVA

Vložil Anonymní, 3. Srpen 2008 - 12:31

Díky velmi vstřícnému přístupu vedení aquaparku ve městě ježků – Jihlavě se bude tradiční NATURISTICKÝ HELOUVÍN konat letošního roku v tamním VODNÍM RÁJI.

Termín: Sobota 8. 11. 2008 18 – 22 hod. VODNÍ RÁJ,
Romana Havelky 5a, Jihlava. EMAIL, tel: 608 127 100.
Popis příjezdu: Interaktivní mapa,
GPS: 49°24'30.038"N, 15°34'38.611"E

Vzdálenosti po D1: Praha – Jihlava = 120km, Brno – Jihlava = 91 km.
Z vlakového i autobusového nádraží je Vodní ráj cca. 10–15 min. pěší chůze. Pokud si nebudete vědět rady (Ješiši mámo, tady píšou na tom nádraží Břeclav [Šokovaný] ), tak zavolejte 608 127 100 a já vás zanaviguju. MHD je v Jihlavě zbytečně komplikované – musíte na Masarykovo nám., tady přestoupit na trolejbus E směr MOTORPAL HALA a vystoupit „Romana Havelky I“. Pěšky tam ale budete dřív.

Cena soutěžeCena soutěže Helloween colorsHelloween colors Program:
Soutěž o nejstrašnější helouvínskou masku, nejdokonaleji vyřezanou dýni a samozřejmě nejlepší pomalované tělo – největší šanci budou mít ježci!.
Hudba na přání k tanci i rozjímání, jak ji známe z našich naturistických akcí v jiných aquaparcích – Babylonu apod.
Samozřejmě spousta vodních atrakcí: tobogán 92m, vířivky, vodní masáže, venkovní vyhřívaný bazén, sauna, pára, solarium, brouzdaliště…
Zváni jsou všichni naháči, kteří se nebojí se navzájem postrašit helouvínskými legráckami a užít si Vodního ráje.

PTÁKOVINY.BIZPTÁKOVINY.BIZ Speciální ceny POUZE pro tuto AKCI!:
Dospělí – 4 hod.  – 200,–Kč
3 hod.  – 160,–Kč
2 hod.  – 120,–Kč
1 hod.  – 70,–Kč
Děti do 14 let – 4 hod.  – 100,–Kč
3 hod.  – 80,–Kč
2 hod.  – 60,–Kč
1 hod.  – 40,–Kč
Po překročení zakoupené doby pobytu je doplatek ve výši 1,.Kč/1 min.
 


Článek o projektu VODNÍ RÁJ JIHLAVA.

Loňský Naturistický Helouvín:
 

Georgii Agricola – Jihlavské podzemí, Jihlavské katakomby, jiný odkaz na Jihlavské katakomby

Oblastní Galerie Vysočiny Muzeum Vysočiny, Horácké divadlo, ZOO Jihlava

Ubytování: Nejbližší, ale drahé: EA Business Hotel Jihlava
Do 1 km: Lucie, U dvora, FC Vysočina, Tramp JI
Za 100 Kč: DDM JI ubytovna 

Jak se zmalovat jak dýně!:

3
 
-

No zaplať pámbu!

Vložil abel (bez ověření), 4. Srpen 2008 - 8:26

No zaplať pámbu! [Úsměv] Konečně nějaká akce poblíž Brna, které se snad budu moct zúčastnit. Ještě se kouknu na stránky toho aquaparku. Ale v tom plánku příjezdu by mohla být i příjezdová trasa pro „nemotorné“, tedy ty, kteří se tam dopravují MHD např. z autobusového nádraží.

 
-

Sólisté

Vložil Rosik, 28. Září 2008 - 17:48
Obrázek uživatele Rosik

Bude povolen vstup i sólistům nebo jak bývá dobrým zvykem v Hradci jen párům, případně samotnému muži pouze jako doprovodu dítěte? Po včerejší nedobré zkušenosti z Babylonu s obtěžujícími sólisty se raději ptám.

 
-

.

Vložil Prcek (bez ověření), 30. Říjen 2008 - 10:46

.

 
-

Solisté

Vložil Kozak (bez ověření), 28. Září 2008 - 18:38

Do Babylonu jezdíme skoro pokaždé a nemyslíme, že by tu byl nějaký velký problém v tomto směru. V Hradci jsi asi dlouho nebyl, pokud víme tak už to naštěstí také neplatí. Musíme si uvědomit, že je spousta mužů, kteří žijí sami nebo s nimi prostě partnerka nemůže jít z různých důvodů…je nesmysl jim zakazovat vstup a nemůžeme házet všechny do jednoho pytle. Pokud se problém objeví, je třeba to nahlásit obsluze, jak už napsal Prcek, od toho tam ta obsluha je. Asi jsi nepochopil o čem je naturismus..především o svobodě a toleranci. A jinak v Hradci bylo dříve běžnou praxí …podle nás dost smutnou, ale bohužel nutnou.....že samotní muži – muži naturisté – stojící ve frontě si "půjčovali " děti z fronty od někoho jiného nebo se přidávali k ženám při kupování vstupenek…Jinak by se bohužel nemohli zúčastnit…konečně někoho napadlo ten zákaz zrušit. Jinak přítomnost textiláků nám vůbec nevadí…ani v Babylonu ani na pláži…pokud by jsme vadili my jim, mají svobodnou volbu můžou odejít. Nesnažme se nikoho omezovat a neustále něco zakazovat, buďme tolerantní jeden k druhému.

 
-

Re: solisté

Vložil legolas (bez ověření), 28. Září 2008 - 19:56

Musím se postavit na stranu Rosika. Hezká žena na n-pláži nebo n-akci je magnetem pro určitá indivudua rekrutující se z řad solistů a velké části žen je takový zájem nepříjemný. Spousta žen kvůli takovým zážitkům nechce na n-akce chodit. To jsou myslím fakta, která nemůže nikdo zpochybnit. Jinou otázkou samozřejmě je, zda zákaz vstupu solistů je adekvátním řešemím.

 
-

Sólisté

Vložil Rosik, 28. Září 2008 - 20:32
Obrázek uživatele Rosik

Omlouvám se, asi jsem byl špatně pochopen. Mně nevadí sólisté, mě vadí ti, o kterých jsem psal v příspěvku ke včerejšímu Babylonu zde http://naturista.cz/drupal/?… Ve svém dotazu zde jsem se pouze zeptal, zda bude povolen vstup sólistům a to, že by mi to nevadilo. Nikde jsem nepsal, i když to tak možná vyznělo, že na tom zákazu trvám. Samozřejmé je, že není možné sólisty házet do jednoho pytle, je mezi nimi jistě mnoho bezproblémových naturistů, ale pokud se objeví úchyl, pak je to bez výjimky sólista. K tomu nahlášení obsluze: Jak jsem psal, byl jsem na takové akci poprvé, takže vůbec netuším, komu bych měl něco takového hlásit. Rád se poučím, jak to funguje. Aspoň konečně téma, které bude praktické pro tento web. A ještě k Prckovi. Pochybuji, že by Vaše dcera nebo kdokoliv jiný provedl rozhodnutí stát se naturistou během oněch dvou hodin smíšeného provozu. Já sám, ačkoliv již několik let naturista, jsem s tímto problém měl. Ve vodě mi to nevadí, ale na suchu jsem se raději pohyboval s ručníkem. Obávám se, že Vaše dcera by měla dobré podmínky pro rozhodování až po 20. hodině, protože před ní by se musela svléknout mezi textiláky včetně pubertálních výrostků v bermudách a to je v dospívání nepřekonatelná věc.

 
-

Díky za postřehy z aktuálního Babylonu

Vložil zurek (bez ověření), 28. Září 2008 - 20:44

Mockrát děkuju za postřehy. Povinné smíšené páry se neplánují. Je to velké omezení přístupu. My jsme tím na pár akcích prošli a pak se to stejně zrušilo. Já taky doporučuju, pokud se vám něco nepozdává, tak to řešit na místě. Pokud zavoláte plavčíka, tak úchyl bude dělat jako by nic a plavčík zase odkráčí. K exkluzivní holce prostě musí být exkluzivní bodyguard. Já v Babylonu potkávám spoustu krásných holek a ty jsou od 20 do 24 hod. vysmáté a nic kolem neřeší. Pokud někdo v AP souloží, tak bych mu normálně řekl, ať si jde řádit do wellnessu. Plavčík tady opět přijde nejspíš až po činu. Nicméně navrhnu nějakou e-zonu, kam by byl vstup jen na vlastní nebezpečí a tam by se mohlo dělat co by chtělo. Bývalo to i v Monseně. Zrovna nějaká zadní zákoutí jeskyní by se k tomu dobře hodila.
Na začátek N-party od 18. hod. se zeptám, nedovedu odhadnout, jak moc velká ochota bude začátek posunout. Osobně bych s tím radši moc nic nedělal… 18.10. zahájíme Čestlice a Babylonu se může zhoupnout návštěvnost. Podle mne je Babylon dokonalý, ale vzhledem k poloze je pro hodně lidí dosti vzdálený. Z Čestlic mi po roce intervencí volali a to se odmítnout nemůže, musíme je vyzkoušet a uvidíme, jak se ujmou.
Já se asi pohybuju v jiných částech AP, protože já vždycky fakt vidím vysmáté lidičky, kteří se maximálně baví, mladých přibývá, malovaných přibývá, Jeník nám krásně hraje do ouška. Těch foťáků jsem čoveče ale pár viděl [Smích] . Asi 30 [Úsměv] . Návštěvnost tím ale netrpí. Návštěvnost trpí ročním obdobím, ale ne přítomností foťáků. Já si dávám opravdu práci tím, abych se soutěžících zeptal, jestli jim vadí, že je někdo fotí. Zatím to nevadilo nikomu. Hrozný humor je vždycky, když mi napíše nějaký člověk, že „ten černý flek na té a té fotce vlevo dole je on a že abych ten černý flek vymazal“ :-))))))))))))))))))). Bez fotek to nejde. Představ si, že by tady byly jen dlouhosáhlé články, jak je to v Babylonu perfektní a dokonalé. 1 fotka vydá za 10 stránek písmen.
Všechny výše uvedené postřehy přepošlu p. majiteli a dáme o tom řeč. Navrhnu začátek od 18. hod., budu připomínat, že je potřeba trumfnout Čestlice atd. Až budu vědět, tak se ozvu.

 
-

Očumování

Vložil PetrK, 28. Září 2008 - 20:54

Jak jsem již psal kdysi kdesi v jiné diskuzi zde na naturistovi. Očumování probíhá všude. I na textilní pláži! I v hospodě, v obchodě, v tramvaji, v metru… prostě všude! Není to jen specialita n-akcí. A řekl bych, že pořvávaní oplzlých opilců je skoro horší než pohled z povzdálí… Ale to je asi věcí vnímání.
A nechodíte kvůli tomu do hospody? Nejezdíte tramvají? Zavedem párový vstup do metra? [Smích]

Trochu méně přecitlivění a více pohody. Vyprdněte se na ostatní a užívejte si sami za sebe. A nekoukejte jestli u toho ostatní na vás koukají [Spiklenec]

Petr [Ďáblík]

 
-

Očumovaní

Vložil Rosik, 29. Září 2008 - 5:57
Obrázek uživatele Rosik

No nevím, zda se jedná o přecitlivělost. Nahota je ale zvláště pro ženy velmi citlivé téma a proto bychom se my muži měli snažit jim situaci zlehčit. Beru to podle svých zkušeností. S manželkou jezdíme na nuda do Chorvatska již několik let. Letos poprvé jsme vyrazili na nuda v Česku a v sobotu poprvé i do aquaparku na nuda-party. Pak se ale najde jeden takový oplzloun a žena má po náladě a těžko ji budete přesvědčovat o další návštěvě. A to nemluvím o očumování to snad až tak nevadí, ale to pronásledování žen bazénem, jeskyněmi apod. Dotyčný si myslí, že je nenápadný, ostatní si toho také nemusí všimnout, ale pro ženu takové několikaminutové „nenápadné“ pronásledování může být hodně nepříjemné. Ano pokud má u sebe bodyguarda, který si toho všimne nebo je upozorněn a je schopen poslat dotyčného do patřičných mezí, pak je možné, že jí dá příště pokoj. Dotyčný si ale najde jinou oběť a to není řešením. Cílem pořádání takových to akcí by měl být především klid, pohoda a také umožnit novým lidem pozitivní zkušenost. Když se ale žena rozhodne po několikaměsíčním váhání k návštěvě této akce a pak ji odradí jeden takový podivín, pak už nikdy na tuto akci nepřijde. A to je chyba. Vím, že udělat s tím něco není v silách organizátorů, ale možná víc všímavosti ostatních by neškodilo. A ještě k tomu času. Cílem takovýchto akcí je jistě i rozšiřovat řady naturistů. Nejjednodušší cesta je vést i naše děti nenásilnou cestou k naturismu. Pak je ovšem škoda, že tato akce v podstatě začíná v osm, kdy mnoho menších dětí již chodí spát. Pak není divu, že na natur party téměř žádné děti nebyly. To se pak samozřejmě odrazí i v návštěvnosti dospělých, kteří holt musí děti hlídat. Pak lze jen poděkovat za Jihlavký halloween, který začíná již v 18 hodin.

 
-

Souhlas

Vložil Banana001 (bez ověření), 29. Září 2008 - 8:15

S tímto názorem musím jen souhlasit, bohužel situace je podobná a i horší na většině nudi plažích,hlavně v dosahu velkých měst. Většině žen to není opravdu příjemné, bohužel situace se dá řešit jedině akcemi menšího a soukromějšího charakteru, kde je větší vnitřní samokontrola. [Smích]

 
-

doprovodné jevy

Vložil Pohodička (bez ověření), 29. Září 2008 - 8:28

Pohodička – filozof a naturista MEDY No vida a máme téma na další ankety. Jak moc vadí sólisté? Jak moc vadí focení při akcích? Jaký je přínos smíšené účasti? Kdo má chuť na sex při nuda? Do Babylónu v listopadu se chystám, už mám zamluvený hotel. Na akci v Lipnici jsem stále fotil, nebyl jsem sám a máme krásné fotky nejen nuda, ale také z hradu, okolí a doprovodných akcí. No a kdyby v Babylónu kamarádka Dana nemohla být do 20 hod. v plavkách, naturistkou by se asi nestala. Kdybych na pláži nemohl být zpočátku sólista, jak bych se mohl stát naturistou? [Úsměv] Patřím k těm, co problémy zde nevidí.

 
-

To PetrK

Vložil diverti, 4. Červen 2010 - 15:34

[Zmatený]

 
-

re: očumování

Vložil PetrK, 29. Září 2008 - 14:39

To je právě o úhlu pohledu… Já na nahotě nevidím nic exkluzivního, zvláštního. Je prostě normální, že jsem u vody nahý… je to stejně normální jako být v tramvaji oblečený. A z tohoto pohledu proto úplně nerozumím čím se liší nahaté a oblečené očumování… [Úsměv] A pohoda přeci není přímo úměrná počtu čumilů. A nechat si náladu zkazit nějakým individuem, které je v podstatě jen frustrovaným blbečekem…to přeci nestojí za to! [Spiklenec]

I když samozřejmně uznávám, že na n-akci jsou tato individua více vidět než obvykle. Ale nejsou specifická jen pro n-akce, ale potkáváme je (a pronásledují nás) i jinde. Tím chci říct, že život je barevný, lidé jsou různí a všude se vyskytuje zhruba stejný mix úchylů a normálních lidí. I na n-akcích. Stále tam chodí jen obyčejní lidé, se svými běžnými slabostmi. Čili boj proti úchylům (čumilům) je předem odsouzen k zániku. Jediná cesta je (dle mého názoru) přitáhnout k naturismu co nejvíce obyčejných normálních lidí a rozředit tak počet těchto existencí. Rozhodně není řešení na n-akce nechodit…to se z nich časem stanou jen akce pro úchyly…a to přece nechceme! [Úsměv]

Petr [Ďáblík]

p.s.: začíná mne docela zajímat jak vlastně vypadá ten normální naturista? Všichni se za něj považujeme, ale co když jsme pro někoho jiného už úchyl [Zmatený] Protože některým ženám vadí i to letmé koukání… [Šokovaný]

 
-

Babylonské e-zóny

Vložil PetrK, 29. Září 2008 - 14:57

Myslím že v Babylonu je už teď dost místa na erotické hrátky (u Afrikany). A nemyslím, že by pan majitel dovolil dovádění v jeskyňkách. A to předvším z HYGIENICKÝCH důvodů! Vy byste se v tom chtěli koupat? Já tedy ne!! [Šokovaný]

Petr [Ďáblík]

 
-

Jak vypadá opravdový naturista?

Vložil Prcek (bez ověření), 29. Září 2008 - 17:04

Bez nadsázky jako já [Úsměv] . Nezáleží na tom jak vypadá, ale jaký je uvnitř a jak se chová. Především pak k té přírodě. To jsme, ale i mi lidé ta příroda. Takže se musíme umět chovat i k sobě navzájem! Já se dokážu zžít na 100% s tou přírodou což podle komentářů zde dokáže asi málokdo. A věřte či ne že je to nádherný a osvobozující pocit, uvolnění a odpočinku! Ten nejkrásnější a nejpříjemnější co znám. Ještě dnes při vzpomínce na letošní léto je mně moc pěkně [Úsměv] když si na to vzpomenu. Musí mít k tomu, ale člověk vhodné podmínky a musí umět ledacos překousnout, ignorovat a dokázat se též na 100% uvolnit. Především ale opakuji musí mít ten vřelý vztah k té přírodě! To znamená ani monočlánek nehodit do popelnice, je to pro přírodu záhuba a do práce chodit pěšky či na kole. A o dělání svinčiku na pláži nemůže být vůbec řeč.

Nicméně: Co se týká těch čumilů tak ti jsou mně též naprosto ukradení! Pokud tak někdo dělá okatě je to JEN JEHO ostuda a měl by se stydět! A pokud by mě příliš obtěžoval svým chováním klidně mu řeknu přímo do očí co si o něm a jeho chování myslím a raděj hodně nahlas aby to okolí slyšelo a on s hanbou odešel. Co se týče toho Rosíka tak nechápu proč si to z dotyčným sám nevyřídil osobně. Nepřipadá mi podle jeho imiče, že by to byl nějaký posera. A kdyby tak učinil jistě by pak i v očích své ženy výrazně povyrostl a byla by mu vděčná a šťastná a ne obráceně [Vyplazený jazyk] .

 
-

Re: očumování

Vložil legolas (bez ověření), 30. Září 2008 - 16:02

Dovolím si s Ivo Zurkem nesouhlasit. Podle mě focení na takových akcích a publikování fotek není vůbec nutné. Naopak to spíše přitahuje pozornost lidí, kteří to vnímají jako erotiku. Ale je to jen můj názor a můžu se mýlit.

 
-

pises ze sa chovate

Vložil jimi (bez ověření), 12. Říjen 2008 - 16:06

pises ze sa chovate normalne ale uz samotny fakt ze ste tam nahy nie je normalny, ak teda vychadzam z toho ze normalny znamena vacsinovy. podla mna je to v poriadku ocumovat, stejne velka cast toho su domienky a cloveka ktory na vas cumi zaujimate omnoho menej ako vam hovori vas egoizmus. ludia maju oci a ked sa pred niekym otrcite nahy co ma spravit, otocit sa? zavriet oci? alebo sa tvarit ze tam nie ste? ignorovat jeden druheho? ak sa na vas niekto pozera asi ste ho nejakym sposobom zaujali, chcete teda aby sa do vas nikto nestaral? mozno ked sa bude niekto v tom bazene topit tak by som mal obratit hlavu smerom prec aby ma nikto neobvinil ze cumim na nestastie druheho. kazdopadne ja by som tiez rad siel na akciu ale namam s kym a solo nepojdem lebo by som sa tam asi strasne nudil, par krat som bol sam na nudaplazi ale to je doslova nuda ked sa nemam s kym ani porozpravat. takze ist ako solista by nebolo zabavne a tak… mimochodom ked niekto pride ako par, kto vam zaruci ze vas jeden z paru nebude ocumovat?

 
-

téma

Vložil Pohodička (bez ověření), 13. Říjen 2008 - 7:37

Pohodička – filozof a naturista MEDY No vida a máme téma pro příští anketu. Role pohledů v naturismu.

 
-

Zastavme se sa bratia :-D

Vložil zurek (bez ověření), 13. Říjen 2008 - 9:28

Já jsem se teď vrátil ze Slovenska a musím plně potvrdit styl, jakým tady píše Jimi [Smích] . Slovensko je nanejvýš příjemná země, ale naturisti tam řijí jakoby v minulém století. Zdena Novanského upřímně obdivuju, že se v naturismu na Slovensku vůbec angažuje a dotáhl do praxe aspoň skvělé n-plavání v J. Bohunicích.
Myslím ale, že je dobré vědět, jak to jinde vypadá a považovat si toho, co máme u nás. Při pobytu na Spiši jsme měli bohužel dost deštivo a tak jsme se rozhodli navštívit Aquacity v Popradě (Tatralandia byla ještě kus cesty dál). Mohutný podnik, opravdu skvělé venkovní termály, personál příjemný. Ale Vitální svět jednoduše řečeno jak za Marie Terezie… Plavky i v prohřívárně sauny, to je opravdu moc a tam to funguje z 99%. Nakonec jsme se zašněrovali do osušek a celý Vitální svět přežili, ale podle mě to je absurdum, které se hned tak nevidí. Kdo chcete vidět bermuďáky v sauně, tak zamiřte do Popradu [Smích]. Tatralandie bude asi lepší, ale Poprad tedy příště opravdu vynecháme.

 
-

Re: Aquacity v Popradě

Vložil jano-mt, 13. Říjen 2008 - 12:49
Obrázek uživatele jano-mt

Prečo ste sa nepridali k tomu 1 % čo sa vie saunovať ? Možno by sa bol pridal niekto ďalší. A niečo by sa bolo zmenilo.


Žurek: Říkám, že jsme byli jen v osuškách, ve kterých jsme samozřejmě do ochlazovacího bazénku nešli. Jinak ale atmosféra… nepopsatelné… bermuďáci.

 
-

nam vratili 50 % vstupneho v Aquacity

Vložil Stano_B (bez ověření), 14. Říjen 2008 - 12:10

ked som sa stazoval, ze vo Vitalnom svete bolo priserne vela ludi. Z toho 50 % pubertiakov v bermudach a sucha sauna riadne smrdela, ked sa tam zacali susit morke handry co mali pubertiaci poobliekane. Takze vitalny svet v Aquacity nikdy viac.

To iste na Prednej Hore http://www2.prednahora.sk/index.php?… Krasny utulny vitalny svet, ale ked sme sedeli v saune taky ujko v plavkach nas upozornil, ze sa mame zahalit, lebo tam chodia aj deti. [Zmatený] Ja som ho zase na oplatku upozornil [Vyplazený jazyk] , aby si lahol na plachtu lebo pot sa mu lial z chrbta potokom a vsakoval do novucikeho dreveneho sedenia – fuj brrrr Potom sa ukazalo, ze ujko bol zamestnanec hotela :)

 
-

na Jihlavu!

Vložil Pohodička (bez ověření), 1. Listopad 2008 - 9:01

Pohodička – filozof a naturista MEDY Dal jsem si zde inzerát na spolujízdu do Jihlavy, jeli bychom s partnerkou. [Úsměv] pohodicka@seznam.cz

 
-

HK plavání

Vložil nebojsa (bez ověření), 1. Listopad 2008 - 15:54

…jen mimo diskuzi. Nějak jsem nepochopil, zda se koná v Hradci Králové ještě nudi plavání či zda již bylo zrušeno. Probíhá to nějak pravidelně nebo pouze při různých akcích? Rád bych se někdy zúčastnil. Díky všem nebojsa

 
-

re: HK

Vložil PetrK, 1. Listopad 2008 - 17:33

Sice jsem tam nikdy nebyl, ale pokud si člověk otevře stránky bazénu v Hradci: http://www.snhk.cz/index.php?…… tak po rozkliknutí „otevírací doba“ snadno zjistí, že nudi plavání je stále na proramu…

ach jak těžké…hlavně, že máme všichni doma internet a jsme spojeni informační dálnicí…jen nebýt líný a občas něco z toho použít…ale vlastně proč…on se vždycky nějaký pitomec (jako třeba já) najde…a ten to udělá za vás…a porádí vám…

Jo a ty různý akce…to už je hudba minulosti…Ivoš to jaksi zazdil (tedy odstěhoval se a na Hradecku už nic nepodniká a nenašel za sebe žádnou náhradu)

Díky váš Petr [Ďáblík]


Žurek: V případě Hradce jsem to pravda nechal na náhodě. Nechce se mi věřit, že by snad nejlepší zimní n-akce padla bez náhrady. Vše bylo zařízeno, akce měla podporu médií, provozovatele AP – ty nejlepší podmínky. Neche se mi věřit, že by nikdo z opaťáckého Sboru dobrovolných pivních hasičů se pokračování n-akcí neujal. Cestička je tady už prošlapaná. Já už to mám do Hradce opravdu dost daleko a mám svoje starosti, navíc se musím osobně s celým tímhle krajem nějak osobně vyrovnat. Je mi dost ouzko z toho, že by seriál n-akcí měl záviset na jednom člověku.


PetrK: Já bych to náhodou nenazýval. Na poslední velké akci jsem byl (netýká se pravidelného pátečního plavání, to běží i nadále!) a jak proběhla se můžete dočíst v komentářích zde Propagace v médiích nulová, vedení aquaparku naštvané, návštěvnost žádný zázrak. Pokud někdo tahne všechny akce sám, tak se pak nemůže divit, že ho nemá kdo nahradit a celý seriál n-akcí závisí na jediném člověku… My sme na to v Praze tři, a kdyby se někomu něco přihodilo tak ho ostatní hravě zastoupí.

 
-

HK

Vložil nebojsa (bez ověření), 2. Listopad 2008 - 15:02

PetrK:
…pardon za nepřesnost, samozřejmě jsem měl na mysli nudistické akce jednou za čas ve vodním světě.
Že se pravidelně plave v 50m bazénu vím, párkrát jsem přišel, ale nemám to nejblíž a upřímně mě to ani moc nenadchlo.
Tady na naturistovi se moc neorientuji, ten starý se mi líbil možná vím. To je ale otázka vkusu.
Tak díky za odkazy na HK plavání, trochu jsem si to pročetl. Škoda Žurka, který organizoval HK, ale prostě na jednom člověku se to stavět nedá, to víme všichni.
Hezkou neděli nebojsa [Spiklenec]


PetrK: Odkazy na všechny n-plavání v Česku najdete v pravém sloupci. V kalendáři jsou nepravidelné n-akce a pod tím jsou pravidelné n-plavání.

 
-

n-plavání Ostrava

Vložil M.Dr., 2. Listopad 2008 - 20:39

Koukám, že n-plavání v Ostravě není už v sobotu, ale v pátek – bylo by vhodné to opravit.

A proč je Rýmařov mezi nepravidelnými akcemi? Vždyť ten je pravidelně?


PetrK: díky za upozornění, opravíme. Bohužel naturista je nadšenecký podnik a není v našich silách sledovat vše. Ještě jednou díky za upozornění.


Žurek: Pokud zjistíte nějakou závadu, tak ji pošlete radši do Kontaktu (pravý sloupec dole). Stejně tak pokud něco pořádáte, pošlete nám info. Opravdu nejsme schopni sledovat nové věci i změny.