NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Naturistická párty BABYLON, Liberec

Vložil Anonymní, 8. Květen 2007 - 16:54
27.10.2007 18:00
27.10.2007 23:59
KOMPLETNÍ INFORMACE o naturistických párty BABYLON v Liberci. Aktuální stránka akce. SOUTĚŽ MISS NATURA od 22.00 hod. tento večer! Na konec večera SKUPINOVÝ AKT „NAHATÉ DÝNĚ“ – všichni barvy s sebou a taky nějakou tu úrodu [Úsměv]
NATURISTICKÁ PARTY – ubytování v Liberci od 200 Kč/os. TOURIST SERVICE, tel: 485 249 202 email
0
 
-

Dopoledne před Babylonem

Vložil michalzj, 18. Říjen 2007 - 21:10
Obrázek uživatele michalzj

V den párty v Babylonu se koná dopoledne, kousek od Ahojky, přespolní běh a turistický pochod pro širokou veřejnost, podrobnosti na www.janovskych11a19km.zde.cz . Všechny atrakce v aquaparku si potom unavené tělo o to více vychutná. [Úsměv]

 
-

1x více Naturistických párty v Babylonu

Vložil zurek (bez ověření), 23. Říjen 2007 - 6:15

Vypadá to, jakoby tady nikdo nepostřehl, že od příštího roku budou Naturistické párty KAŽDÝ měsíc poslední sobotu [Smích] To je síla, ne? [Úsměv]

 
-

Kontroverzní téma

Vložil legolas (bez ověření), 25. Říjen 2007 - 20:47

Už se moc těšíme. Jen doufám, že akce Miss Natura nepřiláká příliš mnoho samotných mužů. Nechci být militantní, jen vyjádřím svůj názor: vážení samotní muži, pokud do Babylonu přijedete, každému hned bude jasné, že jste přijeli hlavně očumovat, a budete se cítit trapně.

 
-

Babylon se blíží

Vložil zurek (bez ověření), 25. Říjen 2007 - 21:05

MISS NATURA by měla přilákat hlavně malující soutěžící. Dneska jsem dostal od majitele Vritomartisu potvrzení o ceně – týdenního pobytu na Krétě, let bude sponzorovat CK Viamare. Natur Travel tam bude osobně i s certifikátem na pobyt na jeho jachtě Silvě 2. finalistce a samozřejmě pan majitel Babylonu předá osobně poukazy na 3 víkendové pobyty v hotelu Babylon. Samotářů tam bude asi normálně, v tom není až moc problém. Hlavně aby tam nebylo 5 diváků na 1 malujícího se. Všichni pěkně štětečky a budeme malovat, žádné okounění [Ďáblík] . Pro všechny namalované čeká nakonec milé překvapení [Spiklenec]

 
-

RE: Kontroverzní téma

Vložil Shpalek (bez ověření), 26. Říjen 2007 - 7:34

Tuším, že to byl Lucius Annaeus Seneca, kdo napsal: Míti ve všem jasno jest výsadou idiotů. Omlouvám se za silná slova, ale jiná reakce na tuhle vaši hloupost mě nenapadá. Přeju hezkou naturistickou party pouze pro vyvolené. Vladimír

 
-

RE: Kontroverzní téma

Vložil legolas (bez ověření), 27. Říjen 2007 - 10:33

Pane Vladimíre, máte pravdu, že jsem vše zjednodušil, zobecnil jsem své nedobré zkušenosti a to není fér a v dějinách to vedlo k mnoha nespravedlnostem. Pokud Vás opravdu baví jet X kilometrů a pak se jen bezcílně potulovat bludištěm aquaparku aniž byste měl jakoukoli jinou motivaci, pak se Vám omlouvám.

Bohužel na mě skočil nějaký bacil, takže se tentokrát nezůčastníme. Přejeme všem jen samou skvělou zábavu a vůbec žádné nepříjemnosti.

 
-

Kontroverzní téma.

Vložil Ankela (bez ověření), 28. Říjen 2007 - 20:49

Nevím pane kolego, jak tomu mám rozumět. Volba miss by tedy měla být podíváná spíše pro dámy, než pro pány? Pokud tedy v televizi běží miss ČR nebo Česká miss, měli by se dívat především ženy? Bavili jsme se o tom s kamarádkou, ale nejsme z toho moudré. Jana

 
-

Re: kontroverzní téma

Vložil legolas (bez ověření), 28. Říjen 2007 - 21:59

Vážená paní kolegyně, soutěže miss samozřejmě jsou hlavně od toho, aby se na soutěžící dívky muži dívali. Ovšem třeba dámské sprchy podle mého názoru tomuto účelu neslouží, stejně jako sauny atd. Věřte, že mnoha ženám zkrátka vadí, když na ně drtivá mužská většina nepokrytě civí, a dokáže je to odradit od další návštěvy. Pokud vy to tak nemáte, upřímně Vám to přeji. Bohužel mám zkrátka pocit, že většina těch samotářů co se jen tak bezcílně potulují saunou/aquaparkem jsou tam za jediným účelem. A jediné co bych chtěl je učinit tato místa příjemnějšími pro všechny, kteří tam přišli za účelem jiným – pobavit se a odpočinout si.

 
-

Re: Re: kontroverzní téma

Vložil Shpalek (bez ověření), 29. Říjen 2007 - 8:35

Takže podle vás nesmím chodit do sauny, která je výhradně společná, případně mám odejít, vstoupí-li dáma? Nejen že tenhle váš názor je velmi hloupý, a to i z praktického hlediska, navíc lehce hraničí s fašismem. V.

 
-

Re: Re: Re: kontroverzní téma

Vložil legolas (bez ověření), 29. Říjen 2007 - 14:33

Vážený pane Špalku, dovolte abych stručně shrnul teze, co jsem tu vyjádřil:

  1. Mám dojem, že většina samotných mužů chodí do společných saun / na n-party jen podívat se na nahé ženy,
  2. Mnoha ženám je zvýšená pozornost mužské většiny nepříjemná a může je i odradit od další návštěvy.

Rád bych vás nyní požádal, abyste mi vysvětlil, co na těchto tvrzeních hraničí s fašismem. Předpokládám, že jste si toto vážné obvinění před jeho publikováním dobře rozmyslel a bude to pro vás hračka. Budu rád, pokud své vysvětlení třeba podložíte nějakým moudrým citátem. Děkuji

 
-

Vážení přátelé, na

Vložil koloman, 29. Říjen 2007 - 16:24

Vážení přátelé, na začátku této diskuse bylo velmi zjednodušené, nebo spíše nepravdivé tvrzení pana Legolase.

Ano, je pravda, že na nudistických či naturistických akcích je převaha mužů. Je také pravda, že pokud někdo navštíví tuto akci s voyeuristickými choutkami, je to v naprosté většině případů muž. To jsou fakta mluvící ve prospěch názorů pana Legolase.

Ovšem více argumentů svědčí proti němu:

  • Ať už si o přirozenosti myslíme co chceme, to, že se muž podívá na nahou ženu, je normální. Pán, jenž bude neustále cudně klopit zrak a vyhýbat se spočinutí pohledu na jakékoli osobě ženského pohlaví, bude v sauně nesrovnatelně nápadnější a podezřelejší než normální chlap.
  • Přesto si nemyslím, že „…se většina samotných mužů chodí do saun podívat na nahé ženy“. Jsou takoví, ale rozhodně ne „většina“.

Právě to, že se na naturistických akcích mohou ženy a muži svobodně a nenásilně společně bavit, je jeden ze základních pilířů naturismu.

  • Souhlasím, že „…mnoha ženám je zvýšená pozornost mužské většiny nepříjemná“. Ano, ženy jsou v tomto ohledu citlivější (a je to tak dobře).

Ale, naštěstí, jen některým ženám je nepříjemná BĚŽNÁ pozornost ze strany mužů, teprve NEVHODNÉ chování mužů bude nepříjemné té uvedené „většině“.

Jako závěr bych si dovolil několik už tisíckrát omílaných doporučení:

Netolerovat výstřelky některých jedinců mužského pohlaví směřující explicitně k sexuálnímu uspokojení (autoerotické aktivity apod.)

Netolerovat nepovolené fotografování.

Netolerovat ani „čumendu“, atakující únosné hranice – i když, uznávám, právě u těchto „hraničních“ případů je zásah směřující k nápravě nejproblematičtější.

Naopak – nejen tolerovat, ale prosazovat co největší prostor pro společné, zjevné erotiky zbavené činnosti mužů a žen v duchu naturismu.

(Volat po větších možnostech odděleného saunování a obecně po absenci samotných mužů na naturist. akcích, to by bylo vhodnější na nějakém jiném serveru, ne ?)

Srdeně zdravím všechny naturisty !


Žurek: Teda pane, vy byste mohl řečnit na tribuně. Že vy to takhle doma zkoušíte? Úplně vás vidím [Úsměv] . Myslím, že zrovna v sobotu jste večer někde pronášel proslov. Kdybyste byl v Babylonu, tak byste nepronášel proslovy, ale aspoň malinko zajímavější zážitky, které by se daly číst.

 
-

Re: vážení přátelé...

Vložil legolas (bez ověření), 29. Říjen 2007 - 23:12

Díky za rozumnou reakci. Diskuze začíná být otravná, když sklouzne do osobních invektiv. I když pro nestranného čtenáře to může být leckdy i sranda:) Moc mě mrzí, že nemůžu posoudit, jak moc byla zábavná sobotní párty. Jestli tam ale bylo vážně 450 lidí, ani moc naší neúčasti nelituji. Preferovali bychom komornější prostředí, klidně bez jakýchkoli kulturních atrakcí. Ale proti gustu žádný dišputát.

 
-

Re: Re: Re: kontroverzní téma

Vložil Shpalek (bez ověření), 30. Říjen 2007 - 9:08

Tohle asi skutečně není vhodná platforma pro takovouto diskusi, docela mě mrzí, že jsem se do toho nechal zatáhnout. Nicméně: Apriori kriminalizujete skupinu obyvatel, aniž by k tomu existoval faktický důvod. Váš důvod neznám, ale tipnul bych si někam do výchovy v kombinaci se začínajícím středním věkem. (Nejspíš by tam mohla být i závislost na matce. Pak by ten věk mohl být i nižší.) Kriminalizace podle společenského zařazení měla k fašismu vždycky dost blízko. (Je mi jasné, že ve vašem případě je slovo kriminalizace příliš silné, ale v přeneseném smyslu funguje.) Přeju hezký den.

 
-

Glosa na okraj

Vložil JirkaRybka, 30. Říjen 2007 - 10:11
Obrázek uživatele JirkaRybka
Legolas:
Mnoha ženám je zvýšená pozornost mužské většiny nepříjemná a může je i odradit od další návštěvy.
To je jistě pravda, ale zamyslel se někdo v zájmu rovnoprávnosti a svobody nad tím, zda podobná obvinění nejsou nepříjemná mnoha mužům, a nemohou je i odradit od další návštěvy? Pokud tedy nedojde z presumpce viny přímo na omezení vstupu…

Otázka vzájemné tolerance, řekl bych.

 
-

Re: Re: Re: Re: kontroverzní téma

Vložil legolas (bez ověření), 30. Říjen 2007 - 17:50

Vážený pane Špalku, děkuji za odpověď. Váš pokus o můj psychologický posudek mě pobavil a zároveň přesvědčil, že ač se snažíte působit velice moudře až světácky, jde jenom o prázdné tlachání. To ale neznamená, že se já ve svém názoru nemohu mýlit a většině singlistů třeba jde vážně jen o relaxaci. Konec konců si každý sám musí nalít čistého vína, zda by na n-party šel sám se stejným nadšením i kdyby tam byli třeba jen samí chlapi. Co mi ale nikdy nikdo nevyvrátí je to, že muži naschvál postávající v chodbičce, kde si musí dívky svléct plavky a zahalit se do prostěradla, jsou nechutní. Na tom se snad shodneme všichni (s výjimkou těch, kteří tak činí).

 
-

Re.kontrovezní téma.

Vložil Ankela (bez ověření), 30. Říjen 2007 - 18:07

Myslím, že tohle téma berete moc zeširoka. Já, když jsem zareagovala na Váš příspěvek bylo to proto, že se mi zdá divné, že by při volbě Miss měly převážně ženy hodnotit také ženy. Pokud vím, tak v porotách volby Miss ČR, Česká Miss, Miss Universe nebo Miss World sedí především muži. Prostě opět to zase sklouzlo do příliš obecné roviny o nebezpečných existencích na nuda akcích. Jana