NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Naturistické léto na Jadranu 2024

Vložil natur, 22. Březen 2024 - 11:53

MONTENEGRO = areál Ada Bojana u Ulcinje na úplném jihu Černé Hory je stále naturistům k dispozici. Provoz je již několik let ale veden v systému „FKK+textil“, část pláže je vyhrazena naturistům, část „textilkům“, areál a zbytek pobřeží ostrova v deltě řeky Bojany je „nadivoko“.
Ubytování v bungalovech s polopenzí, doprava vlastní nebo letecké.

CHORVATSKO – ISTRIE = nejžádanější Valalta již několik týdnů hlásí „stop-stav“, obsazeno. Solaris je prozatím, kromě některých termínů, k dispozici. Ubytování v bungalovech s polopenzí nebo appartementech s vlastním stravováním, doprava vlastní nebo autobusem. Koversada prozatím bez omezení, ubytování a doprava obdobně jako u Solarisu, ale „šuškanda“ – po sezóně by měla začít velká rekonstrukce a po ní část nebo celý areál nmá údajně přejít na režim „textil“. FKK Istra – prozatím stav jako Koversada. Pak už se jedná pouze o několik kempů na ostrovech v Kvarneru, ale i zde je naturistická kapacita stále omezenější. Kromě toho existuje několik lokalit, kde je ubytování v „textilních“ kapacitách u nějaké FKK-pláže, v docházkové vzdálenosti.

CHORVATSKO – DALMÁCIE. Zde existuje pouze jeden velký FKK-kemp u Vrbosky na Hvaru, jeden minikemp na ostrově Pašman a malá část kempu v zátoce Mlaska u Sučuraje na Hvaru. Jinak opět několik málo ubytovacích kapacit u FKK-pláže.

CHORVATSKO – JACHTA SILVA. Stále jsou ještě volná místa na dvou naturistických plavbách na této jachtě. Co nabízíme – 7× ubytování v lodních dvou-, příp. třílůžkových kajutách v podpalubí se společným sociálním zařízením na hlavní palubě, 7× snídani, 6× oběd a 3× večeři na lodi, výborného kuchaře/řku, velkou sluneční palubu, 6× kotvení přes noc v malebných jadranských přístavech a 1× v romantické zátoce s nočním a ranním koupáním, každodenní koupání během zastávek v některé zátoce na trase a v neposlední řádě též poznávání jadranského pobřeží a přístavů „od moře“ a dobrou partu na palubě. Doprava z/do ČR vlastní nebo autobusem, příp. letecky. K dispozici jsou následující termíny a trasy: 13.7.-20.7. = Krilo-Milna-Vis-zátoka u Visu-Jelsa-Stari Grad-Stomorska-Postira-Krilo // 03.8.-10.8. = Krilo-Trogir-Primošten-NP Konati-Tribunj-Rogoznica-Maslinica-Postira-Krilo

Podrobnosti a veškeré potřebné informace naleznete na našich webových strránkách www.naturtravel.cz a www.plavby-jadran.cz. Ing. Hájek st.

0
 
-

Ulika ?

Vložil mysak98, 27. Duben 2024 - 0:59

A co Ulika – ta snad taky funguje ne ? A Kanegra ? A naopak Istra Funtana mám za to že už dávno není FKK.

 
-

Ulika a Kanegra

Vložil burzoa, 28. Duben 2024 - 17:48

Do Uliky se chystáme letos poprvé, tak se nám snad bude líbit, už máme potvrzenou rezervaci [Spiklenec] a v Kanegře jsme byli minulý rok, takže předpokládám, že oba kempy fungují [Smích]